Honda VFR 800 FI 2001r ze Szwajcarii

jendrek
Posty: 2
Rejestracja: pn 08 lut 2021, 09:24
Imię: Andrzej
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna

Honda VFR 800 FI 2001r ze Szwajcarii

Post autor: jendrek » ndz 25 cze 2023, 23:10

Na sprzedaż honda VFR 800 RC46 z 2001r. Zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce. Przebieg 30tys. Jest to ostatni model VFR z kołami zębatymi w napędzie rozrządu i pierwszy na wtrysku paliwa. Silnik uchodzi za niezniszczalny i praktycznie bezobsługowy. Motocykl pochodzi ze Szwajcarii. Byłem jego drugim właścicielem w Szwajcarii i obecnie jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym. Ma dołożony Scottoiler i tylny amortyzator regulowany Wilbers (kosztował ok. 800 Euro). Założony nowy akumulator Exide. Posiadam do niego jeszcze stelaż pod kufer centralny Givi Monokey i stopkę centralną. Przeze mnie był użytkowany amatorsko na dojazdy do pracy na terenie Szwajcarii. W Polsce nieużytkowany jeszcze bo mi go szkoda na te dziurawe drogi. Posiada kilka rysek na plastikach co widać na dwóch ostatnich zdjęciach. Cena do niewielkiej negocjacji. W razie pytań śmiało można pisać na Whatsapp albo na maila. Zapraszam do kontaktu. Ogłoszenie jest na olx można sobie zdjęcia zobaczyć. Cena 19700
PS. Ze względu na fakt ,iż jestem za granicą, moto stoi w Polsce praktycznie nieużywane a co za tym idzie przyszły nabywca musi zrobić pakiet startowy czyli olej plus filtr i świece też można wymienić bo od nowości nie zmieniane.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Honda VFR 800 FI 2001r ze Szwajcarii

Post autor: emil » pn 26 cze 2023, 07:30

Dołącz zdjęcia moto.

jendrek
Posty: 2
Rejestracja: pn 08 lut 2021, 09:24
Imię: Andrzej
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Honda VFR 800 FI 2001r ze Szwajcarii

Post autor: jendrek » pn 26 cze 2023, 11:31

Dołączam zdjęcie moto
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości