RPG dla par i małżeństw

Wszystko co śmieszne.
Awatar użytkownika
Twardy161
klepacz
klepacz
Posty: 739
Rejestracja: wt 28 lip 2009, 21:09
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Twardy161 » czw 15 paź 2009, 11:04

to i ja cos dorzuce:
-wracasz .j.b.n. po pracy jestes milutki, chetnie wykonujesz prace domowe aby mogla posiedzec przed telewizorem czy poczytac babska gazete, przynosisz jej kolacje do lozka i zapewniasz sex z dluuuga gra wstepna-0pkt
-wracasz .j.b.n. po pracy jestes milutki, chetnie wykonujesz prace domowe aby mogla posiedzec przed telewizorem czy poczytac babska gazete, przynosisz jej kolacje do lozka a pozniej szczerze i z usmiechem tlumaczysz, ze jestes bardzo zmeczony wiec chcesz sie juz tylko polozyc -15pkt
-wracasz .j.b.n. po pracy i spokojnie i grzecznie tlumaczysz, ze na nic juz dzisiaj nie masz sil -20
-wracasz .j.b.n. po pracy i spokojnie i grzecznie tlumaczysz, ze na nic juz dzisiaj nie masz sil i prosisz ja o wyreczenie cie w dzisiejszych czynnosciach w tym przygotowanie kolacji kiedy ty poogladasz tv -30pkt
-wracasz .j.b.n. po pracy i robisz to co zwykle -70pkt

pichan
bywalec
bywalec
Posty: 31
Rejestracja: pt 10 lip 2009, 15:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pichan » czw 15 paź 2009, 16:55

Świetne :)

Awatar użytkownika
Sprzedam BMW Celika
klepacz
klepacz
Posty: 937
Rejestracja: pn 14 kwie 2008, 15:12
Imię: Ania
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kosewko

Post autor: Sprzedam BMW Celika » czw 15 paź 2009, 17:24

Twardy161 pisze:-wracasz .j.b.n. po pracy jestes milutki, chetnie wykonujesz prace domowe aby mogla posiedzec przed telewizorem czy poczytac babska gazete, przynosisz jej kolacje do lozka i zapewniasz sex z dluuuga gra wstepna-0pkt
-wracasz .j.b.n. po pracy jestes milutki, chetnie wykonujesz prace domowe aby mogla posiedzec przed telewizorem czy poczytac babska gazete, przynosisz jej kolacje do lozka a pozniej szczerze i z usmiechem tlumaczysz, ze jestes bardzo zmeczony wiec chcesz sie juz tylko polozyc -15pkt
TAKIE RZECZY TO TYLKO W ERZE :P
Twardy161 pisze:-wracasz .j.b.n. po pracy i spokojnie i grzecznie tlumaczysz, ze na nic juz dzisiaj nie masz sil -20
TRZEBA SIĘ BYŁO URODZIĆ W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ :P
Twardy161 pisze:-wracasz .j.b.n. po pracy i spokojnie i grzecznie tlumaczysz, ze na nic juz dzisiaj nie masz sil i prosisz ja o wyreczenie cie w dzisiejszych czynnosciach w tym przygotowanie kolacji kiedy ty poogladasz tv -30pkt
POTRAFICIE ZROBIĆ KOLACJĘ????????? :shock: :shock:
-wracasz .j.b.n. po pracy i robisz to co zwykle -70pkt
EEEE NO STARY, TO ZASŁUGUJE NA MEDAL :biggrin
Moczynos w futrze model 2016 help

Awatar użytkownika
Twardy161
klepacz
klepacz
Posty: 739
Rejestracja: wt 28 lip 2009, 21:09
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Twardy161 » czw 15 paź 2009, 22:42

he staralem sie:D
w erze zaprzeczaja-pytalem-wzieli mnie za idiote:]
z tym urodzeniem-racja, nastepnym razem bede pamietal:]
Twardy161 pisze:-wracasz .j.b.n. po pracy i spokojnie i grzecznie tlumaczysz, ze na nic juz dzisiaj nie masz sil i prosisz ja o wyreczenie cie w dzisiejszych czynnosciach w tym przygotowanie kolacji kiedy ty poogladasz tv -30pkt
POTRAFICIE ZROBIĆ KOLACJĘ????????? :shock: :shock:

osz kurna zdradzilem nasza tajemnice-umiemy ale kryjemy sie bo wszystkie byscie tego na okraglo chcialy:]
w zasadzie tam powinno byc nie "w tym" tylko "oraz" gwoli sprostowania:]
-wracasz .j.b.n. po pracy i robisz to co zwykle -70pkt
EEEE NO STARY, TO ZASŁUGUJE NA MEDAL :biggrin[/quote]

jak juz wspomnialem-staralem sie:]

dodam, ze to wersja dla zaawansowanych, poziom expert-prosze zwrocic uwage na trudnosc zdobycia punktow pozytywnych:]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości