Sprzedam Hondę VFR 750 RC36

Awatar użytkownika
Draghar
pisarz
pisarz
Posty: 402
Rejestracja: czw 23 lis 2006, 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Sprzedam Hondę VFR 750 RC36

Post autor: Draghar » śr 25 lis 2015, 17:40

Witam. Nadszedł czas aby pożegnać się z moją maszyną (zmieniam na hard enduro). A więc: Sprzedam swoją Hondę VFR 750 RC36. W papierach ma wpisaną pierwszą rejestrację w 1998 roku ale sądząc po przewodach hamulcowych jest z 1994. Z uwagi na brak czasu głównie stoi zamiast jeździć. Kupiłem ją w Niemczech w 2006 roku od pierwszego właściciela. Przebieg jaki miała wtedy to 28 tys (prawdopodobnie oryginalny bo Niemiec miał z 10 różnych motorów). VIN RC362405395. Obecny przebieg to 41287. Ja się nie bawię w kręcenie więc ostatnie 9 lat jest w 100% pewne. We wrześniu zostały sprawdzone zawory i wyregulowane gaźniki (od tego czasu przejechałem około 100 km). Opony Pirelli Diablo Strada w dobrym stanie. Mechaniczne wszystko ok. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Wizualnie jak na zdjęciach i filmie, plastiki z boku trochę popękane (taką kupiłem). Przegląd do października 2016. Oc do lipca. Cena 5300 do niewielkiej negocjacji (stać mnie żeby stała w piwnicy więc nie muszę na siłę sprzedawać). Stelaż do kufrów givi/kappa w cenie ale same kufry nie są na sprzedaż. Więcej informacji na telefon: 734124477 (nie odpisuję na sms-y i rozmawiam tylko z poważnymi ludźmi :)) Dlatego wystawiam na razie tylko na forum). Nie jestem handlarzem i nikogo nie wprowadzam na minę (ci co mnie znają mogą potwierdzić).

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Pozdrawiam
Draghar
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Draghar

VFR Viking SEXszyn North Roads

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości