Z przyjemnościa informuję,że powstała kolejna akcja motocyklistów z Lubelszczyzny organizowana przez Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów pn MOTOCYKLISTA Z ZESZYTEM W RĘKU LUBLIN 2011.
Planowany termin I edycji akcji to 1 września 2011r.
W tym dniu w wybranej przez motocyklistów szkole podstawowej w Lublinie razem z dziećmi w szkolnych ławkach zasiadą motocykliści.Wspólnie zbieramy potrzebne artykuły szkolne od ołówka poczynając na komputerach kończąc.
Każdy wkład sie liczy i jest mile widziany.
Szczegółowy plan rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012 podam w połowie sierpnia.
Juz teraz zapraszam do pomocy,wsparcia i przybycia do Lublina na tę uroczystośc.Myślę,że Żabka nie zawiedzie i dołączy się do Naszej akcji.
Mamy pierwszego sponsora -firme związana z edukacją i pierwsze konkrety- ksiazki, komputer, pomoce dydaktyczne.W planach również zaopatrzenie dzieci w odblaski i krótki kurs bezpieczeństwa w poruszaniu sie po ulicy, na przejściu etc.
Wierzę,że ta akcja będzie jedną z wielu corocznie organizowanych przez Motocyklistów z Lubelszczyzny.
POZDRAWIAM --- JOAŚKA
