Równi i równiejsi?

Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia w sprawie działania forum.
niunieq666
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 70
Rejestracja: sob 16 lip 2011, 19:57
Imię: Tomek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siedlce

Równi i równiejsi?

Post autor: niunieq666 » pn 27 lut 2017, 15:03

Mam pytanie do admina czy też moderatora działu giełda.

Jakiś czas temu wstawiłem ogłoszenie dotyczące chyba sprzedaży spodni ale niestety zostało ono usunięte przez któregoś z modów bez podania przyczyny. A tymczasem ogłoszenie Lucka mimo że wisi już w hu.... czasu i jest nie aktualne to ciągle gości na forum. Pytanie nr 2. Dlaczego mimo tego że nikt w ogłoszeniu Lucka nic nie dodaje czy też on sam nic nie zmienia jest ono jako pierwsze ciągle na liście? Wydaje mi się, że czy ktoś jest pisarzem czy klepaczem czy modem czy nie, to w tak błahej sprawie jak wstawianie ogłoszeń do działu Giełda wszyscy chyba powinniśmy być równi, no chyba że ten dział ma na celu promowanie ofert co niektórych członków. Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam ale lubię się czepiać. Pozdro
...tak dużo za nami, a jeszcze przed nami tyle...

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Model VFR: KTM SMR 450 '13
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Re: Równi i równiejsi?

Post autor: Lucek » pn 27 lut 2017, 15:30

czesc
nie zdjaesz sobie sprawy ile moich ogloszen zostalo usunietych :)
a bo brak zdjecia (których byo 10 w ogloszeniu z linku) albo brak ceny (która tez tam byla)

z tym pozycjonowanie rzeczywoscie jest cos nie-halo


pzdr
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Równi i równiejsi?

Post autor: emil » pn 27 lut 2017, 16:23

Hmm bo to chyba ktos przypial? Lucek jak nieaktualne to usuwam. Swoją drogą to sprzedający powinien napisac w swoim temacie, ze jest niekatualny.

Jesli nie ma odpowiedzi na temat do 90 dni, samoczynnie sie on usuwa - tak chyba bylo ustawione.

Niunieq, ja zanim usuwam to prosze o uzupelnienie tresci, inni mysle ze podobnie? Zaloz temat z wynaganą treścią i będzie git.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości