wylot na sulejów- gierkówką ze śląska/ krakowa
- juhass
- pisarz

- Posty: 332
- Rejestracja: wt 20 maja 2008, 08:39
- Imię: Tomasz
- województwo: śląskie
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Gliwice
wylot na sulejów- gierkówką ze śląska/ krakowa
No właśnie, jedzie ktoś tak powiedzmy w piątek koło 17-19?? Wiem że pewno Sylwio i z nim się zgadam ale może ktoś jeszcze??
- Sylwio
- klepacz

- Posty: 1159
- Rejestracja: sob 09 lut 2008, 00:58
- Imię: Sylwester
- województwo: małopolskie
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Chrzanów
- Kontakt:
Re: wylot na sulejów- gierkówką ze śląska/ krakowa
Zaraz, zaraz, w piątek to ja mogę dopiero po 22 jechać. Mieliśmy w sobotę rano leciećjuhass pisze: piątek koło 17-19?? Wiem że pewno Sylwio i z nim się zgadam
"A ty siej. A nuż coś wyrośnie. A ty - to, co wyrośnie - zbieraj. A ty czcij - co żyje radośnie, A ty szanuj to, co umiera..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: robsonic i 11 gości