Zapraszamy 7 dni w tygodniu

Wszystko co śmieszne.
Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Zapraszamy 7 dni w tygodniu

Post autor: robsonic » czw 13 maja 2010, 10:59

W moim cudownym mieście jest dużo takich atrakcji..... Zapraszam :neutral:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » pt 14 maja 2010, 20:52

Ano,ano fajne miasto,mam tu rodzinkę.Podobne "kfiatki" są chyba w każdym mieście.

Awatar użytkownika
elco
klepacz
klepacz
Posty: 911
Rejestracja: sob 07 mar 2009, 21:49
Imię: Tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Kontakt:

Post autor: elco » pt 14 maja 2010, 21:31

Diego pisze:Ano,ano fajne miasto,mam tu rodzinkę.Podobne "kfiatki" są chyba w każdym mieście.
W walbrzychu jest ich wyjatkowo duzo :P
"Wystarczy by dobry człowiek nie robił nic a zło zatriumfuje" E.Burke.

Awatar użytkownika
tayayay
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: wt 04 maja 2010, 11:16
Imię: panie daj
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: tayayay » pt 14 maja 2010, 21:40

ktoś mi ostatnio rzekł, że wałbrzych jest w ścisłej czołówce najbrzydszych miast europy, razem z bytomiem (sorki jeśli to pomyłka, nie pamiętam dokładnie :) ) i jeszcze czymś górniczym...

Ja tam w to nie wierzę, bo sam dobrze wiem co jest największą tragedią urbanistyki - miasto Kowary w powiecie Jeleniogórskim. Urodziłem się tam.... na szczęście tylko urodziłem i nic więcej mnie nie łączy z tym kraterem wulkanicznym ;-)

Awatar użytkownika
Marcin
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 54
Rejestracja: ndz 27 sty 2008, 23:05
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chojnice
Kontakt:

Post autor: Marcin » pt 14 maja 2010, 21:45

Ale drzwi wejściowe są solidne :mrgreen: Prawdziwa twierdza

Awatar użytkownika
Radarro
klepacz
klepacz
Posty: 557
Rejestracja: śr 23 kwie 2008, 13:55
Imię: Radek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SGL

Post autor: Radarro » pt 14 maja 2010, 22:22

tayayay pisze:ktoś mi ostatnio rzekł, że wałbrzych jest w ścisłej czołówce najbrzydszych miast europy, razem z bytomiem (sorki jeśli to pomyłka, nie pamiętam dokładnie :) ) i jeszcze czymś górniczym...
Bytom jak najbardziej się kwalifikuje, czasami bywam, masakra jest, chociaż ostatnio nawet drogi robią. Jakiś kolo z Bytomia zrobił stronkę i zaczął pokazywac jak brzydkie jest miasto to go urzędasy z Urzędu Miejskiego zaczęli straszyć karami czy czymś :)
tayayay pisze: Ja tam w to nie wierzę, bo sam dobrze wiem co jest największą tragedią urbanistyki - miasto Kowary w powiecie Jeleniogórskim. Urodziłem się tam.... na szczęście tylko urodziłem i nic więcej mnie nie łączy z tym kraterem wulkanicznym ;-)
A ja znowu wspominam całkiem fajnie Kamienną Górę - to chyba te rejony, całkiem ładne miasteczko. W sumie dużo dolnośląskich miast byłoby bardzo ładne gdyby nie te prawie 50 lat zaniedbań (Bo przecież Niemcy mogą wrócić...) i stawianie obrzydliwych bloków w centrum po starych kamienicach za socjalizmu. Fajny przykład to Nysa - bardzo ładne miasto, ale centrum oszpecone szarymi klocami z PRL...
V4 + R6 Brotherhood :-D
TS 350 -> 800Fi -> VTR SP1 -> RSV Tuono '03 -> VFR 400

Awatar użytkownika
tayayay
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: wt 04 maja 2010, 11:16
Imię: panie daj
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: tayayay » pt 14 maja 2010, 22:57

do Nysy dolicz Strzelin ----> dokładnie ta sama akcja z blokowiskiem w ryneczku :mrgreen:

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » pt 14 maja 2010, 23:45

A ja znowu wspominam całkiem fajnie Kamienną Górę - to chyba te rejony, całkiem ładne miasteczko. W sumie dużo dolnośląskich miast byłoby bardzo ładne gdyby nie te prawie 50 lat zaniedbań (Bo przecież Niemcy mogą wrócić...) i stawianie obrzydliwych bloków w centrum po starych kamienicach za socjalizmu. Fajny przykład to Nysa - bardzo ładne miasto, ale centrum oszpecone szarymi klocami z PRL...
_________________
Kamienna mnie nie przypadła do gustu, za dużo jednokierunkowych uliczek ale mieszkanki tego miasteczka ..... miło się polampic :mrgreen:
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości