RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

MKG
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 sty 2020, 20:47
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: MKG » czw 23 sty 2020, 17:43

kusy2 pisze:
czw 23 sty 2020, 15:27
MKG pisze:
wt 21 sty 2020, 21:54
Posiadam komplet dokumentów potwierdzających autentyczność.

Zacznę od tego, że piszemy poprawnie niedowiarkom.
Jak dotąd jako pierwszy próbowałeś znaleźć wadę sugerując uszkodzony dekiel co wywołało lawinę śmiechu.
Odpowiedz Mi skoro jesteś takim "Miodkiem",dlaczego nie zauważyłeś na końcu mojego zdania znaku zapytania? To nie było stwierdzenie,tylko pytanie do Ciebie.Zdjęcia wyglądają jakby był porysowany.Lawinę śmiechu to wywołało Twoje ogłoszenie.Nadal czekam na potwierdzenie przebiegu i historii.Coś jednak Mi się wydaje,że Twoim potwierdzeniem są słowa Pana Zdzisia z warsztatu.Niestety,ale wiarygodność tego warsztatu już ktoś wcześniej podważył.Ja nie jestem zainteresowany,ale Mój kolega jest. Chociaż bardziej bym określił "był". Śledzi ten wątek i powoli zaczął dochodzić do wniosku,cytuję Jego słowa.."próbujesz ożenić coś co Tobie ktoś ożenił".Na co Ty liczyłeś? Że na forum VFR sprzedaż bajeczkę i nikt nie zareaguje.
Liczyłem właśnie na to, że zareaguje ale nie będzie tez z automatu próbował sugerować ulepa, szlifów itd.
Nie wklejam bajek, kota w worku bym nie kupił, sam się opierałem na człowieku, który również jest na tym forum i razem z nim nabyłem ten egzemplarz - posiada zdecydowanie większa wiedzę niż ja, prawdopodobnie taką jak Wy.
Sugerowanie Zdzisia z warsztatu odpada.
Wiarygodność warsztatu ktoś podważył, ja nie znam złej opinii o tym salonie, nie znam historii człowieka który tam robił serwis i nagle w innym warsztacie okazali się sami fachowcy, którzy ocenili Rakowskiego negatywnie. Nie bierzesz pod uwagę, ze w serwisach tez jest konkurencja i równie dobrze w tym drugim warsztacie mogli mu wkleić bajkę, ze tam nic nie zrobione, żeby zwyczajnie na nim zarobić? Rakowski robił serwis, brał hajs i nie wymieniał części a motocykl był cały czas sprawny?

MKG
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 sty 2020, 20:47
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: MKG » czw 23 sty 2020, 18:02

kusy2 pisze:
czw 23 sty 2020, 15:27
MKG pisze:
wt 21 sty 2020, 21:54
Posiadam komplet dokumentów potwierdzających autentyczność.

Zacznę od tego, że piszemy poprawnie niedowiarkom.
Jak dotąd jako pierwszy próbowałeś znaleźć wadę sugerując uszkodzony dekiel co wywołało lawinę śmiechu.
Odpowiedz Mi skoro jesteś takim "Miodkiem",dlaczego nie zauważyłeś na końcu mojego zdania znaku zapytania? To nie było stwierdzenie,tylko pytanie do Ciebie.Zdjęcia wyglądają jakby był porysowany.Lawinę śmiechu to wywołało Twoje ogłoszenie.Nadal czekam na potwierdzenie przebiegu i historii.Coś jednak Mi się wydaje,że Twoim potwierdzeniem są słowa Pana Zdzisia z warsztatu.Niestety,ale wiarygodność tego warsztatu już ktoś wcześniej podważył.Ja nie jestem zainteresowany,ale Mój kolega jest. Chociaż bardziej bym określił "był". Śledzi ten wątek i powoli zaczął dochodzić do wniosku,cytuję Jego słowa.."próbujesz ożenić coś co Tobie ktoś ożenił".Na co Ty liczyłeś? Że na forum VFR sprzedaż bajeczkę i nikt nie zareaguje.
I jeszcze jedno, tak już na marginesie. Gdybym wiedział, ze będę miał okazje latać na niej i nie potrzebował obecnie pieniędzy to plan miałem taki aby stała u mnie już na stałe, najchętniej to wcale bym jej nie sprzedawał, koszty utrzymania są żadne w zasadzie. Nic na siłę, na rynku jest obecnie 117 sztuk z różnych modeli VFR, kolega może pojeździć i sprawdzić, może znajdzie lepszą.

Awatar użytkownika
kusy2
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 80
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 20:44
Model VFR: 800 fi
Imię: Mariusz
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: kusy2 » pt 24 sty 2020, 11:14

Pamiętaj,że nie będąc właścicielem od nowości ,nigdy nie wiesz jaka była historia moto.Zwłaszcza jak nie masz żadnych dokumentów ,które mogą to potwierdzić.A sądzę,że takich nie masz,ponieważ dyplomatycznie unikasz Mojej prośby. Twój sprzęt na podstawie zdjęć nie wygląda źle. Chociaż zdjęcia w zderzeniu z rzeczywistością często bardzo są rozbieżne.Nie chodzi o to,że twierdzimy ,że to ulep. Pokazujemy jedynie,że widoczne są odstępy od oryginału.Że wygląd wskazuje o ewentualnej przygodzie z glebą.Wywołałeś lawinę opisem w stylu"Niemiec płakał jak sprzedawał".Przy takich opisach zawsze zapala się czerwona kontrolka.Muszę przyznać,że dzielnie bronisz swoje moto.
Jest żółtek 800 fi,oraz K1300GT

MKG
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 sty 2020, 20:47
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: MKG » pt 24 sty 2020, 12:23

Kolego! Mam całą oryginalną książkę serwisową i komplet dokumentów. Nie jesteś zainteresowany zakupem, więc nie będę wywołany do tablicy Ci kolejny raz coś udowadniał bo Tobie tak się podoba. Przyjedzie potencjalny zainteresowany na oględziny i wszystko przedstawię, sam oceni. Bronię bo wiem co stoi u mnie w garażu i jestem pewny tego motocykla.

MKG
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 sty 2020, 20:47
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: MKG » pt 24 sty 2020, 12:53

kusy2 pisze:
pt 24 sty 2020, 11:14
Pamiętaj,że nie będąc właścicielem od nowości ,nigdy nie wiesz jaka była historia moto.Zwłaszcza jak nie masz żadnych dokumentów ,które mogą to potwierdzić.A sądzę,że takich nie masz,ponieważ dyplomatycznie unikasz Mojej prośby. Twój sprzęt na podstawie zdjęć nie wygląda źle. Chociaż zdjęcia w zderzeniu z rzeczywistością często bardzo są rozbieżne.Nie chodzi o to,że twierdzimy ,że to ulep. Pokazujemy jedynie,że widoczne są odstępy od oryginału.Że wygląd wskazuje o ewentualnej przygodzie z glebą.Wywołałeś lawinę opisem w stylu"Niemiec płakał jak sprzedawał".Przy takich opisach zawsze zapala się czerwona kontrolka.Muszę przyznać,że dzielnie bronisz swoje moto.
Zapomniałem dodać w poprzednim poście...nie wiem czy Niemiec płakał jak sprzedawał ale ja będę na pewno!
Cały czas mam wrażenie, że Ty wiesz lepiej co ja mam w garażu, jak się tym lata, ile było gleb, ile razy stawał na koło itd., wiec się zwyczajnie irytuje.
Twierdzisz, ze foty często są rozbieżne i mają mało wspólnego z rzeczywistością, często tak bywa.
Załączam Ci jedno z ostatnich fotek zrobionych podczas weekendowego latania jak był sezon, akurat mam na telefonie.
Różnią się od tych, które wcześniej podsyłałem?
Zwróć uwagę, że to foto nie było robione do sprzedaży.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kusy2
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 80
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 20:44
Model VFR: 800 fi
Imię: Mariusz
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: kusy2 » pt 24 sty 2020, 13:25

Ty niczego nie musisz Mi udowadniać. Ty bądź otwarty przed potencjalnym klientem.Wrzucasz ogłoszenie na forum i robisz jakieś tajemnice. Myślisz,że ktoś przejedzie połowę polski żeby zobaczyć skrzętnie skrywane przez Ciebie dokumenty? I co mu pokarzesz? Książkę serwisową w której widnieje,że moto było serwisowane przez 19 lat. Tylko pamiętaj żeby ta książka nie wyglądała jak nowa. Na takie numery całe szczęście już nikt się nie nabiera. Kończę "kopanie" się z Tobą, ponieważ już mi się po prostu nie chce. :bye
Jest żółtek 800 fi,oraz K1300GT

MKG
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 sty 2020, 20:47
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: MKG » pt 24 sty 2020, 16:38

kusy2 pisze:
pt 24 sty 2020, 13:25
Ty niczego nie musisz Mi udowadniać. Ty bądź otwarty przed potencjalnym klientem.Wrzucasz ogłoszenie na forum i robisz jakieś tajemnice. Myślisz,że ktoś przejedzie połowę polski żeby zobaczyć skrzętnie skrywane przez Ciebie dokumenty? I co mu pokarzesz? Książkę serwisową w której widnieje,że moto było serwisowane przez 19 lat. Tylko pamiętaj żeby ta książka nie wyglądała jak nowa. Na takie numery całe szczęście już nikt się nie nabiera. Kończę "kopanie" się z Tobą, ponieważ już mi się po prostu nie chce. :bye
Potencjalny kupiec jak chce znaleźć coś dobrego to przyjedzie, przetestuje, sprawdzi stan techniczny a nie będzie oceniał i tworzył teorie przez internet 😉
Jeśli Ty tak kupujesz motocykle to szczerze gratuluje podejścia.
I kolejna sugestia...wcześniej, ze nie było dokumentów, tym razem o książce serwisowej, ze wydrukowana, nowa i wpisy zrobione, ręce opadają.

Awatar użytkownika
kusy2
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 80
Rejestracja: pt 07 wrz 2018, 20:44
Model VFR: 800 fi
Imię: Mariusz
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: kusy2 » sob 25 sty 2020, 02:02

Mam prośbę.Zacznij czytać Moje posty ze zrozumieniem.
ps. dużo w Swoim życiu kupiłem motocykli sobie i kolegom,więc wiem co ludzie potrafią zrobić ,aby było" kolorowo".I zapewniam cię nikomu jeszcze nie udało się wcisnąć mi sztrucla.Zbyt długo siedzę w motocyklach ,aby dać się nabrać na ładne słowa. Po twoich ostatnich chaotycznych i wymijających odpowiedziach wiem ,że lubisz "kolorować".Koniec tematu i powodzenia w sprzedaży. :bye
Jest żółtek 800 fi,oraz K1300GT

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: RARYTAS! Honda VFR 800Fi Rok 2001, 32000km

Post autor: emil » sob 25 sty 2020, 10:57

Ok, i zakańczamy dyskusję - dalsze posty nie będą akceptowane. Każdy chętny już sobie doczyta w temacie.
A od następnego użytkownika działam jak pkt.6 reg - minimum 3 posty, aby mógł tu pisać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości