Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Awatar użytkownika
de Palma
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: ndz 28 lut 2010, 22:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Post autor: de Palma » ndz 29 lip 2018, 13:20

Wczoraj podjąłem decyzję, że czas na zmiany i moja Honda VFR1200F od dziś jest na sprzedaż.
Kupiłem ją 9 kwietnia 2010 w salonie Hondy we Wrocławiu. Byłem jedynym użytkownikiem, dealer Hondy we Wrocławiu jedynym serwisantem.

Przebieg 83.000 km, bez żadnych przygód, wywrotek, otarć, szkód parkingowych itp. Motocykl ma normalne ślady użytkowania, ale nigdy nie leżał na ziemi. Honda jest totalnie bezawaryjna, nigdy nie zawiodła, nigdy nie musiałem dolewać oleju, nawet wymieniać przepalonej żarówki itp. Przez cały czas bardzo o nią dbałem, przechodziła regularne przeglądy zgodnie z wytycznymi Hondy na których nigdy nie oszczędzałem, parkowana zawsze w ciepłym garażu, utrzymana w czystości itd.

Motocykl jest bogato wyposażony w oryginalne lub dedykowane akcesoria:

- kierownica Helibars, znacznie poprawiająca komfort i dająca bardziej wyprostowaną pozycję: https://www.helibars.com/products/HeliB ... R/482.html
- deflektor przedniej szyby (Honda)
- grzane manetki (Honda)
- zestaw kufrów bocznych + kufer centralny (Honda)
- 3 torby podróżne dopasowane do kufrów (Honda)
- tank-bag (Honda)
- instalacja nawigacji Garmin Zumo 660, mocowana na RAM Mount system firmy Telferizer. Zapewnia perfekcyjną widoczność.
- instalacja gniazda zapalniczki (Honda)
- instalacja Plug-In do szybkiego ładowania akumulatora (wtyczka zamiast podłączania prostownika) firmy Opimate dedykowany dla Hondy
- kanapa akcesoryjna robiona na zamówienie w Mariomoto Rybnik, poprawia komfort podróżowania na bardzo długich trasach, szczególnie z pasażerem
- tylni błotnik (hugger)
- alarm Meta system
- fabryczny pokrowiec garażowy dedykowany do VFR1200F (Honda VFR Indoor cover)
- dwa oryginalne kluczyki
- pełna dokumentacja, książka serwisowa, instrukcje do motocykla i akcesoriów, dokumenty z każdego przeglądu w ASO czyli specyfikacja stanu technicznego, specyfikacja czynności serwisowych oraz rachunek - wszystko razem ok. 2kg dokumentów.

Jedyne mankamenty, na które mogę wskazać to:

- lekko bijąca jedna z przednich tarcz hamulcowych - prawdopodobnie po wjechaniu z bardzo rozgrzaną w dużą kałużę. Jest to wyczuwalne przy lekkim hamowaniu przodem, ale nie ma żadnego wpływu na siłę hamowania i nie jest wyczuwalne przy normalnym zdecydowanym naciśnięciu hamulca. Nie wymieniałem tej tarczy ponieważ nie ma to wpływu na skuteczność hamulców i dyskomfort jest nieznaczny.
- fabryczny tank-bag mocowany jest na 4 zatrzaski do specjalnego pasa na zbiornik. Mocowania zatrzasków na tym pasie są już nadszarpnięte i trzeba pomyśleć o naprawie lub jego wymianie.[/list]
Motocykl ma założone opony Michelin PR4 (tył założony w połowie lipca, a przód w ubiegłym sezonie). Opony wystarczą jeszcze na ok. 15-20.000km. Na tegorocznym przeglądzie został również założony nowy akumulator. Przegląd i ubezpieczenie do kwietnia 2019.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem: 607842704
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Aeternus
teksciarz
teksciarz
Posty: 102
Rejestracja: śr 05 kwie 2017, 13:17
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Post autor: Aeternus » śr 01 sie 2018, 14:07

Piekny motocykl i każdemu wahającemu się, polecam.

Ale życzę tez powodzenia w sprzedaży bo tanio nie jest patrząc po olx. Za stan się płaci:)

Awatar użytkownika
de Palma
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: ndz 28 lut 2010, 22:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Post autor: de Palma » czw 02 sie 2018, 00:40

Dzięki ..... to jest moja propozycja. Chętnie ponegocjuję, szczególnie z miłośnikiem VFR.
U handlarzy na pewno jest taniej i przebiegi niższe. Zależy kto czego szuka.......

Awatar użytkownika
Aeternus
teksciarz
teksciarz
Posty: 102
Rejestracja: śr 05 kwie 2017, 13:17
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Post autor: Aeternus » wt 07 sie 2018, 13:02

Wez mi jeszcze powiedz jakie byly koszta tych pieknych toreb do kufrow i pokrowca na moto?
Swiruje za tymi torbami ale hondowskie sa w chorych cenach i tak sie zastanawiam czy brales bezposrednio od nich czy odkupywales?

Awatar użytkownika
de Palma
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: ndz 28 lut 2010, 22:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Post autor: de Palma » wt 07 sie 2018, 13:16

Pokrowiec jest kozacki, tylko na ten model, ologowany i ma jeszcze taką dodatkową odpinkę na tylni kufer. Kosztował ok. £80 i kupiłem na e-bay’u, a sprzedawcą był dealer Hondy z UK, który robił promocje na te dodatki.
A torby tez na e-bay, ta sama sytuacja tylko dealer z Niemiec. Kosztowały €150, o ile pamietam.

Awatar użytkownika
de Palma
teksciarz
teksciarz
Posty: 157
Rejestracja: ndz 28 lut 2010, 22:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Honda VFR1200F, rok prod. 2010, cena 35.000 PLN

Post autor: de Palma » wt 07 sie 2018, 22:23

Honda sprzedana!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości