VFR 800 Vtec 2003 r.

thom84
Posty: 9
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 17:52
Imię: Tomek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Oświęcim

VFR 800 Vtec 2003 r.

Post autor: thom84 » sob 22 lip 2017, 16:15

Witam.
Sprzedam Hondę VFR Vtec, rocznik 2003, czarna. Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, garażowany. Został sprowadzony z Włoch w 2012 roku. Jest w moich rękach od 2 lat i przez ten czas nie sprawiał problemów. Jedyna rzecz jaka się wydarzyła niedługo po zakupie to przepalenie złącza na instalacji elektrycznej (za sprawą korozji) i przepalenie żarówki w tylnej lampie. Wtyczka została wymieniona i motocykl śmiga od tamtej pory bezawaryjnie.
Oczywiście lakier posiada parę rysek ale jak na 14-letni motocykl, sprzęt prezentuje się świetnie.
Bateria w motocyklu wymieniona 2 lata temu, dobrze trzyma , nie ma z nią problemów.
Również w 2015 wymienione łożyska wraz z uszczelniaczami w przednim kole.
W zeszłym roku wymieniłem olej (AGIP) oraz uszczelniacze w przednim zawieszeniu, olej silnikowy (Motul 7100) + filtry oleju i powietrza,
dodatkowo wymieniłem łańcuch na najmocniejszy jaki był (DID ZVMX 530) + zębatki (SUNSTAR). Wymieniłem też klamki hamulca i sprzęgła na krótkie, złote, świetnie się prezentują i są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu (posiadam oryginalne).
Olej w silniku wraz z filtrami był wymieniany przy stanie licznika 53 700 km, dokładnie we wrześniu 2016 więc przed upływem roku naprawdę nie warto wymieniać.
Przegląd oraz ubezpieczenie ważne jeszcze rok :) Nic tylko siadać i jeździć.
Sprzedaję ponieważ przez ostatni rok Hondą zrobiłem niecały 1000 km, a szkoda żeby stała.
VIN pojazdu mogę przesłać zainteresowanym. W komplecie z motocyklem jest dowód rejestracyjny, karta pojazdu, dwa kluczyki oraz klucz do naciągania łańcucha.
Jestem osobą prywatną, nie mam wielkiego ciśnienia na sprzedaż, znam wartość motocykla, także z góry dziękuję handlarzom chcącym zakupić motor za połowę ceny.
Kontakt pod nr tel. 790 252 792
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

thom84
Posty: 9
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 17:52
Imię: Tomek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Oświęcim

Re: VFR 800 Vtec 2003 r.

Post autor: thom84 » pn 24 lip 2017, 11:24

Cena za motocykl to 12 500 do niewielkiej negocjacji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości