Moderator spi?

Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia w sprawie działania forum.
Awatar użytkownika
Aeternus
teksciarz
teksciarz
Posty: 102
Rejestracja: śr 05 kwie 2017, 13:17
Model VFR: 1200F
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Moderator spi?

Post autor: Aeternus » śr 17 sty 2018, 10:14

Dodalem komentarz do swojego ogloszenia ze maszyna sprzedana. Komentarz z dnia 21.12.2017 a akceptacja dopiero dzisiaj. Ja rozumiem ze swieta i nowy rok mogly sie przedluzyc ale bez jaj. Nikt z was raczej za prace na forum nie pobiera pieniedzy wiec jezeli sie nie ogarnia swoich obowiazkow to zawsze mozna kogos innego do tego wyznaczyc i pozegnac sie z tytulem moderatora.

Przy okazji prosze o nie utrzymywanie przed moderacje podwojnych standardow. Jedne komentarze sa mocno "na temat" w dziale gielda a moj cos w stylu "kupilbym gdyby cena jednak troche mniejsza byla" juz lamie regulamin i nie zostaje zaakceptowany.

Przyklady nielamiacych regulamin wpisow tylko z jednego ogloszenia:


"mogę Ci 20 ptysia co najwyżej dorzucić :)
A poza tym jak ma stać u Ciebie a nie jeździć to szkoda :P"


"Jebłem 3000 km helllooołłłłł..."

"ehh pomarzyć można :roll:"

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Moderator spi?

Post autor: emil » śr 17 sty 2018, 21:16

Kolego - zacznij może od tego, dlaczego jesteś tu od kwietnia, a nadal twoje posty trzeba akceptować - nie zastanawia cię to (małe litery celowo po twoich zwrotach powyżej)? Tematy z giełdy są usuwane i tak na prośbę autora, więc jak ktoś tam coś dopisze, to posta sobie na długo nie nabije, ale tych których nie trzeba akceptować nikt nie przeszukuje, za to inne owszem.

Nie ty jesteś od oceniania i pewnie równie dobrze ciebie można tu pożegnać.
A tak poza tym nie odbieram tego co powyżej osobiście, gdyż za mało mi płacą, żebym się przejmował takimi tekstami ;-).

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Model VFR: VFR VTEC
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Re: Moderator spi?

Post autor: adam.ada » czw 18 sty 2018, 00:33

Już masz pretensje?
Kilka miesięcy na forum i już?
Kolego zwolnij i kup sobie luźniejsze bokserki, szkoda zdrowia czepiać się innych ludzi.
Adam

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Model VFR: 800 FI '01
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Moderator spi?

Post autor: Arnold » czw 18 sty 2018, 06:35

Polecam koledze zapoznać się z panelem zarządzania kontem i zapisać się do grupy Owners. Znikną informacje o akceptacji i będzie dostęp do większego forum.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Aeternus
teksciarz
teksciarz
Posty: 102
Rejestracja: śr 05 kwie 2017, 13:17
Model VFR: 1200F
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Moderator spi?

Post autor: Aeternus » czw 18 sty 2018, 12:54

Widziesz emil tylko Arnold potrafi cos konstruktywnie napisac. Bol dupy masz jedynie ty bo nie potrafisz wziac na klate opinie innej osoby.

Wiesz dlaczego od kwietnia tu jestem? Bo nie mialem wczesniej VFRy i niekoniecznie musialem wiedziec o opcji nieakceptowania postow dzieki przynaleznosci do ktorys z grup. Nie zmienia to jednak faktu ze przy akceptacji pewne komentarze nie przechodza a bez niej mozna pisac tutaj wszystko :)

I tak sie sklada ze oceniac moze kazdy. Na tym polega wolnosc w obecnych czasach ;)
Jak Ci nie odpowiada moje zdanie i osoba to prosze usun mnie z tego forum. Jezeli nie to przyzwyczaj sie ze czasami ktos moze miec zgola odmienne zdanie niz ty.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Moderator spi?

Post autor: emil » czw 18 sty 2018, 17:00

Powiem tak. Konstruktywnie. Piszesz tu coś o regulaminach, które chyba czytałeś. To doczytaj:
http://vfr-oc.pl/forum/viewtopic.php?p=228542#p228542
Arnold musiał pokazać, bo widać jak czytasz.
Co do bólu dupy - mnie nie boli, mam żonę, ale może Ciebie?

Pretensje do innych masz, ale nie zacząłeś od siebie, tylko próbujesz kogoś obarczyć swoim olewactwem. To się nie nazywa odmienne zdanie.

I skoro nie dotarło wcześniej :) - powtórzę - nie czytamy postów, których nie trzeba akceptować, chyba że kogoś obrażają. Tematy z giełdy są kasowane razem ze spamem. Ale jak już jakiś swieżak chce sobie tam popisać - zgodnie z hierarchią, bo robiło się tu allegro - post musi spełniać warunki. Tyle ode mnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości