Oby nasza policja tak nie pomykała ........................

Jazda na gumie i inne Stoppie.
Awatar użytkownika
8Bodzio8
pisarz
pisarz
Posty: 319
Rejestracja: sob 21 lis 2009, 13:09
Model VFR: V-TEC 2004r
Imię: Tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Oby nasza policja tak nie pomykała ........................

Post autor: 8Bodzio8 » pt 19 mar 2010, 08:40

Prędkość w kilometrach/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowaną i w żadnym wypadku nie należy jej sztywno stosować. ;-)

Awatar użytkownika
Wojtek86
klepacz
klepacz
Posty: 724
Rejestracja: czw 21 maja 2009, 00:13
Model VFR: V-TEC
Imię: Wojtek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia Oświęcimska
Kontakt:

Post autor: Wojtek86 » pt 19 mar 2010, 09:09

Było już :)

Ale aż miło popatrzeć

SZCZooR

Post autor: SZCZooR » pt 19 mar 2010, 12:35

EE.. Naszym to nie grozi.. Z tym trzeba sie urodzic i codziennie cwiczyc.. Trzeba miec pojecie o maszynie ktora sie dosiada. Nasi maja tylko pojecie jak na sygnale po piwo skoczyc, obrazac ludzi, wyzywac motocyklistow od warzyw. Zreszta nie wiem jak u was ale u nas maja kiepskie motory.

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Model VFR: RC24//RC46
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » pt 19 mar 2010, 12:42

SZCZooR pisze:EE.. Naszym to nie grozi..
nie wiem jak tam u ciebie ale warszawcy policjanci na motocyklach ogarniaja i to niezle.
SZCZooR pisze:Nasi maja tylko pojecie jak na sygnale po piwo skoczyc, obrazac ludzi, wyzywac motocyklistow od warzyw.
to w fajnym mieście mieszkasz:)
SZCZooR pisze:Zreszta nie wiem jak u was ale u nas maja kiepskie motory.
widac jakie miasto takie motocykle, u nas najlepsi jezdza na BMW K1200GT

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Post autor: Vermilion » pt 19 mar 2010, 17:04

A u nas są jakieś 2 Yamahy 250ccm stare jak świat :P A policjanci, którzy ich dosiadają to wspaniałe głąby i barany, o jakiejkolwiek profesjonalnej jeździe nie ma mowy.
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
Wojtek86
klepacz
klepacz
Posty: 724
Rejestracja: czw 21 maja 2009, 00:13
Model VFR: V-TEC
Imię: Wojtek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia Oświęcimska
Kontakt:

Post autor: Wojtek86 » pt 19 mar 2010, 18:29

W Bielsku widziałem co najmniej trzy FJR1300 i jednego starego diversiona 900

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Model VFR: RC46 '00
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Hubu » pt 19 mar 2010, 18:38

U mnie w Legionowie, dobrze pomykają.
Mają tutaj szkolenia w Centrum Szkolenia Policji...
Duże umiejętności jeżeli chodzi o opanowanie motocykli, a dodatkowo po pracy też śmigają prywatnie na swoich sprzętach.
I jakoś mam wrażenie, że łatwiej się z nimi porozumieć, jak z policjantami w puszkach.

kwiacior
pisarz
pisarz
Posty: 410
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 16:42
Model VFR: Ducati 848 '09 white pearl
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock, W-wa Mokotów
Kontakt:

Post autor: kwiacior » pt 19 mar 2010, 19:50

U nas tez byl jeden, ktory rozwalil siebie i jakas lalunie, ktora wiozl po szkoleniu dla kolegow policjantow w legionowie, ten sam z tvn turbo i Saaba na siedleckich numerach.
"A gdzie sie Pan tak spieszy..." ironia losu
Na szczescie wiekszosc gliniarzy na bajkach to tepe chu...

Awatar użytkownika
elco
klepacz
klepacz
Posty: 911
Rejestracja: sob 07 mar 2009, 21:49
Model VFR: 800 FI 2000
Imię: Tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Kontakt:

Post autor: elco » pt 19 mar 2010, 20:23

W tamtym sezonie spotkalem na rytunowej kontroli dokumentow dwoch sympatycznych policjantow na FJR-ach 1300. O dziwo zaden z nich nie wykazal sie swoja glupota, a wrecz przeciwnie - chlopaki znali sie i to sporo. Bylem w szoku gdy jeden z nich bez zadnych uwag powiedzal: "to ta legendarna 800-stka z rozrzadem na kolach zebatych". :shock:
"Wystarczy by dobry człowiek nie robił nic a zło zatriumfuje" E.Burke.

SZCZooR

Post autor: SZCZooR » pt 19 mar 2010, 22:07

Coz... U nas w policji to szkoda gadac.
Znajdzie sie pewnie kilku co sie rzeczywiscie znaja na motorach i wogole i wtedy prawdopodobne jest ze sami jezdza prywatnie.

A dla zwolennikow hip-hopu(takich jak ja) polecam:
Słoń i Shellerini "Pod naciskiem" - swietny kawałek o policji :twisted:

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » ndz 21 mar 2010, 15:31

kwiacior pisze:Na szczescie wiekszosc gliniarzy na bajkach to tepe chu...

Mamy jednego na forum :twisted:

Był, Tomek, mial czerwona VFR.
I sluzbowa białą :-)

Jak jechalam na czd dwa lata temu to nas dwoch na bmw dziabnelo, okazali sie fajnymi glinami :-)
Sa ludzie i ludziska !
...

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Post autor: Vermilion » ndz 21 mar 2010, 20:07

Sorry u nas poza tymi yamaszkami 250, mają ZZR 1400 Kawasaki, ale to nie policja a kontrola transportu drogowego
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pt 18 gru 2009, 13:53
Model VFR: Husqvarna SM610ie
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa Jelonki
Kontakt:

Post autor: PozytywnieZakreconyWariat » ndz 21 mar 2010, 20:34

A u nas mają z tych nowszych BMW K1200S(moglem pomylic model)do tego Hondy Deauville,zakupili Triumphy Tigery(tych jeszcze nie widzialem)a teraz przetarg wygrala Honda ze swoja CBF 1000 ;)

Co jak co,ale warszawska drogówka jest ostro obstawiona.Oczywiscie co do ogarniania to uwierzcie że ja bije pokłony.
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Awatar użytkownika
orzyl
klepacz
klepacz
Posty: 1665
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 16:50
Model VFR: 800 Fi '98
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: orzyl » pn 22 mar 2010, 08:46

elco pisze:W tamtym sezonie spotkalem na rytunowej kontroli dokumentow dwoch sympatycznych policjantow na FJR-ach 1300. O dziwo zaden z nich nie wykazal sie swoja glupota, a wrecz przeciwnie - chlopaki znali sie i to sporo. Bylem w szoku gdy jeden z nich bez zadnych uwag powiedzal: "to ta legendarna 800-stka z rozrzadem na kolach zebatych". :shock:
czasami sie zastanawiam, dlaczego odrazu głąby i prostaki... przecież gro z nich to tak samo motocykliści jak Wy czy ja. kiedyś na bemowie na dniach bezpieczeństwa ruchu drogowego, miałem okazje poznać jednego z nich. Służbowo pomykał na diversion. ja zacząłem kręcić kółka na asfalcie na zasadzie, oby niżej. Podszedł do mnie i powiedział " no weź do kolana zejdź, przecież się da". za chwile wyjął komórke i pokazywał mi zdjęcia z lublina i poznania, prywatne na kawasaki.

PS. Swoją drogą poznałem wtedy RALFA - pytałeś się o tłumik :P
Na zawsze w pamięci Roads - 16.10.2007...

Awatar użytkownika
dagon
teksciarz
teksciarz
Posty: 170
Rejestracja: ndz 23 wrz 2007, 16:28
Model VFR: Sprint ST
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Garwolin/Miętne
Kontakt:

Post autor: dagon » wt 23 mar 2010, 13:59

orzyl pisze:
elco pisze:W tamtym sezonie spotkalem na rytunowej kontroli dokumentow dwoch sympatycznych policjantow na FJR-ach 1300. O dziwo zaden z nich nie wykazal sie swoja glupota, a wrecz przeciwnie - chlopaki znali sie i to sporo. Bylem w szoku gdy jeden z nich bez zadnych uwag powiedzal: "to ta legendarna 800-stka z rozrzadem na kolach zebatych". :shock:
czasami sie zastanawiam, dlaczego odrazu głąby i prostaki... przecież gro z nich to tak samo motocykliści jak Wy czy ja. kiedyś na bemowie na dniach bezpieczeństwa ruchu drogowego, miałem okazje poznać jednego z nich. Służbowo pomykał na diversion. ja zacząłem kręcić kółka na asfalcie na zasadzie, oby niżej. Podszedł do mnie i powiedział " no weź do kolana zejdź, przecież się da". za chwile wyjął komórke i pokazywał mi zdjęcia z lublina i poznania, prywatne na kawasaki.

PS. Swoją drogą poznałem wtedy RALFA - pytałeś się o tłumik :P

Może dlatego że większość z nas ma nie do końca miłe wspomnienia ze spotkań z nimi.
Choć ja sam znam jednego z Wawy, prywatnie jeździ Hondą (od niego kupiłem moją VFR) i to całkiem porządny człowiek, na dodatek z pełnym powołaniem nie narzekający na swoją prace choć z ubiegłych lat ma już 63 dni urlopu do odbioru i nie ma kiedy tego zrobić.
Więc czasem próbujmy się postawić w ich sytuacji zanim zaczniemy psioczyć.
V4 - prawdziwy król drogi ale rzędówka też daje radę

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości