Pomoc w ocenie ogłoszenia

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Ker
Posty: 5
Rejestracja: śr 10 kwie 2019, 10:40
Model VFR: RC46
Imię: Kerman
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w ocenie ogłoszenia

Post autor: Ker » pt 19 kwie 2019, 14:18

Rozglądam się za vteciem dla siebie, od jakiegoś czasu i znalazłem ten egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-vfr ... de1167cda9. Moto zapowiada się na sprawny, sprawdzałem jego historię i przebieg ma rzeczywisty. Nie wygląda na maszynę sprowadzona tylko na sprzedaż (a takich szrotów kilka obejrzałem).

Co myślicie o jej stanie i o cenie? Czy ktoś mieszka może w okolicy i chciałby pomóc oglądając ten motocykl dla mnie? Sam mieszkam dość daleko.

arekras
Posty: 8
Rejestracja: czw 07 lis 2019, 07:08
Imię: Arkadiusz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w ocenie ogłoszenia

Post autor: arekras » czw 07 lis 2019, 15:08

Witam WSZYSKTICH !!! :bye

Potrzebuje pomocy w ocenie oferty:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-vfr ... _VN1KQKk_E

Moto ma przebieg 129tys - co dla mnie jest duzo, ale moge sie nie znac. Czy to nie jest tak ze z takim przebiegeim on juz bedzie przemeczony i za niedlugo wszystko zacznie sie sypac - tracic szczelnosc na cylindrach, luzy w przekladni itp?
Dodatkowo czego nie ma w ogloszeniu, ma peknieta lewa owiewke od "rowu w bieszczdach" oraz z prawej strony pod siedzeniem delikatnie - jak sie o tym wie, to zaczyna byc to widac na zdjeciach - dla mnie owiewki nie sa tak wazne - mozna je naprawic i pomalowac. Podobno sprzeglo potrafi slizgnac jak jest zimny silnik, ale wymiana sprzegla nie powinna byc droga ~300-500 pln. Wg opisu moto jest po serwisie, opony, aku, olej, naped sa okej.

Co sadzicie ? jakie sa wasze opinie ? moze go gdzies zabrac na ogledziny fachowca ? czy szkoda czasu i lepiej poszukac czegos z mniejszym przebiegiem bo ten sie moze rozsypac niedlugo ??

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Model VFR: 800 FI '01
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pomoc w ocenie ogłoszenia

Post autor: Arnold » czw 07 lis 2019, 15:18

Nie patrz na przebieg w VFR. Miałem z przebiegiem 130k km i jeździ identycznie jak te z mniejszym przelotem.
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

arekras
Posty: 8
Rejestracja: czw 07 lis 2019, 07:08
Imię: Arkadiusz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w ocenie ogłoszenia

Post autor: arekras » czw 07 lis 2019, 20:27

Dzięki za szybko podpowiedź Arnold ! Sprzęgłem i tarczami się też nie przejmować ? Polecacie jeszcZe jakiś serwis w okolicy Wawy gdzie fachowym okiem ktoś oceni stan maszyny ?

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Pomoc w ocenie ogłoszenia

Post autor: emil » pt 08 lis 2019, 10:23

Naklejkę ma z forum, nie ma twgo moto u nas gdzieś opisanego? Jak sprzedawałem rc36ii 6 lat temu to miała taki przebieg, z tego co wiem śmiga dalej, dla vfr to nic.

arekras
Posty: 8
Rejestracja: czw 07 lis 2019, 07:08
Imię: Arkadiusz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w ocenie ogłoszenia

Post autor: arekras » wt 12 lis 2019, 11:32

Nie bylo przeciwskazan - takze kupilem.
Dzieki za pomoc.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości