Post
autor: DAYTONA » śr 27 cze 2007, 22:22
wiecie jak ROADS śpiewa pod prysznicem
_ siabada, siabada ty i ja ...właśnie myje swoje (

cycki)cycuszki mydełkiem FA...

Życie jest piękne , gdzy żyć się umie ,gdy jedno serce drugie rozumie ,gdy można kochać jawnie i skrycie i być kochanym przez całe życie..