Sprzedam swojego V-TEC'a

Awatar użytkownika
marcinVFR800
bywalec
bywalec
Posty: 47
Rejestracja: pt 14 sie 2009, 17:48
Imię: marcin
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Głogów

Sprzedam swojego V-TEC'a

Post autor: marcinVFR800 » czw 18 cze 2015, 02:12

Witam! Sprzedam swojego V-Tec'a z 2003 roku z całym osprzętem turystycznym, m.in. stelaż i 3 kufry Kappa. VFR'ka ma najechane 49 tyś km i cały czas używana turystycznie. Pod siedzeniem ma zamontowane gniazdo zapalniczki do nawigacji. Na koniec zeszłego sezonu założyłem nowiutkie opony turystyczne Dunlop RoadSmart (produkcja 2013 r.) wiec jeszcze sa swierze i sie dopiero docierają ;) W tym sezonie zmieniłem płyn chłodniczy, olej +filtr, filtr powietrza i klocki na przód. Napęd jest ok, na conajmniej 2 kolejne sezony wystarczy. Jeżdże nią od 5 lat. Wcześniej przed V-Tec'iem jezdzilem 4 lata VFR 800 Fi z 2000 r. Dlatego sprzedaje bo z chęcią spróbowałbym jakiegoś dużego naked'a. Motocykl jest zadbany i nigdy mnie nie zawiódł. Mam do niego wszystkie papiery i 2 komplety kluczyków (do kufrów również). Dorzucam skórę na bak. Cena jaka mnie interesuje to 14 tyś. z i jest to cena ostatecznał. Nie mam ciśnienia, żeby ją sprzedawać dlatego nie wystawiam jej na zadnych portalach typu allegro (przynajmniej narazie). Jestem z niej zadowolony i jeśli sie nie sprzeda to dalej bede nią jezdził ;) Telefon do mnie: 609433006. Jeśli nie odbieram (pracuje na zmiany), na pewno oddzwonę.
Pozdrawiam!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
reddccrew
teksciarz
teksciarz
Posty: 141
Rejestracja: ndz 02 lut 2014, 12:35
Imię: Remek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Sprzedam swojego V-TEC'a

Post autor: reddccrew » czw 18 cze 2015, 20:41

Kufry boczne + stelaż ile byś chciał?

Awatar użytkownika
marcinVFR800
bywalec
bywalec
Posty: 47
Rejestracja: pt 14 sie 2009, 17:48
Imię: marcin
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Głogów

Re: Sprzedam swojego V-TEC'a

Post autor: marcinVFR800 » pt 19 cze 2015, 01:13

sprzedam tylko w komplecie z motocyklem ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości