Koszulki, Bluzy, Polary

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
decent
pisarz
pisarz
Posty: 305
Rejestracja: sob 19 paź 2024, 14:27
Imię: Decent
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WPI

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: decent » pt 19 cze 2026, 07:18

Nie ma się co oszukiwać: przy małym zamówieniu jakoś tanio nie będzie ... Ile chciałbyś wydać ?
Odpowiednio pielęgnowane słabości malutkich ludzików są potężną bronią przeciwko wiedzy, ludziom ...

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: robsonic » pt 19 cze 2026, 07:48

decent pisze:
pt 19 cze 2026, 07:18
Nie ma się co oszukiwać: przy małym zamówieniu jakoś tanio nie będzie ... Ile chciałbyś wydać ?
Siedzę w temacie od ponad 15 lat. Jeżeli ktoś to będzie komuś zlecał to pewnie będzie drożej. Jednak każdy może to sam ogarnąć np. przez allegro i wtedy będzie po kosztach. Koszulkę kupujesz jaka chcesz i gdzie chcesz wtedy masz cenę taką jak Ci odpowiada. Wzór to nadruk na papierze sublimacyjnym (ten sam na kubki się stosuje) kosztuje grosze. Jeśli chodzi o grafikę to możemy sobie tu nawet coś wymyślać i mogę to pilotować, tzn poprawiać i doprowadzić do finalnej wersji. Sam papier to (naprasowanka) czyli żelazkiem można to zrobić na koszulce. Jeśli nie czujesz sie na siłach to wysyłasz do kogoś kto na prasie grzewczej Ci to zrobi. Miałem taka prasę i sprzedałem bo słaby biznes na tym. Jak chcecie ruszyć temat to na najważniejszy jest projekt i on to najdroższa sprawa. Praca grafika kosztuje, choć to też już wypiera AI. Jak go masz to tak samo robisz z bluzą, polarem ... tylko tu wysyłasz do haftowania. Teraz wszystko robi się za grosze :wink: Sam od siebie mogę zaproponować obraz, plakat, tapetę lub coś z plastiku wycięte laserem
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
diimon
klepacz
klepacz
Posty: 957
Rejestracja: sob 31 lip 2021, 14:52
Imię: Adrian
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SZA

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: diimon » pt 19 cze 2026, 11:30

decent pisze:
pt 19 cze 2026, 07:18
Nie ma się co oszukiwać: przy małym zamówieniu jakoś tanio nie będzie ... Ile chciałbyś wydać ?
Jak najmniej :D :P Robsonic dobrze pisze. Jakby ktoś ogarnął grafiki to można sobie naprasować gdzie komu pasuje.

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: robsonic » pt 19 cze 2026, 12:04

Jak masz plik to nawet nie musisz się ograniczać do koszulki. Wpisujesz "sublimacja" w Allegro i tam masz kubki i inne. Ostatnio zamawiałem coś w stylu kalkomanii 3D (wypukłe) na kubki. Klejenie na wodę. Teraz jest masa tego. Jak ktoś coś graficznie wymyśli to ja mogę to przekształcić w profesjonalny plik do druku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
decent
pisarz
pisarz
Posty: 305
Rejestracja: sob 19 paź 2024, 14:27
Imię: Decent
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WPI

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: decent » pt 19 cze 2026, 18:22

No to ruszamy choćby z propozycjami co tam kto widzi na koszulce.

Ja proponuję z widoczkiem każdej generacji vfr z tyłu i logo klubu z przodu. Od której generacji VFR zaczniemy Wasza decyzja :-)
Odpowiednio pielęgnowane słabości malutkich ludzików są potężną bronią przeciwko wiedzy, ludziom ...

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: robsonic » sob 20 cze 2026, 09:33

Chociaż zaczynałem od RC36 to 800FI w moim sercu. Tyłek ciężki z wyglądu ale kocham go :wink: Moja propozycja i kto w temacie ten wie o co chodzi :D
Ps: Mój komentarz o numerze 1098 i tu ta cyfra robi na mnie wrażenie. Kiedyś marzyłem o Ducati z tym numerem. Piękny motocykl, mega awaryjny i drogi w naprawie. Na lekarstwo zadowoliłem się Suzuki SV1000 które bardzo miło wspominam. Nadal jestem chory na 1098 chociaż nigdy go nie kupie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1180
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: Tomek Grudziądz » ndz 21 cze 2026, 14:32

Kiedyś koszulki i bluzy były wyszywane, to był sztos.
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: robsonic » ndz 21 cze 2026, 16:21

Teraz też bez problemu do zrobienia
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
decent
pisarz
pisarz
Posty: 305
Rejestracja: sob 19 paź 2024, 14:27
Imię: Decent
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WPI

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: decent » ndz 21 cze 2026, 18:29

robsonic pisze:
ndz 21 cze 2026, 16:21
Teraz też bez problemu do zrobienia
I proponuję w tym kierunku uderzać. Może i koszt wyższy, ale trwałość też.
Odpowiednio pielęgnowane słabości malutkich ludzików są potężną bronią przeciwko wiedzy, ludziom ...

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1180
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: Tomek Grudziądz » czw 25 cze 2026, 20:47

Chciałem podesłać wzory które były. Ale nie ogarniam jak to z telefonu zrobić. Wyskakuje mi błąd pliku.
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
decent
pisarz
pisarz
Posty: 305
Rejestracja: sob 19 paź 2024, 14:27
Imię: Decent
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WPI

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: decent » czw 25 cze 2026, 20:50

Może plik za duży ?
Odpowiednio pielęgnowane słabości malutkich ludzików są potężną bronią przeciwko wiedzy, ludziom ...

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: robsonic » pt 26 cze 2026, 09:08

Tomek Grudziądz pisze:
czw 25 cze 2026, 20:47
Chciałem podesłać wzory które były. Ale nie ogarniam jak to z telefonu zrobić. Wyskakuje mi błąd pliku.
Otwórz na telefonie i zrób zrzut ekranu. Podetnij żeby był sam wzór i to tutaj puść.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Koszulki, Bluzy, Polary

Post autor: robsonic » sob 27 cze 2026, 13:05

Gdzieś tam znalezione jako inspiracja może posłużyć https://best4gift.shop/hr89-custom-edit ... ack&p=BACK
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości