VFR 800 FI 2000r

Awatar użytkownika
pawelisylwia
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 maja 2016, 10:00
Model VFR: RC 46
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

VFR 800 FI 2000r

Post autor: pawelisylwia » ndz 26 sie 2018, 15:05

Mam na sprzedaż niezawodną Hondę VFR z 2000 r z automatycznym ssaniem z przebiegiem 95 tys. Motocykl mocno doposażony niewymagający jakiegokolwiek wkładu finansowego. Dwa miesiące temu zrobiona regulacja zaworów i wtrysków, jak tez zmieniono świece na irydowe oraz wymieniłem regulator na nowy TOURMAX, nowe klocki hamulcowe przód i tył, wymienione też uszczelniacze lag. Zimą zmieniony był łańcuch na DID Złoty ( najmocniejszy), założony jest SCOTOILER ( zrobiłem plastikową osłonę łańcucha przez co nie chlapie olejem felgi) . Dodatkowo jest założony wskaźnik biegów, wskaźnik ładowania alternatora, zmienione klamki na sportowe regulowane, dwa lata temu wymieniona tylna tarcza hamulca na nową grubszą od oryginalnej. Przed tym sezonem założyłem nowe opony przód i tył Pirelli Angel ( przejechane jakieś 3 tys km) Motocykl posiada sportowy wydech MIVV z db killerem ( oryginalny daję w komplecie), sportowy filtr K&N oraz wysoką turystyczną szybę wraz z wysokim deflektorem co daje naprawdę super ochronę przed wiatrem. Mam w kasku intercom i do prędkości 160 km/h można swobodnie rozmawiać. Motocykl posiada centralny kufer zGIVI z oryginalnym oparciem dla pasażera i dodatkowym oświetleniem na diodach led, tj. Światła pozycyjne, STOP oraz kierunkowskazy. Zamontowałem również światła awaryjne, których nie ma seryjnie. Dodatkowo kanapa jest obszyta i dołożona pianka przez co jest wygodniejsza. Tylna część siedziska została podniesiona o dwa cm co dodatkowo zwiększa komfort jazdy dla pasażera. Motocykl użytkowany głównie "wokół" domu , chociaż odbył kilka dłuższych podróży, m.in. Chorwacja i kilka wypadów nad polskie morze. Cena 9300 do negocjacji. Paweł 791209258

Awatar użytkownika
Falcon
pisarz
pisarz
Posty: 307
Rejestracja: wt 11 wrz 2012, 21:39
Model VFR: RC36I
Imię: Artur
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno

Re: VFR 800 FI 2000r

Post autor: Falcon » ndz 26 sie 2018, 21:06

Post zaakceptowany warunkowo - do jutra do godz 10,00 zdjęcia - później kosz . Pozdrawiam
Fiu,fiu zaszczekał kot Filemon

Awatar użytkownika
pawelisylwia
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 maja 2016, 10:00
Model VFR: RC 46
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Re: VFR 800 FI 2000r

Post autor: pawelisylwia » pn 27 sie 2018, 07:31

zdjęcia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości