[S] Suzuki dr800 big

Awatar użytkownika
kellyq
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 60
Rejestracja: czw 16 lip 2015, 11:20
Imię: Bartek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: LJA

[S] Suzuki dr800 big

Post autor: kellyq » śr 29 mar 2017, 19:34

Czołem
Sprzedam bigosa 800, aktualny przeglą i oc. Silnik po remencie tj. nowy tłok nadwymiarowy, pierścienie, łańcuszek balansu, rozrządu,ślizg rozrządu, nowy wałek rozrządu i dźwigienki zaworowe. Poza tym masa innych rzeczy. Z akcesoriów to kufer ze światłami kappa, podgrzewane manetki, deflektor, tłumik dominator, obszycie kanapy, gmole, uchwyt nawigacji z gniazdkiem. Jak ktoś chce to mogę napisać esej co było dokładnie robione i to w zasadzie wytłumaczy cenę.

Moto w lekki teren i na asfalt, wysoki, masywny ze specyficznym gangiem silnika. Dający dużo frajdy z jazdy..... ale jedynie do ok 120km/h powyżej to walka z wiatrem. Mimo że singiel, wibracje mniejsze jak w wsk 125 ;) Pozycja na moto wyprostowana. Motocykl długodystansowy stworzony po to żeby zabrać cały swój dobytek i pojechać np. na dwa tygodnie do Rumunii.

Cena 13 koła do negocjacji, można w rozliczeniu zostawić inne moto np. vfr 800fi albo vtec albo jakiegoś innego turystyka gdzie siedzi się w miarę prosto. Jazda próbna z racji gabarytów moto i sposobu oddawania mocy po uiszczeniu kaucji.

Jeśli ktoś zainteresowany to najlepiej było by przyjechać i obejrzeć osobiście bo przez tel to nie gadanie. :mrgreen:

Lokalizacja: lubelskie, okolice Janowa Lubelskiego, czasem też śmigam do Lublina i tam można się umówić jeśli ktoś z daleka.

Miałem kiedyś vfr 750 i chętnie bym powrócił do tych modeli.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kellyq
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 60
Rejestracja: czw 16 lip 2015, 11:20
Imię: Bartek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: LJA

Re: [S] Suzuki dr800 big

Post autor: kellyq » sob 01 kwie 2017, 19:44


Awatar użytkownika
kellyq
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 60
Rejestracja: czw 16 lip 2015, 11:20
Imię: Bartek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: LJA

Re: [S] Suzuki dr800 big

Post autor: kellyq » sob 17 cze 2017, 18:39

up 11500 PLNów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości