Uwaga na sklep motoportpoland

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Krzynio
Posty: 6
Rejestracja: ndz 20 lip 2008, 10:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Uwaga na sklep motoportpoland

Post autor: Krzynio » pt 13 mar 2009, 23:39

Siemka,

Odradzam sklep http://www.motoportpoland.pl. Moja dziewczyna zamówiła tam kurtkę motocyklową. Realizacja zamówienia miała trwać około 1,5 tygodnia, w końcu trzeba było ponad miesiąc czekać na przesyłkę. Koleś kręcił że a to był chory i nie miał kto wysłać, a że nie moga jej znaleźć po przeprowadzce, a że były targi i nie miał czasu się tym zająć, do tego wszystkiego nie odbierał telefonów i nie odpisywał na mejle. w Miedzyczasie sprzedawca obiecywał obniżenie ceny i zwrot części kasy (płacone było przelewem) i jak do tej pory (x>miesiąc) kasy nie ma a facet coś kręci mówiąc że już wysłal, albo że księgowość nawala.

Strasznie nieprofesjonalnie podchodzą do ludzi kupujących u nich. Aż kląć mi się chce.

mam nadzieję że takie informacje uchronią innych od niemiłych doświadczeń.

Pozdr

showtime
Posty: 1
Rejestracja: sob 14 mar 2009, 19:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: showtime » sob 14 mar 2009, 19:16

Pani o ktorej mowa w poscie nie potrafila zrozumiec, ze realizacja zamowienia zostala wydluzona z powodu przeprowadzki. Jesli firma ma do przewiezienia magazyn i motocykle zajmujace wczesniej powierzchnie ok. 2000 m2 to zrozumiale, ze zajmie to troche czasu. Na stronie naszego sklepu znalazla sie informacja o wydluzonym czasie realizacji zamowien zlozonych w lutym. Po drodze wyskoczyl jeszcze wyjazd na Wystawe Motocykli do Warszawy i sumując wyszlo jak wyszło.

100% pozytywnych komentarzy na Allegro oraz ogromne grono zadowolonych Klientow - to wyroznia nasz sklep.

Przy okazji Pani kupila kurtke z rabatem, o ktorym byc moze nie wiedziala za 645 zl, a cena dla Pani zostala obliczona po kursie Euro ok. 3.65 zł.

Obecnie za tą kurtke (DIFI Cosmic AX) nalezy zaplacic ok. 800 zł.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni - Pani nie potrafila zrozumiec ze zamowienie sie wydluzy i zamiast kontaktowac sie z szefostwem dzwonila na moj prywatny telefon nawet kilka godzin po zakonczeniu pracy, np. wczoraj o godzinie 18.45. Zrobila sie zupelnie niepotrzebna afera.

Sytuacja smieszna, przeprosiny za wydluzenie zamowienia zostaly zlozone. Kurtka, jak i towar jest najwyzszej jakosci, co zostalo potwierdzone w rozmowie telefonicznej z w/w osobą. Nie rozumiem afery i oczywiscie zapraszam na zakupy w naszym sklepie.

Tytul tego postu traktuje nas jak zlodziei i oszustów. Mam nadzieje ze osoba przemysli swoje zachowanie, bo w/w oszczerstwa pod naszym adresem na publicznym forum są karane na podstawie kodeksu cywilnego.

Awatar użytkownika
tommy
teksciarz
teksciarz
Posty: 135
Rejestracja: pn 06 sie 2007, 17:27
Imię: Tomek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: tommy » sob 14 mar 2009, 20:30

Potwierdzam-firma działała 4 km od mojej wsi i z racji marnej lokalizacji postanowili się przenieść do Krakowa.
Znam tych ludzi i to nie są żadni oszuści-może coś im umknęło-nie mówię,że nie.
Mają full ubrań i motocykli-mógł być bałagan przy przenosinach tego całego majdanu.

