Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM

Post autor: robsonic » sob 27 cze 2026, 13:11

fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM

Post autor: robsonic » sob 27 cze 2026, 13:18

Fotki tego sprzęta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
decent
pisarz
pisarz
Posty: 305
Rejestracja: sob 19 paź 2024, 14:27
Imię: Decent
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WPI

Re: Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM

Post autor: decent » sob 27 cze 2026, 14:35

Ponoć dwusuwy mają wracać do łask ...
Odpowiednio pielęgnowane słabości malutkich ludzików są potężną bronią przeciwko wiedzy, ludziom ...

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 1104
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Re: Veloce Aperion – 8-cylindrowy, dwusuwowy litr, o mocy 280KM

Post autor: robsonic » sob 27 cze 2026, 17:49

Ja tam lubię dwusuwy. One mają coś szalonego w sobie
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości