Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM
- robsonic
- klepacz

- Posty: 1104
- Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
- Imię: Robert
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Wałbrzych city????
- Kontakt:
Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM
Jaki to musi robić przeciąg
https://news.mototribe.pl/veloce-aperio ... JQFoiaikMQ
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę 
- robsonic
- klepacz

- Posty: 1104
- Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
- Imię: Robert
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Wałbrzych city????
- Kontakt:
Re: Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM
Fotki tego sprzęta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę 
- decent
- pisarz

- Posty: 305
- Rejestracja: sob 19 paź 2024, 14:27
- Imię: Decent
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: WPI
Re: Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM
Ponoć dwusuwy mają wracać do łask ...
Odpowiednio pielęgnowane słabości malutkich ludzików są potężną bronią przeciwko wiedzy, ludziom ...
- robsonic
- klepacz

- Posty: 1104
- Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
- Imię: Robert
- Płeć: Mężczyzna
- Lokalizacja: Wałbrzych city????
- Kontakt:
Re: Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM
Ja tam lubię dwusuwy. One mają coś szalonego w sobie
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości