Ubaw po pachy w Poznaniu

Wszystko co śmieszne.
Awatar użytkownika
adi610
klepacz
klepacz
Posty: 783
Rejestracja: pt 20 cze 2008, 10:38
Model VFR: RC46A
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Ubaw po pachy w Poznaniu

Post autor: adi610 » sob 21 lip 2012, 19:27

Polecam zloty Subaru. Tam wiedzą jak rozkręcić każdą Impreze

Awatar użytkownika
Damo 88
klepacz
klepacz
Posty: 1101
Rejestracja: sob 11 kwie 2009, 01:05
Model VFR: VFR VTec
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocek

Re: Ubaw po pachy w Poznaniu

Post autor: Damo 88 » sob 21 lip 2012, 19:51

TO JEST Polska Nie Ameryka Niech Zabierają Haloowen , Walentynki 14 lutego , I inne trendy do swojego bałaganu . Tu bałaganu nie zrobią Każdy kto Polak o tym wie .

A tak na marginesie Polskie święto zakochanych przypada 22 Czerwca nie marketingowe 14 Lutego .

Szerokości .
Jeżeli Rozwiązałeś problem nie Zapomnij Odpisać .

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: Ubaw po pachy w Poznaniu

Post autor: Diego » sob 21 lip 2012, 22:42

kubatron2 pisze:tak ze diego nie nakrecaj sie
Lusss,sponton i bon ton ,traktuje to jako ciekawostkę przyrodnicza,dwugłową kozę,jak obiecywanki naszych posłów .....a szacun to dla Owsiaka za orkiestrę ,dla pielęgniarek z CZD i naszych kobiet,że z nami wytrzymują. :biggrin
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Model VFR: 46
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: Ubaw po pachy w Poznaniu

Post autor: kubatron2 » ndz 22 lip 2012, 09:17

no to tak fakt byłem v-prezydentem klubu ale nie zrzeszonego pod kongresem mc.co za tym kontaktowałem sie z zarządami PRM czy zarządami poszczególnych klubów roud runners czy z innej beczki hells angels.tego wymagała moja funkcja itd.stąd poznałem zasady ich działania finansowania układów.a to ze sie o tym nie rozpisuje szczegółów nie wynika tyle ze strachu co z lojalnosci wobec ludzi z którymi przegadałem prze kłóciłem sie nie jedną noc.co do zarzut fascynacji mojej osoby klubami mc.nie nazwał bym tego fascynacja choc trudno nie zauważyć efektów pracy życia takich ludzi jak sonny barger czy u nas miro stefańczyk(niestety praca ta została zmarnowana) i tyle, a nie ze sikam po nogach z ekscytacji na widok barw MC.co do samego hells angels w polsce.mialem przyjemność spotkac sie z ich władzami.i tyle tylko wam powiem , wierzcie mi to nie wygląda tak jak na tym waszym discovery.że to .q.w. brudni podpici bandyci poobkładani odbezpieczoną bronia.a zakaz który ogłosili pewnie miał o wiele wiecej na celu niz nam z poza klubu sie wydaje.ale jak tu koledzy napisali nie nasze zoo nie nasze małpy.my sobie po poznaniu tam i spowrotem śmigać możemy.co do kwestii nieprzyjemności jakie was spotykają na zlotach ze strony klubów mc. to tak bardzo was rozumie.niestety środowisko motocyklowe sie rozhermetyzowało w nieodpowiedni sposób i niestety weszły do niego osoby które nigdy nie powinny sie tam znaleźć .niestety juz wielu moich kolegów pogodziło sie z ty ze świat motocyklowy w polsce juz nigdy nie bedzie taki jak kiedys.i az strach patrzeć w która strone on podorzą .

Awatar użytkownika
zalew
pisarz
pisarz
Posty: 253
Rejestracja: pn 22 sie 2011, 22:21
Model VFR: Triumph Bonneville
Imię: Andrzej
województwo: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Złocieniec

Re: Ubaw po pachy w Poznaniu

Post autor: zalew » ndz 22 lip 2012, 14:15

"Humor" i to w tym przypadku wynika tylko i wyłącznie z faktu że jak widzę mimo już dłuższego czasu od wypłynięcia w sieć tej sprawy,nadal spore grono osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem..
kubatron2 pisze: zakaz który ogłosili pewnie miał o wiele wiecej na celu niz nam z poza klubu sie wydaje.
No właśnie,a tu szum z forum na forum.Mądre gadki,teorie choć nikogo bezpośrednio temat nie dotyka.ehhh....
Zalecałbym mniejsze dawki TV,programów sensacyjno-publicystycznych oraz pseudodokumentalnych :wink:
Co do organizatorów zlotów,zreszonych czy nie zrzeszonych,temat jest prosty.Jestem,widzę co i jak,nie odpowiada mi,zwijam bambetle i więcej się nie pojawiam.Bo zresztą po co?Każdy organizuje swój grajdoł tak jak potrafi,lub czasem nawet nie potrafi chociażby się zachować,wtedy omija się spęd szerokim łukiem.Problem??Żaden-no chyba że poza uczuciem zrozumiałego rozgoryczenia.
Czy nam się podoba czy nie,realia motocyklowe w naszym kraju uległy zmianie.Na dobre czy złe,w porównaniu z tym co było kiedyś,mozna się zadyskutować.
Jednak uważam że każdy jednak może się odnależć w tym co najbardziej mu odpowiada,mimo wszystko nie jest to niewykonalne.A nie swoje sprawy zostawić samym sobie,skoro nawet cięzko bywa ze skumaniem o co kamani.

Awatar użytkownika
Stuwka
klepacz
klepacz
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 04 paź 2009, 01:14
Model VFR: Rc 36 96r.
Imię: Konrad
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Ubaw po pachy w Poznaniu

Post autor: Stuwka » pt 27 lip 2012, 04:15

:D
RC 36 II 96r.

Obrazek

Żyje się po to, by latać na moto i czasami dla śmiechu postrzelać z wydechu : )

Co mogę powiedzieć o użytkownikach forum ?
yes we can!!

Głośno mówie i Głośny mam wydech, krótko mówiąc jestem z Południa czyli Góral nisko pienny :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości