VFR 800fi, 2000, czerwona

maciej66
Posty: 7
Rejestracja: wt 27 gru 2011, 19:00
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: małopolska

VFR 800fi, 2000, czerwona

Post autor: maciej66 » wt 05 sty 2016, 19:32

Witam!
Sprzedam VFR 800 fi z 2000r (1 rejestracja 2001) czerwona, z pochodzenia włoszczyzna. Jestem 2 właścicielem w PL, w moim posiadaniu od stycznia 2012, kupiona przeza mnie ze stanem licznika 31tyś , aktualny przebieg ok 60 000km; w zeszłym sezonie zrobione tylko 6046kmw tym wypad do Chorwacji, w sezonie 2015 wypad do Holandii i na Bałkany oba po ok 3500km. Od marca 2014 mam nową VFR 1200f i nią głównie jeżdżę, ale nie mam jeszcze full wyposażenia turystycznego do VFR1200 więc długie wyjazdy robię na na 800fi i niemal wyłacznie do tego słuzy mi od 2 sezonów ( mniej pali i jest wygodniejsza dla paseżerki ;)
Moto bezwypadkowe, zadbane, serwisowane na bieżąco (Moto-Fun Kraków i Raf Racing N.Targ)
Za mojej kadencji:
2012 - crashpady ( by lasooch), Klocki przód/tył ori Nissin złote, wydech Arrow,alu, kupiony jako nowy , dedykowany do 800fi prowadzony górą;
2013 - opony Michelin Pilot Road 3, stelaż pod kufer centralny GIVI, akcesoryjne siodło turystyczne Viper (max wygodne), regulacja luzów zaworowych;
2014 - wymiana łożysk głowki ramy, regulatora napięcia (stary padł); świece irydowe NGK, cały napęd - zębatki SunStar, łańcuch DID ZVMX 108 (mega wzmocniony) wymiany potwierdzone fakturami; co sezon oczywiście płyny ustrojowe, filtry;
2015 - pod koniec sezonu- po powrocie z Bałkanów (09.15) opony przód/ tył (Bridgestone), nowy akumulator (yuasa)
Co sezon oczywiście płyny ustrojowe, filtry;
Z wad - to optyczne delikatne obcierki lakieru na owiewkach po lewej str - jakaś parkingówka poprzedniego właściela - owiewki nigdzie nie popękane, nie klejone itp. - nie malowane, na całości ori lakier i ori "naklejki", no i niestety mała wgniotka (ok 4-5 cm) na baku po lewej str - moja wina - w pierwszym sezonie, wprowadzając moto do garażu częściowo złożyła się boczna stopka, czego nie zauważyłem i zsiadając moto przechyliło się i oparło o bakiem o garażowane felgi :( wgniotka bez odprysku lakieru, aktualnie i tak nie widoczna bo założony Bagster (czerwony, srebrme lamówki);
W Montenegro zgubiłem (O Ja Głupia Cipa!) komplet zapasowych kluczy "do wszystkiego", które ze sobą zabraliśmy w razie W, no i niestety był w tym zapasowy kluczyk do VFR i CBRki mojej córki. Tak więc aktualnie do Fi-fki jest tylko 1 kluczyk.
Do FVRki jest dodatkowe OEM siodło w b dobrym stanie i rączki pasażera w miejsce stelaża pod centralny kufer GIVI.
Aktualnie moto zimuje zalane pod korek wachą, bez aku- ten czeka na zalanie ;) w Witowie k. Zakopanego.
Tyle, że aktualnie mieszkam w Opolu i nie mam do moto dostępu by zrobić mu sensowne, szczegółowe fotki. zamieszczam więc tylko orientacyjne z bałkańskiego wyjazdu.
Cena z dodatkami tj. bagster - nakładka na bak, stelaż i kufer Givi 52l z dodatkowymi światłami stop i oparciem pasażera: 9500pln
Nie mam wielkiego parcia na sprzedaż (na razie nigdzie, poza tym forum nie wystawiam), muszę jednak zrobić miejsce dla nowego nabytku (KTM Super Duke 990r), który póki co zimuje u przyjaciół.
Kontakt tel. 504 720 231
Pozdrawiam! maciej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości