Śmieszne reklamy

Wszystko co śmieszne.
Awatar użytkownika
Kornik
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2147
Rejestracja: ndz 11 lis 2007, 23:42
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Śmieszne reklamy

Post autor: Kornik » pn 28 kwie 2008, 19:31

Na szczęście pracujesz całe życie, a na nieszczęście sekundę.

Honda VFR800 (1999) - Sprzedana (Poszukiwana)
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports DCT
Toyota CHR Hybrid

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » wt 15 lip 2008, 21:54

Opis moto na alledrogo.pl (nie wiedziałem gdzie to wrzucić więc jest tutaj)

Uwaga spszedam super sportowy scig. Sniongnienty prosto z Rzymu, gdzie byl uzytkowany przez starego dziadka, na niedzielne przejazdzki do Mugello. Tam jakis kosciol jest. Oczywiscie garazowany i itp, motor w swietnym stanie technicznym jak i wizualnym, opony som napastowane, a plakiem je*ie na pol kilometra. Motor jest bezwypadkowy i idealny itp. Oczywiscie bez wkladu, bo jest przygotowany do nastepnych osmiu sezonow a moze i wiecej. Lancuch spokojnie zrobi jeszcze 35 tys. km, a opony starcza do roku 2017. Motor ma maly przebieg, bo nie byl w ogole jezdzony, mam ksiazke serwisowom z udokumentowanym przebiegiem, ale musimy jeszcze ze szfagrem uzupelnic od roku 1999 do 2007. Szyba jest jakas dziwna, za odpowiednia oplata, zostanie nalepiona nalepka jakiejs znanej firmy. Przebieg jesli sie nie podoba, to mozna zwiekszyc albo zmniejszyc, wedlug zyczenia. klijent nasz pan. Pilnie spszedam, bo wyjezdzam do Libanu. Prosze, zeby zadne leszcze nie dzwonily za ile pojdzie, bo pojdzie za tyle ile ja chce. Ja nie jestem jakis Albanczyk, zeby sie targowac przez telefon. Jak jestes zainteresowany to dzwon ...

Awatar użytkownika
Janusz B.
klepacz
klepacz
Posty: 1131
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 22:33
Imię: Dżony
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janusz B. » wt 15 lip 2008, 22:48

kiedyś wrzucałem ze 2 linki w shoutboxie...
Nie reklama, realne opisy niezwykłych przedmiotów wystawionych przez jednego użytkownika. To naprawdę można kupić!! :mrgreen: Nie zwlekajcie!! :D

http://search.ebay.pl/_W0QQsassZmegapsotnik

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości