Kanapy i ich modyfikacje 800FI

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Kanapy i ich modyfikacje 800FI

Post autor: robsonic » sob 27 cze 2026, 08:09

Siema
Przeglądając Internet szukam ciekawie, przerobionych siedzeń. Dziś trafiłem na takie coś.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
diimon
klepacz
klepacz
Posty: 957
Rejestracja: sob 31 lip 2021, 14:52
Imię: Adrian
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SZA

Re: Kanapy i ich modyfikacje 800FI

Post autor: diimon » sob 27 cze 2026, 10:55

Ciekawe czy nie trzeszczy po zamontowaniu i jak wygląda po założeniu.

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Kanapy i ich modyfikacje 800FI

Post autor: robsonic » sob 27 cze 2026, 12:58

Kanapa kierowcy nie ma mocowania z tyłu wiec nie wiadomo jak to się zachowuje w całości. Fajnie by było jakby kanapa kierowcy była samodzielnym siedziskiem w 800FI. Wtedy zadupek miałby funkcję schowka.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości