Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » sob 28 maja 2016, 09:38

Witam!
Po długich przemyśleniach, postanowiłem sprzedać/zamienić swoją Hankę. Jedyny powód sprzedaży, to chęć przesiadki na coś wyższego najlepiej Honda Transalp. Piszę w dziale sprzedaż, ale nie ukrywam, że najlepszą dla mnie opcją byłaby zamiana motocykla na egzemplarz w podobnym stanie :). Może ktoś z Was ma, albo zna kogoś kto posiada bardziej terenowego turystyka, a chce przesiąść się na szosę, proszę pisać. Rozważę różne propozycje.
Cena dla forumowiczów to 8500, do delikatnej negocjacji.
Nie śpieszy mi się ze zmianą, bo motocykl jest w pełni sprawny i bardzo dobrze mi się jeździ, więc propozycje poniżej 8000 od razu odpadają...
Pozdrawia i LWG!

http://olx.pl/oferta/honda-vfr-800fi-98 ... fPPCR.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » śr 15 cze 2016, 09:18

Mimo braku zainteresowania, chciałem napisać, że ogłoszenie póki co nieaktualne. Hanka zostaje ze mną do połowy sierpnia. Będę sprzedawał dopiero po powrocie z wakacji :)
LWG

GrześT
klepacz
klepacz
Posty: 510
Rejestracja: pt 14 lut 2014, 21:13
Imię: Grzegorz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: GrześT » pt 17 cze 2016, 07:22

Witaj.
Jak byłbyś chętny sprzedać motor.
W wrześniu mógłbym podjechać i to zobaczyć.
VFR 800fi :D
Motocykle okresu Prl :biggrin

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » pn 20 cze 2016, 16:06

Hej!Jak wrócę z wakacji to nie będę się śpieszył ze sprzedażą, bo i tak będę odkładać kasę na kolejny moto, więc możemy się jakoś dogadać. Można się wcześniej gdzieś spotkać w połowie trasy i sobie obejrzysz, jak będziesz zainteresowany, to mogę ją przytrzymać. Chciałem Transalpa w podobnej cenie, ale po ostatniej wycieczce stwierdziłem, że to będzie za słaby motocykl. VFR jeździ sie dla mnie super, ale chciałem coś wyższego i wygodniejszego. Już nawet nie kombinuję, chce DL 1000 i będę odkładał przez zimę, a póki co jeżdżę na VFR :)

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: Groszek » pn 20 cze 2016, 22:06

Proponuję zamianę na Multistradę 1000ds :) podobna do trampka, tylko ciekawsza.

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » wt 21 cze 2016, 08:45

W sumie taka multistrada byłaby idealna, litrowa V-ka i większy prześwit, tylko boje się, że utrzymanie kosztuje sporo (brak części zamiennych, drogie i mało dostępne oryginały) i raczej kiepsko z akcesoriami, albo są drogie :disagree
Kiedyś widziałem fajne ogłoszenie z Multistradą, koleś napisał na końcu "uczciwie uprzedzam, że motocykl raczej niesprzedawalny" ;)
Fajny sprzęt, tak brzydki, że aż ciekawy, porządny silnik i zawieszenie, tylko chyba dla bardziej odważnych niż ja :)

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » wt 21 cze 2016, 09:45

To u Ciebie było w ogłoszeniu, teraz poszukałem :) ! Masz ją z kufrem ? Co jest do roboty na ten sezon ? Cholera, ta jej brzydota jest piękna :D

Awatar użytkownika
zip_77
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: czw 20 sie 2009, 15:00
Imię: Paweł
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: zip_77 » wt 21 cze 2016, 12:33

henry1125 pisze:...VFR jeździ sie dla mnie super, ale chciałem coś wyższego i wygodniejszego. Już nawet nie kombinuję, chce DL 1000 i będę odkładał przez zimę, a póki co jeżdżę na VFR :)
ja polecam Viadro uważam że lepsze od DL-a miałem okazję mega wygodne no i żwawy motocykl ;)
no i wiadomo Honda to Honda :mrgreen:
OGAR 205 -> MZ-ETZ 150 -> GS 500E -> VX 800 -> VFR 750F (RC36II) -> YZF 1000R THUNDERACE -> CBR 1100XX BLACKBIRD -> GSX 1300R HAYABUSA

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » wt 21 cze 2016, 14:12

Też oglądałem Viaderko, pod blokiem sąsiad ma już tą na wtrysku, o ile dobrze pamiętam 2003 rok. Motocykl super, tylko jak to Honda.... cena większa, a tak naprawdę nie wiem, czy jest się do czego przyczepić jeśli chodzi o DL. Teraz mnie kolega tą Multistradą zainteresował, fajny sprzęt, brzydki jak noc, ale coś w tej brzydocie jest :cool
Jak już będzie Hanka sprzedana i będzie kasa na nowy, czyli koniec tego, początek przyszłego roku, to na pewno przejadę się DL i Varadero, bo jak to się mówi, miłość nie wybiera ;). Nawet nie myślałem o VFR, bo nie lubię "plastików", jechałem po Horneta, albo Fazera, ale jak usiadłem i przejechałem się VFR to się zakochałem :)

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: Groszek » wt 21 cze 2016, 20:15

Haha, tak jest, to chyba ja pisałem. Jest kufer i stelaż pod sakwy. Do zrobienia jest... wymiana oleju. Przedwczoraj założyłem nawet nowiutkie tarcze sprzęgła z przekładkami. A to:
tylko boje się, że utrzymanie kosztuje sporo (brak części zamiennych, drogie i mało dostępne oryginały) i raczej kiepsko z akcesoriami, albo są drogie
są wszystko mity!
części nowe są dostępne tak samo jak do innych motocykli, używek już teraz też jest sporo, a ceny też nie są wyższe.
Motocykl naprawdę fajny (i lepszy od VFR - tylko ćśiii, już chyba kiedyś pisałem na forum swoją opinię), chciałbym zmienić na nowszą Multi, a pewnie Twoją VFR szybciej bym sprzedał niż tego kochanego osiołka o urodzie multipli. Tak jak do konia się nie podchodzi od tyłu, tak do multistrady lepiej nie podchodzić od przodu, bo porazi... za to spójrz na nią z profilu, z tyłu... jest naprawdę piękna!
Obrazek
Musisz się przejechać, żeby wiedzieć czy odpowiada Ci charakterystyka pracy silnika Ducati. mi odpowiada na tyle, że mam 2 motocykle tej marki :) Motocykl na papierze ma teoretycznych 85KM, jednak zapewniam, że w odczuciach daje naprawdę wiele frajdy i bardzo ładnie się zbiera, jedynie wibracje i hałas, które generuje nie każdemu muszą odpowiadać.
Nie wiem czy planujesz używać motka czasem w terenie, czy po prostu na mniej równych drogach - ja w szuter nią się nie zapuszczałem, ale na każdej innej drodze - jak wskazuje nazwa, sprawuje się perfekcyjnie. Nad wszelkimi nierównościami wręcz płynie, a zawieszenie z pełną regulacją pozwala dodatkowo dostroić motocykl pod siebie i każde warunki.

henry1125
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: wt 08 lip 2014, 10:07
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: henry1125 » śr 22 cze 2016, 11:06

Zgadzam się, bok i tył super, chociaż mój Plecaczek stwierdził, że wygląda to jak anorektyczny cyklop ;). Muszę się trochę zastanowić :). W razie czego , to gdzie można go obejrzeć ? Domyślam się, że jak przyjadę to przód będzie pod przykryciem ;)

Awatar użytkownika
wiesiek3d
Posty: 15
Rejestracja: ndz 11 mar 2012, 14:51
Imię: Wiesiek
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sprzedam/zamienię Hankę VFR 800fi 98

Post autor: wiesiek3d » sob 25 cze 2016, 07:34

Groszek dodajesz mikrofon do ustawiania pasków w zestawie ?
Sam zastanawiałem się nad Ducati ST3 ,ale żaden mechanik nie wyraził chęci późniejszego serwisowania moto, odpowiedź zawsze była jedna wynalazków nie robie.
Motocykle super ale kłopotliwe w serwisowaniu w serwisowaniu.
Romet Pegaz - CZ350 - ETZ250 - GS500 - CB750SF - VFR800FI - GSXR1000 - CBF600SA - VFR800FI - CB600FS - ST1100 - FZS100

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości