Siema
Przeglądając Internet szukam ciekawie, przerobionych siedzeń. Dziś trafiłem na takie coś.
Kanapy i ich modyfikacje 800FI
- robsonic
- klepacz

- Posty: 1104
- Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
- Imię: Robert
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Wałbrzych city????
- Kontakt:
Kanapy i ich modyfikacje 800FI
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę 
- diimon
- klepacz

- Posty: 957
- Rejestracja: sob 31 lip 2021, 14:52
- Imię: Adrian
- województwo: śląskie
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: SZA
Re: Kanapy i ich modyfikacje 800FI
Ciekawe czy nie trzeszczy po zamontowaniu i jak wygląda po założeniu.
- robsonic
- klepacz

- Posty: 1104
- Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
- Imię: Robert
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Wałbrzych city????
- Kontakt:
Re: Kanapy i ich modyfikacje 800FI
Kanapa kierowcy nie ma mocowania z tyłu wiec nie wiadomo jak to się zachowuje w całości. Fajnie by było jakby kanapa kierowcy była samodzielnym siedziskiem w 800FI. Wtedy zadupek miałby funkcję schowka.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości