VFR 800 Vtec 2003 r.

thom84
Posty: 9
Rejestracja: pn 11 maja 2015, 17:52
Imię: Tomek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Oświęcim

VFR 800 Vtec 2003 r.

Post autor: thom84 » sob 22 lip 2017, 13:46

Witam.
Sprzedam Hondę VFR Vtec, rocznik 2003, czarna. Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, garażowany. Został sprowadzony z Włoch w 2012 roku. Jest w moich rękach od 2 lat i przez ten czas nie sprawiał problemów. Jedyna rzecz jaka się wydarzyła niedługo po zakupie to przepalenie złącza na instalacji elektrycznej (za sprawą korozji) i przepalenie żarówki w tylnej lampie. Wtyczka została wymieniona i motocykl śmiga od tamtej pory bezawaryjnie. Oczywiście lakier posiada parę rysek ale jak na 14-letni motocykl, sprzęt prezentuje się świetnie.
Bateria w motocyklu wymieniona 2 lata temu, dobrze trzyma , nie ma z nią problemów.
Również w 2015 wymienione łożyska wraz z uszczelniaczami w przednim kole.
W zeszłym roku wymieniłem olej (AGIP) oraz uszczelniacze w przednim zawieszeniu, olej silnikowy (Motul 7100) + filtry oleju i powietrza,
dodatkowo wymieniłem łańcuch na najmocniejszy jaki był (DID ZVMX 530) + zębatki (SUNSTAR). Wymieniłem też klamki hamulca i sprzęgła na krótkie, złote, świetnie się prezentują i są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu (posiadam oryginalne).
Olej w silniku wraz z filtrami był wymieniany przy stanie licznika 53 700 km, dokładnie we wrześniu 2016 więc przed upływem roku naprawdę nie warto wymieniać.
Przegląd oraz ubezpieczenie ważne jeszcze rok :) Nic tylko siadać i jeździć.
Sprzedaję ponieważ przez ostatni rok Hondą zrobiłem niecały 1000 km, a szkoda żeby stała.
VIN pojazdu mogę przesłać zainteresowanym. W komplecie z motocyklem jest dowód rejestracyjny, karta pojazdu, dwa kluczyki oraz klucz do naciągania łańcucha.
Jestem osobą prywatną, nie mam wielkiego ciśnienia na sprzedaż, znam wartość motocykla, także z góry dziękuję handlarzom chcącym zakupić motor za połowę ceny.
Kontakt pod nr tel. 790 252 792
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości