Ciekawe aukcje - np. allegro......

Wszystko co śmieszne.
Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: emil » ndz 13 lis 2011, 22:13

http://moto.allegro.pl/klamki-blade-hon ... 74983.html

kto by się odważył założyć takie gówno? ciekawe jak do garażu pomysłodawca wjeżdża, bez trzymanki?? :shock: :shock: linke na szyje zapewne dają gratis :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotrek82
teksciarz
teksciarz
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź 2010, 12:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szastarka

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Piotrek82 » ndz 13 lis 2011, 23:16

emil pisze:http://moto.allegro.pl/klamki-blade-hon ... 74983.html

kto by się odważył założyć takie gówno? ciekawe jak do garażu pomysłodawca wjeżdża, bez trzymanki?? :shock: :shock: linke na szyje zapewne dają gratis :D :mrgreen:

O ja pier**** co za debil to sprzedaje :shock:

Awatar użytkownika
dixon
klepacz
klepacz
Posty: 550
Rejestracja: pn 15 lis 2010, 16:05
Imię: rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: grójec

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: dixon » pn 14 lis 2011, 09:06

hehehe niezły shit! a moze zakupimy koledzy taki shit do naszych vfrek heheh?
Jest: Honda VFR RC46 '01
Yamaha WR250F '08
Yamaha FZR 600 '93
Yamaha XS400 Special '81
Honda Lead 125 '83
Vespa ET4 125 '98
Wfm 125 '61
Ex: VFR RC46 '01, Suzuki DR-Z 400 SM '04, Honda Transalp 650 '04, Awo Simson Tourist '51, MZ ES250 '61, Jawa Perak 250 '52

Awatar użytkownika
Żuber
bywalec
bywalec
Posty: 25
Rejestracja: pn 12 wrz 2011, 17:43
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: NGI

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Żuber » pn 14 lis 2011, 16:14

emil pisze:http://moto.allegro.pl/klamki-blade-hon ... 74983.html

kto by się odważył założyć takie gówno? ciekawe jak do garażu pomysłodawca wjeżdża, bez trzymanki?? :shock: :shock: linke na szyje zapewne dają gratis :D :mrgreen:

jak wjeżdża? normalnie pewnie. a jaka różnica między normalnymi klamkami widzisz? w czym to jest niebezpieczne bo nie bardzo kumam.
"Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa."

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: ivan » pn 14 lis 2011, 17:30

Żuber pisze: jak wjeżdża? normalnie pewnie. a jaka różnica między normalnymi klamkami widzisz? w czym to jest niebezpieczne bo nie bardzo kumam.
Ano taka że jak wjeżdżasz do garażu i niechcący zahaczysz klamką o futrynę to przy normalnej klamce będziesz miał co najwyżej połamany palec (zakładamy że nie trzymasz palców na klamce), w tym wypadku palca możesz nie mieć w ogóle :)

Awatar użytkownika
Żuber
bywalec
bywalec
Posty: 25
Rejestracja: pn 12 wrz 2011, 17:43
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: NGI

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Żuber » pn 14 lis 2011, 17:46

ivan pisze:
Żuber pisze: jak wjeżdża? normalnie pewnie. a jaka różnica między normalnymi klamkami widzisz? w czym to jest niebezpieczne bo nie bardzo kumam.
Ano taka że jak wjeżdżasz do garażu i niechcący zahaczysz klamką o futrynę to przy normalnej klamce będziesz miał co najwyżej połamany palec (zakładamy że nie trzymasz palców na klamce), w tym wypadku palca możesz nie mieć w ogóle :)

eeee. one nie są ostrzone. to tylko efekt wizualny "zaostrzenia" są trochę ścięte, poza tym są krótsze więc jeżeli masz paluchy na klamce to raczej nic się nie stanie.
"Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa."

Awatar użytkownika
Piotrek82
teksciarz
teksciarz
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź 2010, 12:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szastarka

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Piotrek82 » pn 14 lis 2011, 21:05

Widzieliście biegającą kaczkę z obciętym łbem........no to po jakiejś glebie,szlifie, paciaku, dzwonie użytkownik tego badziewia może właśnie biegać sobie bez palców dłoni. W sumie wtedy można kupić vfr 1200 w automacie :bye

Awatar użytkownika
Żuber
bywalec
bywalec
Posty: 25
Rejestracja: pn 12 wrz 2011, 17:43
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: NGI

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Żuber » pn 14 lis 2011, 21:06

Piotrek82 pisze:Widzieliście biegającą kaczkę z obciętym łbem........no to po jakiejś glebie,szlifie, paciaku, dzwonie użytkownik tego badziewia może właśnie biegać sobie bez palców dłoni. W sumie wtedy można kupić vfr 1200 w automacie :bye
jestem ciekaw kto idąc na szlifa trzyma się manetek :shock:
"Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa."

Jarecki2102
pisarz
pisarz
Posty: 287
Rejestracja: czw 07 paź 2010, 09:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Jarecki2102 » pn 14 lis 2011, 21:31

Żuber pisze:
ivan pisze:
Żuber pisze: jak wjeżdża? normalnie pewnie. a jaka różnica między normalnymi klamkami widzisz? w czym to jest niebezpieczne bo nie bardzo kumam.
Ano taka że jak wjeżdżasz do garażu i niechcący zahaczysz klamką o futrynę to przy normalnej klamce będziesz miał co najwyżej połamany palec (zakładamy że nie trzymasz palców na klamce), w tym wypadku palca możesz nie mieć w ogóle :)

eeee. one nie są ostrzone. to tylko efekt wizualny "zaostrzenia" są trochę ścięte, poza tym są krótsze więc jeżeli masz paluchy na klamce to raczej nic się nie stanie.
Raczej są ostre wystarczająco. Widziałem na żywo. O dziwo, podobno się b. dobrze sprzedają.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: emil » pn 14 lis 2011, 22:35

Żuber pisze:jestem ciekaw kto idąc na szlifa trzyma się manetek
jestem ciekaw, ilu z nas się zdarzyło złamanie klamki przy przejeżdżaniu przez różnorakie furtki, bramy, drzwi i inne przewężenia? widać Tobie nie, albo sam masz takie toporki :D :D chyba, że to wszystko piszesz z ironią, używając tylko kciuka :mrgreen:

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: poscig » pn 14 lis 2011, 22:42

Dyskusja moim zdanie nie ma sensu....Większość doświadczonych motocyklistów widzi w takich klamkach wielkie niebezpieczeństwo i zdaje sobie sprawę z zagrożenia.Nie ma znaczenia czy klamki są ostre jak nóż czy tępe,kształt jest taki a nie inny i przy dużej sile tnie jak nóż, podczas wielu sytuacji na drodzę są w stanie pozbawić kierowcy paluszków.
Podam tylko jeden...z własnego doświadczenia....otarcie sie przy dużej prędkości o lusterko w samochodzie.Skończyło się złamanym palcem i sprasowanym palcem przez srebrny sygnet.Gdybym miał takie klamki to bym z rękawicy skórzanej wytrząsł część paluszków.
I tłumaczenia,że palce są na klamce zawsze,lub kto trzyma się kiery podczas gleby są niepoważne.
Kazdy sam decyduje jak zmienia wygląd swojego sprząta i jakie konsekwencje poniesie podczas kontroli...oby tylko nie musiał używać funkcji rozpoznawania mowy podczas ,,mówienia, :lol ,postów

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: emil » pn 14 lis 2011, 23:08

powinni jeszcze sprzedawać taką kosę, która pogłębia rów przy wylocie, montowaną na baku przy kanapie :mrgreen: wtedy jest +50 do lansu, takie klamki to tylko +15.

ciekawe, że potrafią się czepiać do jakichś dodatkowych lampek, migających stopów itd. a tu ktoś na legalu sprzedaje minigilotynki a ludzie zapewne kupują (nie znam się na tym nowym allegro, nie widać już chyba ile osób kupiło?)

ale chłopaki już opatentowali, może być dobre do nacinania kiełbasy na zlocie :D :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
dixon
klepacz
klepacz
Posty: 550
Rejestracja: pn 15 lis 2010, 16:05
Imię: rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: grójec

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: dixon » wt 15 lis 2011, 11:26

miałem taki gadżet, zaznaczam, że były to oryginalne klamki, w pięknym moto pt. awo simson tourist. nie miałem podczas jazdy żadnych na szczęście przygód z tymi klamkami, ale podczas serwisu nie raz zaje..m się głową w to cudo! i osobiście wiem, że do żadnego moto takiego cuda bym sobie nie zamontował! nie raz miałem dosłownie podczas serwisu, dziure w bani, bądź ostre rysy na czole, dlatego też dziękuję za takie cudo do moto!;)
Jest: Honda VFR RC46 '01
Yamaha WR250F '08
Yamaha FZR 600 '93
Yamaha XS400 Special '81
Honda Lead 125 '83
Vespa ET4 125 '98
Wfm 125 '61
Ex: VFR RC46 '01, Suzuki DR-Z 400 SM '04, Honda Transalp 650 '04, Awo Simson Tourist '51, MZ ES250 '61, Jawa Perak 250 '52

Awatar użytkownika
Żuber
bywalec
bywalec
Posty: 25
Rejestracja: pn 12 wrz 2011, 17:43
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: NGI

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: Żuber » wt 15 lis 2011, 17:59

emil pisze:
Żuber pisze:jestem ciekaw kto idąc na szlifa trzyma się manetek
jestem ciekaw, ilu z nas się zdarzyło złamanie klamki przy przejeżdżaniu przez różnorakie furtki, bramy, drzwi i inne przewężenia? widać Tobie nie, albo sam masz takie toporki :D :D chyba, że to wszystko piszesz z ironią, używając tylko kciuka :mrgreen:
no jakoś nie zdarzyło mi się łamać bez przewrotki. jak mam przejechać tam gdzie jest wąsko to trzymam łapki na klamkach. Toporków nie mam bo mi się nie podobają. a jak czytam niektóre posty to mam wrażenie że niektórzy siedzą w domach pod poduchami i boją się oddychać :P [żartuje oczywiście bo zaraz ktoś się obrazi na mnie :) ]

to może nie wsiadać na moto bo przy wypadku można się zabić?
"Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa."

Awatar użytkownika
SNOOP85
pisarz
pisarz
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 cze 2009, 18:45
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Ciekawe aukcje - np. allegro......

Post autor: SNOOP85 » sob 19 lis 2011, 01:15

Mamy w Polsce miliony bohaterów codziennie uwalniających wódkę ze szkła

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości