Honda CBR 600 F3 PC31 1997r.

Pawel_MTE
bywalec
bywalec
Posty: 43
Rejestracja: wt 05 sty 2016, 20:28
Imię: Paweł
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Honda CBR 600 F3 PC31 1997r.

Post autor: Pawel_MTE » sob 19 mar 2016, 09:37

IMG_20160227_101733.jpg
Aktualna cena 5900zł

Link do serwisu OLX: http://olx.pl/oferta/honda-cbr-f3-lift- ... eeiXz.html

Sprzedam motocykl Honda CBR F3 PC31 1997r. z sakwami znanej firmy Oxford. Jest to sprzęt po lifcie i jak na swój wiek prezentuje się nadal świetnie.
Motocykl jest doinwestowany i szkoda mi rozstawać się z nim. To co w nim zostało zrobione z początkiem zeszłego sezonu:
- Akcesoryjne krótkie klamki (oryginalne posiadam i dorzucam)
- Nowy napęd, łańcuch DID wzmocniony + zębatki sunstar (stary komplet posiadam i mogę dorzucić)
- Nowa linka sprzęgła
- Komplet klocków hamulcowych NISSIN (niebieskie, posiadam jeszcze stary komplet i mogę dorzucić)
- opona z przodu nowa przejeździła jeden sezon
- opona z tyłu wystarczy na co najmniej 2-3 sezony. Zakupiłem ją używaną od znajomego, który robił śmiesznie mało kilometrów.
- wyczyszczone i ustawione gaźniki
- ustawione luzy zaworowe
- Wymienione kierunkowskazy z tyłu (poprzedni właściciel założył jakieś chińskie ledy - dorzucam je)
- wymienione lusterka (poprzedni właśiciel założył jakieś smieszne małe skuterowe... też mogę je dorzucić)
- Wymieniony włącznik wentylatora, poprzedni się popsuł (85 stopni i włącza wentylator)
- Wymieniony płyn chłodniczy

Motocyklem nie bałem się wyruszać w długie trasy i zrobiłem nim razem z moją dziewczyną prawie 10tys km.

Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem dopisać. Motocykl był zaniedbany i doprowadziłem go do stanu prawie perfekcyjnego. Posiada wady takie jak pospawany przedni błotnik oraz dziurawy tłumik, który miałem wymienić ale już nie zdążyłem.
Na nowy sezon jedynie trzeba wymienić olej i tłumik (który i tak pracuje normalnie tylko ma dziurę od spodu ;) )

Cena raczej nie podlega negocjacji. Dla zainteresowanych więcej zdjęć mogę przesłać na maila. Możliwość transportu do 100km specjalistyczną przyczepką - za dopłatą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
http://www.forum.mototeamelblag.pl -> forum elbląskich motocyklistów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości