VFR 800 V-TEC ABS - PRAWIE JAK NOWY ;)

Awatar użytkownika
zoomer
pisarz
pisarz
Posty: 226
Rejestracja: pt 13 mar 2015, 11:20
Model VFR: 800F RC79, 2019r
Imię: Damian
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poronin
Kontakt:

VFR 800 V-TEC ABS - PRAWIE JAK NOWY ;)

Post autor: zoomer » pn 15 maja 2017, 08:30

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-vfr ... 9a4ea7cd80

A więc:

Motocykl zakupiony został w Warszawskim salonie i zarejestrowany po raz pierwszy w połowie 2009r. Przez dłuższy czas serwisowany w ASO. Następnie na krótko zmienił właściciela, który rzadko jeździł o czym świadczą przebiegi. Właściciel ten stwierdził, że to jest jednak za duży i za ciężki motocykl dla niego po parkingówce kiedy to nie utrzymał go i przewrócił się na prawą stronę. Zdjęcia podczas zakupu dostałem i potwierdzają to zdarzenie (nadal mam te zdjęcia). Wszystko zostało oczywiście naprawione z wyjątkiem prawej osłony alternatora co widać na zdjęciu (drobne otarcie). W moim posiadaniu motocykl jest od 2015r i regularnie wymieniane jest wszystko co potrzeba. Z poważniejszych rzeczy w zeszłym roku zostały wymienione opony, zawory, rozrząd, łożysko główki ramy. Wymian dokonałem z uwagi na przebieg, a jak sam mechanik stwierdził nie było takiej potrzeby, ale ja lubię mieć pewność w trasie. Dla wtajemniczonych, motocyklem zajmował się mechanik Gregory z forum VFR Owners, który specjalizuje się w V-TEC-ach.
Z dodatkowych rzeczy które do niej włożyłem to
- XENONY
- kanapa turystyczna (bardziej gruba i bardziej miękka + wyprofilowanie dla pasażera)
- sportowe klamki (stare również oddam)
- końcówki kierownicy PUIG
- nakładka na siedzenie pasażera
- lusterka z kierunkowskazami ledowymi
- boczne osłony baku (pod kolana)
- czarna akcesoryjna szyba (biała oryginalna również jest)
- kufer centralny GIVI mieszczący dwa kaski + oparcie
- alarm na pilota
- modyfikacja tłumika w EDHAUST

Są też mniej istotne dodatki jak np malowane na czarno śruby i puszka tłumika.
W tym roku przed sezonem ściągnąłem wszystkie plastiki w celu wyczyszczenia tego co pod nimi, wymieniłem plastikowe zatrzaski, gumki itp.

Ogólnie motocykl jest w stanie IDEALNYM, nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Szyba Vario Touring widoczna na jednym zdjęciu nie wchodzi w wyposażenie motocykla.

Cena do rozsądnej negocjacji. Sprzedaję ponieważ chcę spróbować czegoś innego, mocniejszego. Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży więc proszę nie pisać i nie dzwonić z propozycjami że "wezmę od ręki za 15000" bo nie ma takiej możliwości. Motocykl jest wart swojej ceny i tak jak wspomniałem sprzedam tylko i wyłącznie za rozsądną cenę, w przeciwnym razie zostaje u mnie i nadal będę się nim cieszył.
W razie pytań proszę dzwonić: 601150060
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
zoomer
pisarz
pisarz
Posty: 226
Rejestracja: pt 13 mar 2015, 11:20
Model VFR: 800F RC79, 2019r
Imię: Damian
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poronin
Kontakt:

Re: VFR 800 V-TEC ABS - PRAWIE JAK NOWY ;)

Post autor: zoomer » pn 15 maja 2017, 21:38

CENA 21000

Awatar użytkownika
zoomer
pisarz
pisarz
Posty: 226
Rejestracja: pt 13 mar 2015, 11:20
Model VFR: 800F RC79, 2019r
Imię: Damian
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poronin
Kontakt:

Re: VFR 800 V-TEC ABS - PRAWIE JAK NOWY ;)

Post autor: zoomer » wt 16 maja 2017, 22:12

Zapomniałem że mam jeszcze do niej bar risery które oczywiście też dokładam :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości