Sprzedam - Honda VFR 800 VTEC ABS (RC46A), 2006 rok

Kristoff
bywalec
bywalec
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 kwie 2015, 10:29
Imię: Kamil
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Sprzedam - Honda VFR 800 VTEC ABS (RC46A), 2006 rok

Post autor: Kristoff » pn 22 sty 2018, 17:13

Witam.

Sprzedaję Hondę VFR 800 ABS ( RC46A) z Przebiegiem 73,028km, pierwsza rej. 2007

Motocykl kupiłem w Polsce, ale przez cały czas użytkuje go w Szwajcarii, ze względów prawnych nie mogę dłużej legalnie jeżdzić tu na blachach Polskich dlatego muszę go sprzedać.

Co w mtocyklu było robione:
-Zaraz po zakupie w Polsce pełen serwis wraz z regulacjami

W Szwajcarii wymieniałem:
- Regulator napięcia na TourMaxa
-Akumulator na jeden z lepszych do tego modelu (Yuasa)
-Stator
-Na początku 2017 duży serwis z wymianą oleju, płynu hamulcowego, sprawdzeniem całego moto i przepłukaniem systemu paliwowego
-Nowe opony Metzeler Roadtec Z8 Interact (najlepsze opony Szosowo-Turystyczne na rynku) zrobiłem na nich ok 4 tyś km
-Łańcuch DID (najmocniejszy model) + zębatki Santur
- Jesienią wymieniłem Świece na Irydowe NGK
-w planach miałem wymienić łożysko w przednim kole ale nie zdążyłem (łożysko juz kupione)

Dodatkowe wyposażenie:

-zestaw nowych kufrów bocznych + centralny od GIVI
-gniazdo zapalniczki
-deflektor na szybę
-dedykowany skórzany pokrowiec ochornny na bak
- nakładka na tylną część kanapy w kolorze



Stan Wizualny:
Moto kupiłem z kilkoma niewielkimi ryskami, co uważam sa całkowicie normalne, za mojej kadencji położyłem go raz na lewy bok (stopka boczna weszła w grząski grunt na postoju) czego efektem było kilka niewielkich rysek od kamieni po lewej stronie, złamane lusterko, i przyrysowany kufer boczny. Poza tym normalne ślady użytkowania

O motocykl bardzo dbałem zawsze naprawiałem na najlepszych częsciach, Robiłem regularne serwisy (papiery do wglądu) w zimie trzymany w ogrzewanym garażu podpięty do prostownika. Używany typowo turystycznie na długich dystansach, dlatego musiał być w nienagannym stanie.

Po modernizacji największej bolączki tego modelu czyli elektryki , nigdy nie miałem z motocyklem żadnego problemu. sprawami którymi warto by się zająć w nowym sezonie (poza sezonowym serwisem) byłaby wymiana przedniego łożyska (juz kupione) .
Zauważyłem w tym sezonie ze moto dostaje lekkiej shimy przy 50-60km/h (szczególnie pod obciążeniem kuframi) , łożysko główki ramy nie ma luzów.

WAZNE:

Motocykl stoi w tym momencie u mnie w Szwajcarii, w lutym zostanie przewieziony do Polski. Jak ktoś byłby zainteresowany , to bede w Polsce 2 ostatnie tyg lutego i wtedy możemy się spotkać. Email: finkowski.k@gmail.com tel: +41 76 226 88 21


Cena 14 500 zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości