już naprawiam ten błąd:)
Witam Was Serdecznie
Jestem Dominik, miło mi być użytkownikiem czerwonego VFR `02, to jest mój pierwszy pełnowartościowy motor..
poruszam się w okolicach Krakowa...
Pozdrawiam
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 14 gości