Nowy na forum i pierwszy kontakt z Hondą
Zakup to VFR800 Vtec z 2002r., stety niestety anglik - świeży rocznik, tanio, nie dużo najechane, ale troszkę zaniedbana, ale pracuję nad tym
Jestem z okolic ostrowa wielkopolskiego, do zobaczenia na trasie







Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości