[S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Awatar użytkownika
brat_be
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: pn 14 kwie 2014, 08:55
Model VFR: V-TEC '03
Imię: Sławek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

[S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Post autor: brat_be » pn 22 cze 2020, 00:31

Vitam Forumowiczki i Forumowiczów! :)
Sprzedam mój prywatny motocykl VFR-kę 800A VTEC z ABS, którego użytkownikiem jestem od 2014 roku. Przebieg 72700 km, moc 110 KM. Jestem jego drugim właścicielem w Polsce. Kupiony od tutejszego Owners-a, St@rego (Wojtka) - mam nadzieję, że z moją pamięcią nie jest źle i nie pokręciłem poniższej historii... :wink:
Motocykl pierwotnie był sprowadzony prywatnie z Francji jako po-kradzieżowy (stąd otarcia na owiewkach). Prze lata mojego użytkowania nic z otarć na owiewkach nie przybyło, a jedynie na prawym crash-pad'zie (kiedyś fiknął mi na postoju w pełni załadowany i wymieniałem prawe lusterko, ale nic poza tym). Na całym motocyklu lakier w oryginale.
Po sprowadzeniu wykonane było laserowe badanie ramy, na co posiadam certyfikat od Wojtka (jak i inne dokumenty dotyczące historii motocykla). Na motocyklu wykonane jest znakowanie, które znajduje się m.in. na ramie, lampie, lagach, wahaczu, felgach i wydechach.
Dalsze prace serwisowe wykonywane głównie u PETER-a, z którego usług jestem zadowolony. :D
W 2015 roku wymieniony kompletny napęd (łańcuch RK GXW złoty, zębatki Sunstar SUNF512-16 oraz SUNR1-5695-43), ma przejechane ok. 9 tys. km.
W 2017, przy przebiegu 69 tys. km wykonany tzw. duży serwis (filtr powietrza, olej z filtrem, świece, klocki hamulcowe przód i tył, płyn hamulcowy w całym układzie, płyn sprzęgła, płyn chłodniczy, kontrola łożysk główki ramy i zawieszenia, kontrola układu elektrycznego).
W 2018 wymieniony akumulator na nowy, regularnie i prawidłowo obsługiwany (ładowany). Elektryka również oryginalna (alternator, regulator napięcia). Na początku użytkowania przygrzała się wtyczka łącząca alternator z regulatorem napięcia - zastąpiona, co opisywałem tu na Forum i od tamtego czasu całkowity spokój (oczywiście przy uwzględnieniu przeglądu i konserwacji elektryki).
Opony Micheliny Pilot Road 3, w przyzwoitym stanie, choć są z 2012 roku, co świadczy o łagodnym traktowaniu motocykla, jednak w mojej ocenie do wymiany ze względu na wiek.
Od prawie dwóch lat motocykl niewiele jeżdżony (okresowo tylko "przewietrzany", aby się nie zastał :wink: ), ze względu na problemy z kręgosłupem - stąd też powód sprzedaży.
Wyposażenie dodatkowe, sprzedawane wraz z motocyklem:
- szyba MRA Vario-Touring (posiadam również oryginalną),
- grzane manetki OXFORD,
- crash pady ZIPSER,
- nakładka na zbiornik BAGSTER
- stelaże pod kufry boczne GIVI 41 l., z systemem mocowania MONOKEY,
- stelaż wraz z płytą pod kufer centralny GIVI, z systemem mocowania MONOKE,
- kufer centralny GIVI Maxia 3 (55 l.) wraz z instalacją światła STOP,
- gniazdo zapalniczki przy kierownicy.
Motocykl używany do turystyki, bardzo wygodny dla pasażerki :). Badanie techniczne ważne do 08 sierpnia 2020 roku, OC do 9 lutego 2021 roku.
Jeśli szukasz pewnego motocykla, którym chcesz się cieszyć przez kolejne lata, to dobrze trafiłaś/eś. Jeśli jesteś zdecydowana/y zadzwoń, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Wyrażam zgodę na sprawdzenie motocykla w dowolnym ASO Hondy w Warszawie na koszt kupującego.
Cena forumowa: 12700,-
Wystawiam też na portalu ogłoszeniowym z inną ceną "dla obcych". :biggrin

P.S. Udało się załączyć tylko jedno zdjęcie - zatem więcej zdjęć na maila lub w innej, umówionej formie, ponieważ przy dodawaniu załączników w Statusie pojawiał się trójkąt ostrzegawczy z info "Plik obrazka, który próbujesz załączyć jest nieprawidłowy."

Pozdrawiam,
Sławek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
V-TEC '03 od St@rego :)

Megaton90
Posty: 1
Rejestracja: pn 22 cze 2020, 12:01
Imię: Szymon
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: [S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Post autor: Megaton90 » pn 22 cze 2020, 12:16

Podrzucisz na priv link do ogłoszenia - jeśli jest tam oczywiście więcej zdjęć danego egzemplarza ;)

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: [S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Post autor: emil » pn 22 cze 2020, 12:25

Brat zmniejsz fotki np. do 1024x768 w .jpg i spróbuj

Awatar użytkownika
brat_be
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: pn 14 kwie 2014, 08:55
Model VFR: V-TEC '03
Imię: Sławek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

Re: [S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Post autor: brat_be » pn 22 cze 2020, 12:56

OK., przeedytuję pliki i wstawię, aby wszyscy mieli równe szanse pooglądać. ;-)

[edit]
Dołączam fotki tutaj (pierwszego postu już nie mogę edytować):
DSC_4909_r.JPG
DSC_4911_r.JPG
DSC_4916_r.JPG
DSC_4912_r.JPG
DSC_4908_r.JPG
DSC_4917_r.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
V-TEC '03 od St@rego :)

Awatar użytkownika
brat_be
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: pn 14 kwie 2014, 08:55
Model VFR: V-TEC '03
Imię: Sławek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

Re: [S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Post autor: brat_be » pn 22 cze 2020, 14:06

A teraz trochę zbliżeń, na których niektóre rzeczy widać bardziej, niż na żywo :shock: :
(posiadam też zdjęcia z czasu zakupu od Wojtka, więc jeśli ktoś chce, to możemy porównać ;))
DSC_4915_r.JPG
DSC_4910_r.jpg
DSC_4913_r.jpg
DSC_4918_r.jpg
DSC_4919_r.jpg
DSC_4927_r.jpg
DSC_4931_r.jpg
DSC_4925_r.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
V-TEC '03 od St@rego :)

Awatar użytkownika
brat_be
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: pn 14 kwie 2014, 08:55
Model VFR: V-TEC '03
Imię: Sławek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

Re: [S] Honda VFR 800 VTEC, 2003

Post autor: brat_be » śr 22 lip 2020, 10:02

Aktualizacja ceny forumowej na 11700,-

Od czasu ostatniego serwisu przybyło niedużo przebiegu, ale czas robi swoje, więc płyny dobrze będzie wymienić. Dopatrzyłem się też niedawno w dokumentach, że ostania regulacja zaworów była robiona przez poprzedniego właściciela, Wojtka, przy przebiegu ok. 40000 (a myślałem, że później :roll: ).
Czynności serwisowe pozostawiam do wyboru (materiały / serwis, czy samodzielnie) przyszłemu nabywcy, ponieważ poczyniłem już inne inwestycje ;).
Naklejki "ochronne" na bokach zbiornika (widoczne na ostatnich zdjęciach) usunąłem, aby nie było podejrzenia, że coś zasłaniają - można przyjeżdżać z miernikiem lakieru ;).
Badanie techniczne ważne do 08 sierpnia 2020 roku (mam go 6 lat, więc już zapełnione wszystkie miejsca na pieczątki SKP w dowodzie rejestracyjnym ;)) - w razie potrzeby mogę zrobić i będzie dołączony oddzielny papier, OC do 9 lutego 2021 roku.

Jeśli ktoś chce popatrzeć jeszcze w ogłoszenie, to podaję link:
https://www.olx.pl/oferta/honda-vfr-800 ... Fs4e0.html
V-TEC '03 od St@rego :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości