VFR 800fi RC46

piotreksdz
bywalec
bywalec
Posty: 30
Rejestracja: śr 26 wrz 2012, 14:42
Model VFR: 800fi
Imię: Lisu
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SIERADZ

VFR 800fi RC46

Post autor: piotreksdz » pt 16 lis 2018, 19:13

Witam Forumową brać, czekam na potwierdzenie jeszcze, ale najprawdopodobniej będę miał do sprzedania swój motocykl (przesiadka na VFR 1200, motocykl jedzie z zagranicy, jeszcze zostały szczegółowe oględziny) . Mój motocykl jest to 800fi, 1998 rok, 56 tysięcy przebiegu potwierdzony książką z niemieckiego serwisu prowadzoną do końca 2017 roku, opony z tamtego roku (nalot może 1500 km), dołożona półka i prosta kierownica SLS, grzane manetki, komplet kufrów ze stelażem Krauser ( kufry ogromne), mocowanie nawigacji, oleje i filtry wymienione w maju ok. 1000 km temu. Z uwagi na końcówkę napędu kupiłem nowy napęd DID z zębatkami Sunstara, ale go nie założyłem. Dla zdecydowanych dorzucę ten napęd. Motocykl doposażony kompletnie, absolutnie bez jakiegokolwiek wkładu finansowego, dlatego 9900 złotych, chciałbym bez targu, bo stan jest przepiękny, mega zadbany, wcześniej użytkowany przez kobietę. Załączone poglądowe zdjęcie , zainteresowanym zrobię szczegółowe fotki i wyślę na mejla. Pozdrawiam Piotrek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

piotreksdz
bywalec
bywalec
Posty: 30
Rejestracja: śr 26 wrz 2012, 14:42
Model VFR: 800fi
Imię: Lisu
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SIERADZ

Re: VFR 800fi RC46

Post autor: piotreksdz » ndz 18 lis 2018, 12:00


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości