(S) CBR 900RR SC33 1998 :)

niunieq666
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 70
Rejestracja: sob 16 lip 2011, 19:57
Imię: Tomek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siedlce

(S) CBR 900RR SC33 1998 :)

Post autor: niunieq666 » ndz 12 mar 2017, 08:06

Witam serdecznie

Postanowiłem że sprzedam swojego bladego i kupię coś bardziej turystycznego oczywiście z marki ze skrzydełkiem.
Kika słów na temat CBR:
Rok 1998
Przebieg coś około 85tyś i rośnie
Stan techniczny bardzo dobry
Przegląd i ubezpieczenie ważne przez najbliższe 3 miesiące
Motocykl miał przygodę w moich rękach ale zrobiłem go tak jak być zrobiony powinien czyli elementy plastikowe kupione używane w idealnym stanie i przemalowane, komplet naklejek z grafnetu, stelaż opierający się o zbiornik ten aluminiowy nowy z salonu, lagi również nowe ( suchutkie). Napęd to najwyższy model łancucha DIDA, przednia zębatka sunstar (dokładam drugą nową o jeden ząb mniejszą) a tył to SUPERSPROX .
Motocykl kupiłem 3 lata temu od kolegi z tego forum z Poznania który również nie był katem tylko prawdziwym motocyklistą. Wszystkie śruby od plastików oryginalne, motocykl ma założoną klatkę ochronną a w otwory bocznych kap wklejona jest siatka plaster miodu. Dodatkowo posiadam nakładkę na siedzenie pasażera co jest wręcz nie spotykane. Kanapa pasażera lekko zmodyfikowana z małym garbikiem by pasażer za mocno się nie przesuwał na kierowcę. Blady posiada również amorek skrętu LSL i heble w stalowym oplocie. O tytanowym przelotowym wydechu Scorpiona chyba nie muszę się rozpisywać, wygląda i brzmi zajebiście. Przednia opona 2 lata temu kupiona nówka sztuka a tył co roku zmieniam wiec jeszcze trochę mięsa jest.
Wracając do konkretów.
Za motocykl chcę równe 9 tyś pln i ani złotówki mniej ponieważ gdy nie sprzedam, to będę dalej się cieszył z racji posiadania tak fajnego sprzętu.
Przyjeżdżając na oględziny wykładasz kasę na stół i możesz się przejechać, natomiast gdy zdecydujesz się na zakup to nie ma targowania się na paliwo czy etc ponieważ zbiornik jest zalany do pełna a olej jak co roku zmieniony na REPSOL pełny syntetyc wraz z filtrem oleju MAN. Kasku czy rękawic też nie dorzucam poniważ mam zamiar dalej jeździć.
Ponadto do motocykla dostajesz stojak pod przód i tył, tankbag na zbiornik ALPINESTARS, komplet kluczy serwisowych.Akumulator 2 letni od YUASY na zimę wyciągany i ładowany raz w miesiącu kontrolnie. Motocykl będzie też umyty a łańcuch nasmarowany, nie sprzedaję kota w worku albo jakiegoś ulepa ze stodoły. Nie piszę nic o silniku bo po prostu nie ma nic do opisania, jest tak jak być powinno.
Milo by było gdyby kupił go ktoś z tego forum, to taki trochę chyba sentyment. Powód sprzedaży to brak gotówki na VFR 800FI. gdyż z pasażerem ciężko się spakować na dłuższe trasy a obwieszać bladego stelażami i kuframi nie chcę bo straciłby swój urok. Pytania na pw albo tel 668 344 926. Nie ogłaszam się nigdzie indziej a możliwość obejrzenia dopiero po 17 marca gdy wrócę z poligonu

Zapomniałem dodać. Teraz założona jest czarna szyba z garbikiem od LOSTERA (orgynalną przezroczystą oczywiście dodaję) i wymieniony został tylny amorek z racji wieku na ten od 954 (gdzieś na forum o tym pisałem). Jak o czymś zapomniałem to pytajcie. Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
...tak dużo za nami, a jeszcze przed nami tyle...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości