opel Omega

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Model VFR: RC46 FI
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

opel Omega

Post autor: poscig » pn 14 maja 2018, 09:03

Sprzedam w oryginalnym stanie Opla Omega fl 2.2. Auto nie wymaga najdrobniejszych inwestycji. Cena 15000, ew. zamienię na bmw gs 1150 adv, lub 1200 z moją dopłatą.... 😂
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7346240795
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Model VFR: RC46 FI
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

Re: opel Omega

Post autor: poscig » wt 29 maja 2018, 19:54

Opel dostał nową gumę na 4 łapy, contisporty, ozon w kabinę i nowy czynnik.... rezerwacja do 15 czerwca, zaliczka mała bezzwrotna poszła i koleś ma przyjechać.... auto odstawienie na kołki..... 😂 😂 😂 😂... kurcze i co tu ciekawego znaleźć dla. siebie ? rodzinne już jest, może idąc w ślady Beniego.... male, do miasta idealne z małym bagażnikiem i nawet ktoś na dachu oszczędził.... 😂 auto wspaniale pod każdym względem jakby ktoś chciał tego wygodnego klasyka dawać znać... mało już tego zostało na rynku....

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: opel Omega

Post autor: Tomek Grudziądz » wt 29 maja 2018, 21:47

Czegoś tu nie rozumiem.
Rezerwacja do 15 czerwca a nadal szukasz kupca?
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Model VFR: RC46 FI
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

Re: opel Omega

Post autor: poscig » czw 31 maja 2018, 01:26

Nie szukam, parcia nie mam, bo nic lepszego za tą kasę nie kupię... oma jest pewna, sprawna, piękna, wygodna i ma malutki przebieg.... Ale. ja sporo śmigam ok. 2.5kkm miesięcznie, i niestety pali sporo wachy 98.... gazu nie uznaje.....
A dla mnie kupiec to ten co kasę kładzie na stół.... układ z zaliczkujacym jest prosty.... klient który kładzie w ciągu 2 tygodni pełna kwote bierze auto... zaliczkujacy jak dozbiera kasy i auto się. nie. sprzeda weźmie za niższą kwotę, wcześniej ustaloną.... no. risc. no. fun prawo handlu ustala sprzedający jak mu nie zależy. jeśli jest odwrotnie to prawo stanowi kupiec.... 😂

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości