

a z tym moto to wg mnie będzie tak: NA PEWNO NIE WIADOMO JAKI BĘDZIE bo ten cały rumor wynika z rozpoczętej akcji promocyjnej i wszystkie "przecieki", "dywagacje", "ekspertyzy", "wnioski" i "postulaty" to klasyczna szeptana propaganda i służy tylko jednemu.
Bez podgrzewania pod kotłem ni ma promocji.
Przed oficjalna prezentacją lub oficjalnym komunikatem Hondy równie dobrze możemy rzucać monetą.
Pozostaje nam:
1. Uzbroić się w cierpliwość i z pobłażliwością patrzeć na kolejne "wycieki'
2. Ekscytować się jak dziewica przed pierwszą rozbieraną randką i śledzić z wypiekami na twarzy i dywagować czy będzie na diodach, halogenach, ledach, ksenonach czy laserach... i nie spać po nocach do października - czego ani sobie ani Wam nie życzę

3. iść na zimne piwo

chociaż jak się czyta posty w tym wątku to można się zorientować jaki jest motocykl Waszych marzeń, któe nowinki zyskują zwolenników, jakie linie i jakie parametry chcielibyście zobaczyć w najnowszym następcy.
Hmmm ciekawe czy Honda san przegląda ten wątek i małym japońskim dobrze zaostrzonym ołóweczkiem stawia mądre krzaczki w swoim malutkim zrobionym z papieru ryżowego notesiku

jeśli tak to:
APEL morsowy DO HONDA SAN:
1. moc - min. 150KM ale może być więcej
2. moment - 120Nm
3. rozstaw osi - min 1480mm (dla Kawy 1580)
4. możliwość stosowania 3 map wtrysku i wgrywania własnych
5. nie brzydszy niż Vitec
6. masa - nie więcej niż 205kg
7. rozrząd na kołach
8. Vtec
9. fajne bajery żeby wszyscy inni sikali jak go zobaczą
thank you from Fuji-yama (z góry dziękuję)
sincerely yours - mors