Awatar użytkownika
Krzynio
Posty: 6
Rejestracja: ndz 20 lip 2008, 10:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Krzynio » sob 14 mar 2009, 22:55

Nie chciałem tu nikogo oskarżać o oszustwa czy złodziejstwo. Chciałem tylko wyrazić swoje niezadowolenie.

Skoro sprawa jest wyjaśniona prosiłbym moderatora o usunięcie tematu.

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » ndz 15 mar 2009, 08:07

showtime pisze:Jesli firma ma do przewiezienia magazyn i motocykle zajmujace wczesniej powierzchnie ok. 2000 m2 to zrozumiale, ze zajmie to troche czasu
przepraszam ale kogo to obchodzi ? mnie jako klienta ? zupełnie nie widzę związku
showtime pisze:wydluzonym czasie realizacji zamowien zlozonych w lutym
do ponad 30 dni ? zawodowe podejscie do klienta
showtime pisze:Przy okazji Pani kupila kurtke z rabatem, o ktorym byc moze nie wiedziala za 645 zl, a cena dla Pani zostala obliczona po kursie Euro ok. 3.65 zł.
za to plusik a że nie wiedziała ? ciekawe może nikt jej nie poinformował znowu wtopa,
showtime pisze:Tytul tego postu traktuje nas jak zlodziei i oszustów. Mam nadzieje ze osoba przemysli swoje zachowanie, bo w/w oszczerstwa pod naszym adresem na publicznym forum są karane na podstawie kodeksu cywilnego.
jak chcesz kogoś postraszyć to wymyśl lepszy sposób, a już napewno nie rób tego na forum motocyklistów- gwarantuję że klientów Ci to nie zapewni.

Wydaje mi się że szanowny kolega zapomina o podstawowej zasadzie handlu "klient nasz pan" i zamiast fukać na chłopaka wystarczyło powiedzieć przepraszam i po zabiegu (jak nie potrafisz ugryśc się w język, i wybrnąć z tak prostej sytuacji to chyba pora na zmianę pracy)
Ja na wszelki wypadek pomyślę 5 razy zanim coś od Ciebie kupię
:oops:

Pozdrawiam

"dzwonila na moj prywatny telefon nawet kilka godzin po zakonczeniu pracy"

ps. a tym tekstem to mnie dobiłeś, chcesz mi powiedzieć że w pracy podajesz prywatny numer telefonu? jeśli tak to szacun, tylko nie wiem skąd zdziewienie że potem jakiś upierdliwy klient smiał zadzwonić :twisted:
Ostatnio zmieniony ndz 15 mar 2009, 21:07 przez Achmed, łącznie zmieniany 1 raz.
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Siogu » ndz 15 mar 2009, 09:00

showtaim-jeśli masz firmę to klienci są Twoim największym dobrem,ponieważ zadowolony klient poleci Twoją firmę wielu znajomym,jeśli jest niezadowolony to skrytykuje. Załatw sprawę jak należy,prześlij obiecany rabat i przeproś za wydłużony termin,a zadowolona klientka na pewno umieści sprostowanie na forum.Ciskanie się i straszenie nie przysporzy Ci popularności,wywoła skutek odwrotny do zamierzonego,ponieważ My na tym forum jesteśmy jak rodzina i prędzej uwierzymy Krzyniowi niż Tobie.
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

Awatar użytkownika
kecajm69
klepacz
klepacz
Posty: 1095
Rejestracja: ndz 02 wrz 2007, 22:28
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: kecajm69 » ndz 15 mar 2009, 09:30

Jeden niezadowolony klient więcej narobi szkody niż 10 zadowolonych więc kolego showtime, należało mimo przeprowadzki towary wysyłać w odpowiednim czasie i było by Ok. Sam prowadze małą działalnośc usługową i dla mnie zadowolony klient jest najważniejszy. Na pewno każdy by sie wk....ł.
Jacek M.

Awatar użytkownika
Kornik
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2147
Rejestracja: ndz 11 lis 2007, 23:42
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kornik » ndz 15 mar 2009, 09:37

:lol: hahahaha Showtime dał show jakich mało :lol
Na szczęście pracujesz całe życie, a na nieszczęście sekundę.

Honda VFR800 (1999) - Sprzedana (Poszukiwana)
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports DCT
Toyota CHR Hybrid

Awatar użytkownika
DARAYAVAHUS
pisarz
pisarz
Posty: 212
Rejestracja: ndz 07 gru 2008, 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorzkowice

Post autor: DARAYAVAHUS » ndz 15 mar 2009, 12:58

Nooo, spoko, takie tłumaczenie... Co klienta obchodzi przeprowadzka, czy kurs euro, po jakim była kupiona kurtka, a jaki kurs jest teraz. Chyba nie tędy droga.
A takie tłumaczenie i naskakiwanie na klienta rodem z allegro, to dziecinada...
Brak profesjonalnego podejścia raczej.

Awatar użytkownika
Narwany
pisarz
pisarz
Posty: 339
Rejestracja: pt 18 lip 2008, 22:33
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Narwany » ndz 15 mar 2009, 20:18

Trzeba było powiedzieć, że towaru nie wyślecie BO NIE i było by po sprawie.... dobrze że na sieci jest wiele sklepów i nie trzeba się do jednego uwiązać... Brak fachowego podejście, jak mój znajomy mawia KUPUJĄCY TO ZŁO KONIECZNE ... 8)
Kto w młodości głupim nie był, Ten na starość nie zmądrzeje !!!

Marioo
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 88
Rejestracja: pn 11 sie 2008, 21:36
Imię: Marian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: Marioo » ndz 15 mar 2009, 21:21

Wygląda na to , że w tym wielce sznownym gronie VFR OC, kolego SHOWTIME zbyt wielu klientów to ty nie zdobędziesz :mrgreen:
Klient ma zawsze racje, a ty raczej zachowałeś się mało profesjonalnie :bye
W tym bałaganie znajdz dobre nawyki. A są!

Awatar użytkownika
Krzynio
Posty: 6
Rejestracja: ndz 20 lip 2008, 10:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Krzynio » ndz 15 mar 2009, 22:20

Dzieki Bracia za poparcie. Szacun :)

ale skończmy już ten temat bo kurtka przyszła, długo bo długo ale jest (wyjaśniona spraw oszustwa i złodziejstwa). niezadowolenie pozostało :(
Ostatnio zmieniony ndz 15 mar 2009, 23:00 przez Krzynio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alternatom
pisarz
pisarz
Posty: 264
Rejestracja: wt 18 gru 2007, 20:47
Imię: tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z kulunii, LU
Kontakt:

Post autor: alternatom » ndz 15 mar 2009, 22:26

wystarczyło jeszcze raz ładnie przeprosić i byłoby po temacie, a tak wychodzisz na kartofla co szarga Klientem. :dobani
Ostatnio zmieniony pn 16 mar 2009, 11:38 przez alternatom, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
usmoł
pisarz
pisarz
Posty: 258
Rejestracja: wt 01 maja 2007, 22:05
Imię: Lesław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: usmoł » pn 16 mar 2009, 19:49

Jeszcze jedno, tłumaczenie wzrostu ceny kursem euro po dokonaniu zamówienia. Coś mi tu trąca, mam rozumieć Showtime że jak dokona się u ciebie zamówienia i w międzyczasie zdarzy się tak że kurs euro spadnie to sprzedasz po niższej cenie jaka wychodzi z przeliczenia ??? Szczerze wątpię
..chociaż kroczę doliną ciemności nie lękam się zła, bo jestem największym skur...elem w dolinie...

Awatar użytkownika
Alnitak
pisarz
pisarz
Posty: 212
Rejestracja: wt 01 lip 2008, 13:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: K-lc

Post autor: Alnitak » pn 16 mar 2009, 21:09

Krzynio pisze:niezadowolenie pozostało
Szukam kurtki i nie ukrywam, ze sledzilem strone tej firmy. W imie solidarnosci z ownersem zakupow u nich nie zrobie!
Pablo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości