[S] Dainese Avro Pelle, Delta Pro Pelle

Cimaj
pisarz
pisarz
Posty: 442
Rejestracja: pt 18 lip 2014, 21:17
Imię: Kamil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

[S] Dainese Avro Pelle, Delta Pro Pelle

Post autor: Cimaj » śr 10 cze 2015, 23:01

Sprzedam skórzaną kurtkę Dainese Avro Pelle w rozmiarze 52. Kurtka wyposażona jest dodatkowo w wypinaną podpinkę. Ogólny stan 5- że względu na przytarcie rantu skóry barku przy slajderze - nie zmieściłem się kiedyś w drzwiach :). Sprzedaje tylko dlatego iż zmizerniałem i teraz 48 jest na mnie w sam raz. Kombi używałem z bielizną termoaktywną więc nie ma obaw, a dodatkowo w tą zimę było na czyszczeniu w fabryce Dainese.
DSC_0059.JPG
DSC_0060.JPG
DSC_0061.JPG
Cena: 1350 + KW(dla forumowiczów w cenie)

Ew. w tym samym rozmiarze są jeszcze spodnie Delta Pro Pelle - stan idealny poza slajderami (po przycierały się na torze)
Cena: 1250 + KW (dla forumowiczów w cenie)
DSC_0062.JPG
DSC_0063.JPG
Kombi można zobaczyć w Wyszkowie. Propozycja dla osób które chcą pojeździć w świetnym kombi, który jest w świetnym stanie i mogą zaoszczędzić sporo kasy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cimaj
pisarz
pisarz
Posty: 442
Rejestracja: pt 18 lip 2014, 21:17
Imię: Kamil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: [S] Dainese Avro Pelle, Delta Pro Pelle

Post autor: Cimaj » sob 20 cze 2015, 00:41

UP! Wiadomo że sporo kasy ale i tak o 1k taniej niż nówka sztuka z salonu. Stan rewelka, na gwarancji, czego można chcieć więcej? Czyżby na forum same szczupaki siedzą pod sporta uformowani co by przyśpieszenie do 100km/h było zgodne z producenta :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość