VFR - kręci ale nie odpala

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
brylek22
klepacz
klepacz
Posty: 551
Rejestracja: pt 31 gru 2010, 20:28
Model VFR: RC46 98r
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WBR/TSA/było kiedyś LU

Re: VFR - kręci ale nie odpala

Post autor: brylek22 » śr 27 lip 2011, 19:57

Edisiewicz pisze:brylek22 - jeśli mam Ci doradzić to przejrzyj schemat elektryczny znajdź powiązane urządzenie i sprawdź czy z nim też jest problem - w Vitku według schematu pompą steruje przekaźnik odcięcia paliwa a nim z kolei przekaźnik zatrzymania silnika który znowu powiązany jest z czujnikiem przechyłu. Pierwsze co przestudiuj schemat i postaraj się znaleźć wspólny mianownik - przyda się chiński multimetr za 5 zł :P
dokładnie tak robię, ze schematem w ręce
w 800fi sterowanie jest identyczne, styki po rozłączeniu dokładnie psikam
darecki-30 pisze:contakysprayem :idea:
dzisiaj na wszystkie razy jakie próbowałem pompa reagowała, chyba znalazłem winowajce
co do mycia to też zawsze myje ciśnieniówka, mieszkam w bloku więc innego wyjścia nie mam, czy w pracy czy na myjce zawsze ciśnieniem i do tej pory nie było żadnych problemów

Awatar użytkownika
MarcinD
pisarz
pisarz
Posty: 421
Rejestracja: pt 28 sie 2015, 18:39
Model VFR: 1200F
Imię: Marcin
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PTU

Re: VFR - kręci ale nie odpala

Post autor: MarcinD » sob 02 cze 2018, 13:45

Odświeże temat... vfr vtec 2002.
Przejechalem 15km, chwila na stacji i nie odpala...
Przekręcam kluczyk, czerwony główny przycisk na on i słychać prace pompy ale nie przestaje pracować. Chodzi non stop.
Rozrusznik kreci ale nie odpala. Kontrolka FI na zagarach tez nie zapala się w momencie przekręcenia kluczyka.
Na pych nie pali.. szukać nowej pompy?

To drugi raz. Przedwczoraj miałem to samo... po 2h od zdarzenia jakby ostygł i odpalił bez problemu. Zająłem w domu plastiki, skontrolowałem wszystkie połączenia elektryczne i miałem nadzieję ze problem nie wróci bo bezpośredniej przyczyny nie znalazłem
Moto u mnie 3 sezon nigdy nie sprawiał podobnych jak i innych problemów.
Ktoś cos? Gdzie szukać?
hornet 600 PC36 > vfr800 vtec > vfr1200f :twisted:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości