Oby nasza policja tak nie pomykała ........................

Jazda na gumie i inne Stoppie.
Awatar użytkownika
orzyl
klepacz
klepacz
Posty: 1665
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 16:50
Model VFR: 800 Fi '98
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: orzyl » wt 23 mar 2010, 15:03

ja tez nie mam z nimi najfajniejszych doświadczeń i wcale nie chodzi o nalozone kary, ale o całą otoczkę i sposob zalatwiania spraw, ale mimo wszystko staram sie nie mierzyć jedną miarą.
Na zawsze w pamięci Roads - 16.10.2007...

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Model VFR: koza800Fi czerwona
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Post autor: puzon » wt 23 mar 2010, 20:00

W Opolu nie pamiętam na czym śmigają ale zawsze lewa w górze do policji grzecznie machają i nie"ma problemu. Kolegę z pracy zatrzymali jadąc za nim na kogutach ale tylko dlatego że myśleli że jego INAZUMA to 1200 po prostu chcieli z nim pogadać.

Awatar użytkownika
brii
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: śr 16 gru 2009, 12:50
Model VFR: Dełu Tiko
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: brii » wt 23 mar 2010, 20:58

Chciałem mieć chociaż 50% umiejętności tamtych ludzi z filmu ;)

Co do policyjnych moto - chodziły u nas plotki (nie mogę potwierdzić, bo nie widziałem), że mają w naszej komendzie Fazera 1000 i R1...
Katarzynki to takie pierniczki
Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.

Awatar użytkownika
nierob
klepacz
klepacz
Posty: 535
Rejestracja: wt 30 sty 2007, 13:43
Model VFR: VFR750rc36II
Imię: nierob
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Przemków

Post autor: nierob » śr 24 mar 2010, 19:45

jeśli chodzi o sprzet naszej policji to parę lat temu w jednej z komend powiatowych (którą czasem odwiedzałem z racji wykonywanego zawodu), napotkałem policyjną MZ-tkę.
sprzet mial juz swoje lata. na pytanie jak się sprawuje, szef tamtejszej drogówki na to-
- w komendzie odpala bez problemu. ale wystarczy ze pojedzie ktos w teren i zgasi, i trzebna ruszyć w "pościg" to już nie odpala...

Awatar użytkownika
Sasha
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 86
Rejestracja: sob 21 lis 2009, 12:20
Model VFR: VFR 800 Fi (01)
Imię: Sasha
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ukraine

Post autor: Sasha » śr 31 mar 2010, 22:13

Hej! Dzisiaj bylo trohe smiehu))) Stosownie ukrainskiej policji )))Mieszkam w malym miasteczku, policja nigdy nie miala motocykli na swoim wyposazeniu))wienc policjant byl na bialym Defiant 250R , z "tuningiem" :lol: Motorek jest hinski, maly , pszydal by sie maxymalnie dzieciaku do pierwszej jazdy)))) A ten co jehal mial pod 2m wzrostu i odwracal morde od kazdego spojzenia pieszyh ludzi))) hyba bylo mu niewygodnie i wstyd na tym jehac))) pozniej ten policjant zaja 'obrone' na jednym skrzyzowaniu razem z jeszce dwoma "pozandnikami" ))) no i bawilisie syrena co byla na motorze ( kazdy hcial nacisnanc na " magiczny" guzik))))
W Kijovie vidzialem kiedys policje na bialyh BMW , a tak, pszewaznie na samohodah.
:grin:

Awatar użytkownika
moskittiero
teksciarz
teksciarz
Posty: 182
Rejestracja: pt 24 paź 2008, 10:51
Model VFR: RC46
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: moskittiero » pt 14 maja 2010, 01:42

Z tego co mi wiadomo, aby jeździć w mundurze na 2 kółkach kończy się kurs z Legionowie (o którym kolega wcześniej pisał). Ale nie spotkałem sytuacji aby jeździł ktoś kto nie chce lub nie potrafił (tylko chętni a i dodatkowe egzaminy dla selekcji).
A odwracając temat - cóż by było gdyby nasza Policja tak jednak pomykała? - fakt biorąc pod uwagę nastawienie skupione często na kieszeni obywatela może i cienko. Idąc jednak z duchem czasu może i nie najgorzej...

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Post autor: Vermilion » pt 14 maja 2010, 08:26

Co z tego, że policja u mnie w mieście by tak pomykała, jak posiadają oni tylko stare Yamaszki 250? ;P Za to krokodyle mają ZZR 1400 i znam gościa, który nim jeździ, uwierzcie mi, że do tych japońców niewiele mu brakuje ;]
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
michał RC 46
pisarz
pisarz
Posty: 498
Rejestracja: pn 16 lut 2009, 20:08
Model VFR: VFR+LC4
Imię: Michał
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michał RC 46 » pt 14 maja 2010, 17:39

Kolego nie ZZR 1400 Tylko GTR 1400 swoją drogą jak się nie mylę inspekcja zajmuję się tylko ciężarówkami więc po c :???: o im tak szybkie motocykle? nie czaję tego
Czerwone najszybsze !

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Model VFR: RC46 '00
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Hubu » pt 14 maja 2010, 19:40

michał RC 46 pisze:Kolego nie ZZR 1400 Tylko GTR 1400 swoją drogą jak się nie mylę inspekcja zajmuję się tylko ciężarówkami więc po c :???: o im tak szybkie motocykle? nie czaję tego
no co Ty nie wiesz jak potrafią kierowcy TIRasów zapierniczać...??? :mrgreen:

Awatar użytkownika
przem09
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 93
Rejestracja: czw 01 maja 2008, 14:24
Model VFR: 800
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: przem09 » ndz 16 maja 2010, 14:21

A mi sie wydaje ze po drodze na jasna gore po prawej widzialem 2 policjantow na VFRkach tych nowszych. Nie dam sobie glowy uciac ale znajomy ktory jechal ze mna tez mowil ze widzial nowe vfrki policyjne:)

Awatar użytkownika
SNOOP85
pisarz
pisarz
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 cze 2009, 18:45
Model VFR: 800Fi
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: SNOOP85 » ndz 05 wrz 2010, 21:07

przem09 pisze:A mi sie wydaje ze po drodze na jasna gore po prawej widzialem 2 policjantow na VFRkach tych nowszych. Nie dam sobie glowy uciac ale znajomy ktory jechal ze mna tez mowil ze widzial nowe vfrki policyjne:)
Hmm.. moze to ci japończycy na wymianie policyjnej w polsce :P

Awatar użytkownika
grzegrzol
pisarz
pisarz
Posty: 405
Rejestracja: czw 28 maja 2009, 13:30
Model VFR: 750
Imię: grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Post autor: grzegrzol » wt 07 wrz 2010, 15:12

A policja w Uk niedawno dostała do wypróbowania takie sprzęty:

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... pyder.html

W Londku polucjanty zasuwają na Beemach, Panach, Devilach, mają jakieś enduraki (chyba xt) i używają też skuterów. Oprócz nich na motórach śmigają również paramedycy ale ci używają przede wszystkim panów. Ogólnie dobrze wyszkoleni i nie warto przed nimi uciekać :lol: .
RZEŹNIK ZE SHROPSHIRE

Awatar użytkownika
binio
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: pn 18 maja 2009, 19:52
Model VFR: 800Fi
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Linz, Austria

Post autor: binio » czw 09 wrz 2010, 14:41

Hehh to ja wampowiem jak sie bawi radomska policja na motocyklach :) Moi rodzice mieszkaja ok 8 km od Radomia, naprzeciwko byla jakas firma i jest spory parking zaraz przy drodze, zawsze sie tam ustawiaja na swoich chyba fazerkach. Jakis miesiac temu jak bylem w domu na weekend slysze jak mama mnie wola zebym zobaczyl cos, no to wygladam, policjanci sie zwijaja i obydwaj w piz** i na gumie poszli i to takiej naprawde ladnej, ze 200m zrobili obydwaj zanim opadli (!!). Hehe podobno za kazdym razem jak przyjezdzaja robia taki efektowny wyjazd, juz nawet okoliczne dzieciaki wiedza co bedzie i zawsze czekaja az "panowie policjanci" beda odjezdzac ;)
VTEC? its like a woman running away from a rapist,
makes lots of noise but dont actually get away.

"Whatever you can do or dream you can, begin it. Boldness has genius, power and magic in it!"

Awatar użytkownika
orzyl
klepacz
klepacz
Posty: 1665
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 16:50
Model VFR: 800 Fi '98
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: orzyl » czw 09 wrz 2010, 15:45

dopóki ich ktos przyłapie i na Youtube wrzuci :)
Na zawsze w pamięci Roads - 16.10.2007...

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Model VFR: K1300S & EXC250F
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » czw 09 wrz 2010, 17:44

binio, masz niepowtarzalną szansę zostać profesjonalnym filmowcem ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości