Sprzedam swoją VFR 800

Awatar użytkownika
piotrbax0
Posty: 9
Rejestracja: śr 24 gru 2014, 09:00
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna

Sprzedam swoją VFR 800

Post autor: piotrbax0 » sob 15 paź 2016, 21:21

Moja Hania jest z roku 1998 . Pochodzi z Belgii. Jestem jej pierwszym właścicielem w PL. Kupiłem ją dwa lata temu w Grudniu. Była po lekkim ślizgu na lewą stronę. Pozostałość po slizgu widać tylko na lewym secie pasażera. Jako że był to mój pierwszy motorek to powiem, że dbałem jak o swój skarb :) - razem ze szwagrem rozebraliśmy ją i przesmarowaliśmy. W tym roku na początku tego roku w lutym jak się nie mylę wymienione płyny, olej, nówki oponki PR4 na których przejechałem może z 500 km. W tym roku niestety nie miałem możliwości polatać z uwagi iż od marca do września miałem nieprzyjemne sytuacje i dwa razy w szpitalu spędziłem : raz wyrostek, drugi raz złamana ręka która własnie do września leczyłem. Oczywiście nie miało to związku z motorkiem :) . Ja miałem tylko jedną przygodę z moją Hanią - przewróciła mi się pod garażem na prawą stronę ( nie utrzymałem Niuni ) w wyniku czego musiałem zmienić prawą klamkę bo się wygięła :( . Do Hani dokupiłem stopkę centralną , uchwyty pasażera. ( w zapasie mogę dorzucić jedną felgę tylną - która była założona gdy moto przyjechało z Belgii oraz drugą stopkę centralną - którą kupiłem niestety bez tulejek i ośki ). Motorek ma fajne nakładki na zbiorniczkach wyrównawczych płynu hamulcowego i sprzęgła. Szyba czarna turystyczna ( wysoka - :) fajnie chroni przed wiaterkiem ). Na forum jest kilka fotek , i od kiedy kupiłem Hanię to jestem uczestnikiem forum VFR-ki :). W tym roku około lutego wymieniony cały napęd ( zębatki Sunstara i łańcuch DID wzmocniony - przejechane około 500 km na tym ). Hania jest prosta, świetnie śmiga , pali bezproblemowo jak i na zimno tak i przy zagrzanym silniku. Nic nie stuka nie puka , skrzynia śmiga jak należy. W tym roku wymieniłem również płyn hamulcowy odpowietrzony cały układ. Mówiąc krótko - wsiadać, jechać i niczym się nie martwić. Ja wsiadłem choć się bałem bo to mój pierwszy motor - wsiadłem i byłem zachwycony. Teraz gdy jej dosiadam nic się nie zmieniło - po prostu ten model jest na prawdę boski ... tylko ... nie wiem czy już się starzeję, czy może tak naprawdę nie tego oczekiwałem, bo niby wszystko jest oki ale z uwagi na pracę i bardzo aktywny tryb życia potrzebuję motoru w stylu chopper/ cruizer i własnie taki chcę kupić. Nie chcę też aby moja Hania trafiła w nieodpowiednie ręce - czyli ktoś odpowiedzialny, ktoś szanujący swoje maszyny, ktoś komu jazda Hanią będzie sprawiała radość. I jeszcze jedno: ja Hani sprzedawać na gwałt nie muszę :) bo jak zostanie na przyszły rok to na pewno płakać nie będę. Cena za moto 9500 zł z małą negocjacją dla forumowiczów ma się rozumieć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
piotrbax0
Posty: 9
Rejestracja: śr 24 gru 2014, 09:00
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Sprzedam swoją VFR 800

Post autor: piotrbax0 » pn 17 paź 2016, 16:40

Zapomniałem dodać , że wymieniłem jeszcze przednie kierunki, bo lewy był po ślizgu jak już powyżej opisałem dlatego wymieniłem na oby dwa :) ładne :). Dodatkowo wymieniłem jeszcze ciężarki kierownicy. Hania ma przejechane 54 300 km przy zakupie miała 48 500 o ile dobrze pamiętam. Jeśli ktoś będzie chętny na więcej fotek lub filmik to nie ma problemu - napiszcie tylko co was interesuje, jakie elementy Hanuli. Każdy kto się nie zna na moto może przyjechać ze swoim mechanikiem :) a jak tego będzie mało to podjedziemy na stację diagnostyczną. Jazda próbna - nie mam przeciwwskazań o ile posiadasz uprawnienia do kierowania pojazdami kat A i będziesz w moich oczach wiarygodny. Od 19.10.2016r mam tydzień urlopu więc można wpaść obejrzeć Niunię a w innym okresie tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym na mój nr tel: 695501786 . Pozdrawiam :) .

Awatar użytkownika
piotrbax0
Posty: 9
Rejestracja: śr 24 gru 2014, 09:00
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Sprzedam swoją VFR 800

Post autor: piotrbax0 » wt 07 mar 2017, 23:46

Skoro nie ma chętnych to polatam sobie na Mojej Niuni jeszcze roczek ;) .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości