Islandia pytań kilka

Masz pomysł na jakieś nocne latanie? Propozycję wycieczki? Pisz tutuaj :)
Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Islandia pytań kilka

Post autor: jagna » sob 11 lip 2015, 10:23

W związku z tym, że dla mnie sezon wyjazdowy się już prawie zakończył, zaczynam planować następny... W związku z tym mam kilka pytań:
1.Był może ktoś na Islandii normalnym motkiem? Ewentualnie czy znacie kogoś kto na takim motocyklu przemierzał wyspę - oczywiście najlepiej gdyby to była kobieta średniego wzrostu na witku :wink: - znalazłam kilka relacji w sieci ale chyba same GSy tam jeżdżą:( Interesują mnie takie rzeczy jak stan dróg (tych bez asfaltu), prędkość przejazdu itp.
2. Czy istnieje jakaś mapa Islandii na której rozróżnia się rodzaj nawierzchni?
3. Do jakiej głębokości można witka zanurzyć, żeby nic nie zalało?
4. Jakieś fajne miejsca "nieobowiązkowe", które rzadko się pojawiają w przewodnikach?
5. Nie wybrałby się ktoś ze mną? Moi znajomi na razie się stawiają, że zimno niby...A wsparcie przy dźwiganiu Witka na pustkowiach by się przydało :twisted:
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4210
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Islandia pytań kilka

Post autor: emil » sob 11 lip 2015, 19:33

Aga... jeśli chodzi o zanurzenie to najlepiej jakby nie zaciągnął wody do airboxa :D no ale jeśli zamoczysz tarcze to cały syf już masz na zaciskach i klockach, jeśli zamoczysz ośkę koła może się zacząć rdzewienie, do tego to honda - czujników i kabli milion, a one nie lubią wilgoci, zaraz zacznie migać FI... napęd też może dostać, a już nie wspominam o utrzymaniu równowagi w takiej wodzie - wg mnie jeśli wody będzie więcej niż wysokość opony i felgi przy kontakcie z ziemią (czyli te 15cm) to już będzie lipa.

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: Islandia pytań kilka

Post autor: jagna » pn 13 lip 2015, 10:36

To jak oni tymi GS jezdżą? przecież aż tak dużo wyższy nie jest :( a czytałam o 40-50cm...
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Re: Islandia pytań kilka

Post autor: MARCO » wt 04 sie 2015, 14:09

Byliśmy z Morsem, Szukaj nas na Bialej.

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: Islandia pytań kilka

Post autor: jagna » wt 04 sie 2015, 16:29

Nie bądź taki... Na Białą w tym roku nie dotrę raczej, bo w okolicach 18 września opuszczam kraj na jakieś 2 tygodnie :(
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości