PYTANIE JEST PROSTE, cdn...

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

PYTANIE JEST PROSTE, cdn...

Post autor: SOWA » śr 10 cze 2009, 23:09

Jako że praktyka uniemożliwiania zainteresowanym wypowiedzi na forum trwa ku chwale VFR OC, czego kolejnym przykładem jest zamknięcie dyskusji w temacie nie zakończonym (PYTANIE JEST PROSTE.) i przesunięcie go do działu spraw ważnych inaczej , zmuszony jestem założyć ponownie wątek by dokończyć nie dyskusję, bo tę już zakończyłem, ale rozliczenie, do którego zostałem wywołany stwierdzeniem "samozwańcze dysponowanie pozostałością po CZD".
Joaśka pisze: Achmed napisał:
" skoro to takie fajne to może wszyscy zaczniemy, o co tu się przyjebać ????????? ....... może o samozwańcze dydsponowanie pozostałością po CZD :?: eleganckie to nie jest fakt, intryga słaba ale może ........................ "

To dotyczy zapewne rzeczy,które SOWA przekazał mi na Akcję dla dzieci w Lublinie. Prosiłam Was o pomoc to fakt. SOWA wyposażył mnie w paczki,trochę picia. Nie przypuszczałam jednak ,że narobię mu kłopotów.

Achmed!

Podliczcie jaką kwotę mam zwrócić za to,co przekazał SOWA bo wszystko zapisywaliśmy a ja przeleję kasę na konto.
Doliczcie jeszcze koszty wypożyczenia królika,kurczaka no i dwóch Waszych banerów.
Będziemy kwita co do kasy

Co do picia:

Na potrzeby szpitalnych dzieci przekazałem

12 x Tymbark multiwitamina 0,5l 1,69 zł brutto/szt - 20,28
5 x Tymbark pomarańcza 0,5l - 8,45
25 x Tymbark wiśnia 0,5l - 42,25
29 x soczek Hortex 0,2l 0,81 zł brutto/szt - 23,49
14 x woda Kinga 0,7l 1,37 zł brutto/szt - 19,18
3 x sok Hortex wiśnia 1,0l 3,67 zł brutto/szt - 11,01
4 x sok Hortex pomarańcza 1,0l 3,40 zł brutto/szt - 13,60
4 x woda Cisowianka 1,5l 1,05 zł brutto/szt - 4,20
4 x Helena oranżada 1,25l 1,81 zł brutto/szt - 7,24
96 x Kubuś 0,15l 0,64 zł brutto/szt - 61,44

Na potrzeby inne (z założenia odpłatne) przekazałem

12 x Tymbark pomarańcza/brzoskwinia 0,5 1,69 zł brutto/szt - 20,28
6 x woda Kinga 0,7 1,37 zł brutto/szt - 8,22
------
W sumie - 170,96



Pozostałe elementy samowoli:

Paczki w torbach Honda 70 szt.
Teczki z materiałami typu kredki, plastelina itp. 6 szt.
Kubek "Gdańsk" 10 szt.
ołówek "Sopot" 3 szt.

Przebranie "Kurczak"

oraz przebranie "Królik" na który Mucha wyraził zgodę.

Dwa banery VFR OC.




Jako, że to ja się zdeklarowałem, że w przypadku zastrzeżeń zapłacę za samowolę raesumując, o ile nie popełniłem pomyłki w liczeniu za napoje winien jestem 170 zł 96 gr. Do tej kwoty proszę doliczyć koszty o których pisała Joaśka, czyli za rent banerów i kurczaka.
Na całkowitą kwotę proszę wystawić fakturę VAT na moje nazwisko. Pełne dane w Stowarzyszeniu.

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » śr 10 cze 2009, 23:49

To już tak na marginesie zanim rozwiniesz skrzydła, cytat z przeniesionego tematu :
"Joaśka napisał/a:
To dotyczy zapewne rzeczy,które SOWA przekazał mi na Akcję dla dzieci w Lublinie. Prosiłam Was o pomoc to fakt. SOWA wyposażył mnie w paczki,trochę picia. Nie przypuszczałam jednak ,że narobię mu kłopotów.

Achmed!

Podliczcie jaką kwotę mam zwrócić za to,co przekazał SOWA bo wszystko zapisywaliśmy a ja przeleję kasę na konto.
Doliczcie jeszcze koszty wypożyczenia królika,kurczaka no i dwóch Waszych banerów


nie nie dotyczy i nie wiem skąd taki pomysł czytacie co chcecie nie będę tłumaczył.

albo dobra dla doszukujących się afery
skoro Sowa raczy atakować PP o to ze usuwa bez konsultacji posty dotyczące CZD
to ja pytam Sowę dlaczego bez konsultacji decyduje o ich pozostawieniu, jak szukacie nowych doznań to trochę nie ten dział.

A i MRYFIE niczego nie wycinaj toż to historia się tworzy"
ale skoro ty wiesz lepiej o czym mówiłem czytaj pisałem to ja nie mam na to żadnego wpływu.
Ostatnio zmieniony czw 11 cze 2009, 11:26 przez Achmed, łącznie zmieniany 1 raz.
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
Max_lt
teksciarz
teksciarz
Posty: 117
Rejestracja: ndz 31 sie 2008, 10:12
Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wiązowna

Post autor: Max_lt » śr 10 cze 2009, 23:53

Sowa, dostałeś doskonały argument na obronę Twoich racji. Zamknięcie i przeniesienie tamtego wątku, jest bezsprzecznym dowodem na twarde rządy adminów, wbrew naszym (Ahmed, ja) prośbom. Dla mnie zaskakujące jest również kasowanie w tym wątku pojedynczych postów (np. nati). Proszę Cię jednak, by zamiast uśmiechać się z oczywistej wygranej, przeczytaj raz jeszcze post Achmeda i zwróć uwagę: on miał na myśli pozostałości w necie! I przyznał Ci rację, w tym zdaniu!
m.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » czw 11 cze 2009, 00:04

Max_lt pisze:Sowa, dostałeś doskonały argument na obronę Twoich racji. Zamknięcie i przeniesienie tamtego wątku, jest bezsprzecznym dowodem na twarde rządy adminów, wbrew naszym (Ahmed, ja) prośbom. Dla mnie zaskakujące jest również kasowanie w tym wątku pojedynczych postów (np. nati). Proszę Cię jednak, by zamiast uśmiechać się z oczywistej wygranej, przeczytaj raz jeszcze post Achmeda i zwróć uwagę: on miał na myśli pozostałości w necie! I przyznał Ci rację, w tym zdaniu!
m.
Chciałbym tutaj zareagować w związku z poprzednim tematem.

Został on przesunięty do offtopu i później zablokowany. Powodem mojego działania było umieszczanie w niektórych postach kwestii obraźliwych, nie wnoszących nic do tematu, wzbudzających kontrowersję i agresywne zachowanie innych użytkowników forum. Prosiłem o konstruktywne propozycję nad kontynuacją tego tematu jednakże na poziomie odpowiednim do działu oraz wartości jakie są reprezentowane przez ludzi zgormadzonych tutaj.
Jeżeli temat się rozwinie i nie będzie stanowił pożywki dla trollowania nie będzie moderowany gdyż nie będzie takiej potrzeby.

Peace & Love :biggrin
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
Max_lt
teksciarz
teksciarz
Posty: 117
Rejestracja: ndz 31 sie 2008, 10:12
Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wiązowna

Post autor: Max_lt » czw 11 cze 2009, 00:23

mrf pisze:Powodem mojego działania było umieszczanie w niektórych postach kwestii obraźliwych, nie wnoszących nic do tematu, wzbudzających kontrowersję i agresywne zachowanie innych użytkowników forum.
Kilka żartów nie było odejściem od tematu, a próbą rozładowania napięcia.
Narastające emocje wynikały z meritum sprawy i ewentualnie nieporozumienia wokół jej. Przesuwanie jego (nieporozumienia) źródła rozwiąże sprawę? Chciałbym byś miał rację. Z powstania nowego wątku mogę wnosić, że jej nie masz.


m

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » czw 11 cze 2009, 00:47

Leję na nieco spóźnione tłumaczenia dorabiające teorię do faktów. Zresztą gołym okiem widać, że trzeszczą w szwach bo czym ja zadysponowałem innym niż rzeczy.
zmuszony jestem założyć ponownie wątek by dokończyć nie dyskusję, bo tę już zakończyłem, ale rozliczenie, do którego zostałem wywołany stwierdzeniem "samozwańcze dysponowanie pozostałością po CZD".
Szkoda słów. Zarząd, dajcie fakturę i koniec spraw.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » czw 11 cze 2009, 00:53

Max_lt pisze:Przesuwanie jego (nieporozumienia) źródła rozwiąże sprawę? Chciałbym byś miał rację. Z powstania nowego wątku mogę wnosić, że jej nie masz.

Przesunięcie tematu miało spowodować by piszący swoje wypowiedzi zastanowili się nad powagą sytuacji i zaczeli przedstawiać swoje argumenty i doszli do konsensusu. W poprzednim temacie nawet żarty mające rozładować atmosferę nie odniosły oczekiwanego skutku i kolejne posty tylko dolewały oliwy do ognia.
Ci co chcą się dowiedzieć o co poszło zapraszam do offtopa
Tych co chcą się wypowiedzieć i wnieść coś do dyskusji (nie bronię oczywiście wyrażania swoich poglądów tym osobom, z którymi mogę sie nie zgadzać - jest wolność słowa jeżeli mieści sie to w szablonie netykiety).

Jeszcze raz - zapraszam do rozmowy!

Na chwilę obecną mamy temat o przekazaniu giftów do Lublina.
Joaśka, która bardzo się udziela poprosiła o jakieś wsparcie (nie jestem na chwilę obecną określić jaki był odzew z naszej strony), Sowa zadeklarował się, że można przekazać napoje (które jakby nie patrzeć mają datę ważności i lepiej je przekazać teraz niż by sie popsuły czekając na następne CZD bo i tak by się nie przydały) oraz gifty, które były dla dzieciaków i ich starczyło więc można było dać dzieciakom w Lublinie.

Dla mnie wspaniała postawa, brawo za inicjatywę. Jeżeli chodzi o to, że była jakaś samowolka (przekazanie tych rzeczy bez uzgodnienia - nie wiem nie doczytałem ale chyba o to chodzi) no to trudno stało się, Sowa uderz się w pierś, że pomimo najszczerszych chęci w dobrej wierze trochę dałeś ciała (jeżeli nie o to chodzi to przepraszam).

Czy mamy jeszcze jakiś temat do rozpatrzenia?

Twarda ręka adminów i moderatorów.
Jak wszędzie ktoś musi trzymać w ryzach daną grupę. Jak na drodze policja zatrzymuje ludzi przekraczających prędkość tak tutaj admini i moderatorzy starają się trzymać porządek. Chciałbym zauważyć, żę gdyby nie oni to byłby tylko jeden temat bez rozróżnienia np na CZD, mechanikę, offtop - połapalibyście się co i jak? Jeżeli natomiast macie wątpliwości co do pracy którejś grupy to czemu głośno nie mówicie tylko przy takich sytuacjach coś takiego wychodzi? Nie mówie tutaj o wykluczaniu osób ze stanowisk ale wpływ na podejmowanie decyzji gdyż większość jest podejmowana zgodnie z własnym wyczuciem - ludźmi jesteśmy i potrafimy się też mylić, prawda?

Co jeszcze?
A Rh POSITIVE

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » czw 11 cze 2009, 01:01

mrf pisze:Jeżeli chodzi o to, że była jakaś samowolka (przekazanie tych rzeczy bez uzgodnienia - nie wiem nie doczytałem ale chyba o to chodzi) no to trudno stało się, Sowa uderz się w pierś, że pomimo najszczerszych chęci w dobrej wierze trochę dałeś ciała
viewtopic.php?t=6339

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » czw 11 cze 2009, 01:13

SOWA pisze:
mrf pisze:Jeżeli chodzi o to, że była jakaś samowolka (przekazanie tych rzeczy bez uzgodnienia - nie wiem nie doczytałem ale chyba o to chodzi) no to trudno stało się, Sowa uderz się w pierś, że pomimo najszczerszych chęci w dobrej wierze trochę dałeś ciała
viewtopic.php?t=6339

Ok, poszła samowolka ze strony Sowy bo było mało czasu, jednakże jeszcze kilku Ownersów przyklepało sprawę, że się zgadzają. Mało tego sporo osób czytało ten temat po dacie postu Sowy odnośnie przekazania giftów a 'tą aferą' i nic nie wypowiedziało się w temacie.

W czym jest problem z przekazaniem giftów - czy napewno z samowolką Sowy czy coś jeszcze?

stay tuned.
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
Kornik
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2147
Rejestracja: ndz 11 lis 2007, 23:42
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kornik » czw 11 cze 2009, 02:26

A moze by tak wszyscy poszli w końcu do programu wybacz mi? Albo poprostu polatać na moto :) Dla przykłądu miałem kiepski humor (każdemu sie zdarza) polatałem od 22 - 2 i jestem zmęczony i mam dobry humor :)
Na szczęście pracujesz całe życie, a na nieszczęście sekundę.

Honda VFR800 (1999) - Sprzedana (Poszukiwana)
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports DCT
Toyota CHR Hybrid

Awatar użytkownika
Max_lt
teksciarz
teksciarz
Posty: 117
Rejestracja: ndz 31 sie 2008, 10:12
Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wiązowna

Post autor: Max_lt » czw 11 cze 2009, 09:23

Teraz przestałem cokolwiek rozumieć. Proszę o wyjaśnienie:
- gdzie jest post Achmeda który tak poruszył Sowę?
- dlaczego w zamkniętym topic-u, niektórzy nadal mogą dopisywać swoją wersję wydarzeń a inni nie.


Szerze mówiąc, od odpowiedzi uzależniam sens posiadania w moim kompie zakładki vfr-oc.pl

Z szacunkiem, m.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » czw 11 cze 2009, 11:50

Michał,
Nati po pewnym czasie nieobecności napisała kolejny temat odnosnie 'prostego pytania', które było już zamknięte. Jako, że to się odnosiło do starego tematu (jej odpowiedź) powiedziałem jej na gg, że chciałbym ten post przenieść do tego tematu i się na to zgodziła. Jakby sytuacja miała miejsce z innym użytkownikiem postąpiłbym tak samo.
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
Max_lt
teksciarz
teksciarz
Posty: 117
Rejestracja: ndz 31 sie 2008, 10:12
Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wiązowna

Post autor: Max_lt » czw 11 cze 2009, 12:03

Dziękuję za wyjaśnienie.
m

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

Post autor: poscig » czw 11 cze 2009, 12:04

Wszyscy wsiadać na moto i kręcić dziś i nie tylko dużo kilometrów.Jak Kornik pisze to pomaga bardzo na rozładowanie emocji.

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » czw 11 cze 2009, 13:09

Max_lt pisze:Dziękuję za wyjaśnienie.
Widzę Max, że dość łatwo oddajesz pole, bo nie uzyskałeś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
- gdzie jest post Achmeda który tak poruszył Sowę?
Nie poddawaj się. Jeśli już mówisz A to dotrwaj do B, a gdy to konieczne to i do C.
Post o który pytasz wygasł. Żeby jasnym było to nie od początku był do wygaśnięcia. Wygląda tak, że po moim sprzeciwie nastąpiła ta zmiana. Jak by nie było to dziś jest tak, że ktoś mnie wtedy opluł a teraz głosi, że padał deszcz. Ale jeśli tęsknisz za postem Achmeda to masz go ode mnie:
Achmed pisze:

chę

skoro tu wlazłem doczytałem do końca to teraz muszę komuś dowalić i nie będzie miło :roll:

Maciek może jednak pogadamy w realu albo załatwić Ci wizytę u jakiegoś specjalisty ?

Od dłuższego czasu atakujesz moderatorów, adminów, (mi też się dostało) o błedy w sztuce, do tego masz prawo aleeee...... sam jako moderator nie wykazujesz żadnych ruchów aby usprawnić forum, jakoś nie przypominam sobie abyśmy kiedykolwiek wyszli źle na zarządzaniu fomu przez dyktatora PP,. dzielnie chłop walczy i chwała mu za to, widzę kolego że ostatnio koniecznie szukasz okazji do bicia piany, skoro to takie fajne to może wszyscy zaczniemy, o co tu się przyjebać ????????? ....... może o samozwańcze dydsponowanie pozostałością po CZD :?: eleganckie to nie jest fakt, intryga słaba ale może ........................ 8)

Teraz wyszukaj coś na mnie potem ktoś na kogoś i będzie "fajna" jazda, jakoś nie pasujesz mi do roli opozycjonisty i samozwańczego obrońcy uciśnionych ale jak Ci z tym dobrze to proszę wola twoja..........

i kup sobie nowy telefon :P bo pomyślę że specjalnie nie odbierasz :twisted:
I przy okazji Max. Gdzie ty widzisz tu jakieś choćby sugestie, że chodzi o wirtualne nadużycia?
1. Wszyscy wiedzą, że u mnie znajdował się mimowolny skład materiałów po CZD. Zresztą prosiłem tuż po imprezie o pilne odebranie ich ode mnie. Jakoś nikt wtedy nie rwał się do opieki nad dobrami CZD i każdy miał to w dupie.
2. Wszyscy wiedzą, że niczego wirtualnego po CZD się nie dotykałem. A tłumaczenie Achmeda, że samowolnie pozostawiłem coś (co???) w tematach na forum to jakieś bredzenie poimprezowe i nie zmuszaj mnie Max bym zapytał czego w takim razie bronisz. Mam ci tłumaczyć że nie jestem wielbłądem?

I jeszcze jedno. Chętnie zobaczę, ale precyzyjnie linki i cytaty kiedy to i w jakich sprawach od dłuższego czasu naatakowałem się adminów i moderów. Rzucić słowa jest łatwo. Ale zobaczymy jakie konkrety za tym pójdą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości