uzupełnienie profilu

Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia w sprawie działania forum.
Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » śr 03 sie 2016, 12:15

śliniak290 pisze:Tego nie jesteś w stanie sprawdzić bo na forum są jeszcze inne działy których nie widać dla ciebie i dla mnie i innych.
Akurat przez kilka lat miałem dostęp i szczerze oprócz IAC w zasadzie mało się co działo ;-) a jestem tu codziennie po kilka razy.
Bury pisze:uzytkowników w tym miejscu nie będzie hehe i zapewne nawet nie wie o co 5
No tak sama śmietanka się zbierze elita elit Faktycznie jest się czym chwalić. Bo my zarząd się zabierzemy i postanowimy co z wami cholota zrobić! Tak to brzmi sorry, że niby lepsi się spotkają, wazniejsi? Naprawdę ta mentalność chyba nigdy nie zginie....

I teraz jeszcze brakuje skamlenia malutkich a jak być elita?

Nie mogę z ludźmi jadę na antarktyde bo ludzie mnie .q.w. :-P

Odnośnie tematu to może blokada pisania do pierwszego tematu w powitalni jest dobrym pomysłem. Natomiast co do danych to jak kolega napisał podadzą fałszywe... Po drugie, kłania się ustawa o ochronie danych i przetwarzanie ich wymaga szkoleń certyfikatów. Już widzę jak każdy moderator takim swistkiem się szczyci.

Awatar użytkownika
śliniak290
klepacz
klepacz
Posty: 1842
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 09:41
Model VFR: VFR1200F
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: śliniak290 » śr 03 sie 2016, 16:12

magik pisze:No tak sama śmietanka się zbierze elita elit Faktycznie jest się czym chwalić. Bo my zarząd się zabierzemy i postanowimy co z wami cholota zrobić! Tak to brzmi sorry, że niby lepsi się spotkają, wazniejsi? Naprawdę ta mentalność chyba nigdy nie zginie....

I teraz jeszcze brakuje skamlenia malutkich a jak być elita?
Chyba rozumiesz to po swojemu :lol:
magik pisze:szczerze oprócz IAC
Nawet nie wiem co to jest :shock:
Wiec widzisz kolego do elity mnie nie zaliczaj bo mnie nie znasz
Najpierw naucz śmiać się z siebie , a potem śmiej się z innych !!!

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » śr 03 sie 2016, 16:17

nie kolego nie chodzi o to, a jak jesteś tyle razy dziennie to byś wiedzial co będzie i gdzie będą ludzie 03września i już tak sie nie sraj bo nikt o zadnym zarządzie nic nie pisze a mnie to do tego baaaardzo daleko ale widzę że Ciebie to boli

a jak Cie ludzie wkórwiają to poprostu wyjdz z forum i tyle ;)
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » śr 03 sie 2016, 16:28

A co do ELIT to tak Ci co biorą udział w tak szczytnym celu to śmiało można powiedzieć że są elitą czy jak nazywasz śmietanką i każdy nawet Ty może do niej dołączyć wystarczy przyjechać na CZD 3września godz 7.00 bo tam sie spotkamy my ownersi bo dla nas to jeden z najważniejszych dni w roku ;)
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Tomek Grudziądz » śr 03 sie 2016, 18:38

magik pisze:No tak sama śmietanka się zbierze elita elit Faktycznie jest się czym chwalić. Bo my zarząd się zabierzemy i postanowimy co z wami cholota zrobić! Tak to brzmi sorry, że niby lepsi się spotkają, wazniejsi? Naprawdę ta mentalność chyba nigdy nie zginie....

I teraz jeszcze brakuje skamlenia malutkich a jak być elita?
:faint :szok
Bury pisze:A co do ELIT to tak Ci co biorą udział w tak szczytnym celu to śmiało można powiedzieć że są elitą czy jak nazywasz śmietanką i każdy nawet Ty może do niej dołączyć wystarczy przyjechać na CZD 3września godz 7.00 bo tam sie spotkamy my ownersi bo dla nas to jeden z najważniejszych dni w roku ;)
:ok
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: PETER » śr 03 sie 2016, 19:48

to dobre jest wpada człowieczek w dyskusje chyba nie wie o co chodzi ale dzieli ludzi na elity i innych po prostu Magik kura Magik ,a my tu chcemy zrobić coś razem i ci z gór i ci z nad morza i z całej polski ot sztukmistrz a co do profilu uważam że jak nie mam nic do ukrycia to się przywitam i przedstawię żeby inni wiedzieli z kim sie spotkają czy w górach czy w innym zakątku polski spotykam ownersa mówię Peter jestem z forum słysze Gienio Sosnowieć i śmiało możemy pogadać
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » śr 03 sie 2016, 20:35

Bury pisze:Ty może do niej dołączyć wystarczy przyjechać na CZD 3września godz 7.00 bo tam sie spotkamy my ownersi bo dla nas to jeden z najważniejszych dni w roku
Już nie jestem ownersem, a to co robicie... Róbcie jak najlepiej i jak najdłużej. Ja co najwyżej finansowo mogę wspomóc bo jak mówię nie mam cierpliwości do istot dwunożnych.
PETER pisze:to dobre jest wpada człowieczek w dyskusje chyba nie wie o co chodzi ale dzieli ludzi na elity i innych po prostu Magik kura Magik ,a my tu chcemy zrobić coś razem
No okej Peter ale temat nie jest o mikolajach czy dniu dziecka tylko o zmianach na forum. Więc zabrałem głos jako aktywny forumowicz Przynajmniej jeszcze aktywny :-P bo za dyskutowanie będzie ban podobno :-P
Ja nie popieram przymusu danych. Tak jak było powiedziane i tak jak sam mówisz Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, czy uważa że dobrze by było umieścić....
A co do powitalni.... Jak wyżej

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: PETER » śr 03 sie 2016, 21:44

wiesz o tym ze na forum się nie politykuje a co robisz????? używasz polityki i to tej dzisiejszej dzielenie i "lustracja " czytaj nienawiść i nie mam pojęcia dlaczego ,myśle ze w ten sposób temat wyczerpaliśmy ,ale inaczej możemy rozmawiać
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » śr 03 sie 2016, 22:22

Magik a jakie dane tutaj trzeba podać??? imię nazwisko adres nr konta??? Chłopie ogarnij sie albo przestań udzielać w takich tematach.
Wpisać imię, miasto, model motocykla,mężczyzna czy kobieta to jest naprawde jakiś problem??? Ochrona danych? co Ty pitolisz. ku....a zmień klej bo już nie mam słów do Ciebie
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » śr 03 sie 2016, 23:12

PETER pisze:wiesz o tym ze na forum się nie politykuje a co robisz????? używasz polityki i to tej dzisiejszej dzielenie i "lustracja " czytaj nienawiść i nie mam pojęcia dlaczego ,myśle ze w ten sposób temat wyczerpaliśmy ,ale inaczej możemy rozmawiać
A o to Ci chodzi..... Jak urazilem to sorry To luźna wizja artystyczna po paru głębszych.
Ps chyba jesteś jedynym, który to zrozumiał za do duży plus dla Ciebie.... O Cholera plus też może być polityczny :-(

Co do elity to był, jest taki kabaret. Choć w tym znaczeniu nie użyłem tego słowa. Raczej słowa Burgo nasunely mi takie skojarzenia. Was tam wszystkich nie będzie a my swuatli będziemy i pogadamy czy wprowadzić wam obowiązek wypełniania profili czy nie. Tak to w moich oczach zabrzmiało. Dlatego ten komentarz, bo nie cierpię takich ludzi z takim podejściem

Fakt użyłem polityki, bo to raczej kabaret i to kiepski za naszą kasę Myślałem, że będzie śmiesznie Jak nie to sorry
Mea culpa, mea culpa mea maxima culpa.
Ostatnio zmieniony śr 03 sie 2016, 23:24 przez magik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » śr 03 sie 2016, 23:19

Bury pisze:Magik a jakie dane tutaj trzeba podać??? imię nazwisko adres nr konta??? Chłopie ogarnij sie albo przestań udzielać w takich tematach.
Wpisać imię, miasto, model motocykla,mężczyzna czy kobieta to jest naprawde jakiś problem??? Ochrona danych? co Ty pitolisz. ku....a zmień klej bo już nie mam słów do Ciebie
Te po lewej w profilu może i nie ma problemu. Choć za samo imię i nazwisko komornik może Cię zalicytować I kij że facet który jest dłużnikiem mieszka 500km od Ciebie i jest ze 30lat starszy. Więc myślę tak czy siak,że są to dane wrażliwe

Natomiast w profilu masz trochę więcej pól do uzupełnienia. Popatrz sam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: jagna » czw 04 sie 2016, 10:23

Bury nie denerwuj się tak, bo ci jeszcze włosy z brody wypadną i nie będziesz już taki przystojny :wink:
Trochę chyba jednak ta dyskusja w złą stronę zmierza, tak naprawdę to jakie znaczenie będzie miało uzupełnienie profilu jak człowieka w życiu na oczy nie zobaczysz a dane może klepać jakie chce?
Jeśli ktoś chce brać udział w życiu forum to weźmie i jakieś dane w profilu uzupełni dobrowolnie, jak wpadnie tylko poszukać moto, to po co ci jego dane?
Poza tym jako owners domagam się przeprosin za wykluczanie mnie z grona za brak obecności na CZD :wink:
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » czw 04 sie 2016, 11:51

Magik Ty to jednak GAMOŃ jesteś i nie chce mi się już z Tobą dyskutować ale wiem już czemu tak piszesz bo pewnie na każdym rogu w ryj byś dostał a ja nie mam takich problemów
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Model VFR: RC46
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: siwyR6 » czw 04 sie 2016, 12:38

Bury pisze:Magik Ty to jednak GAMOŃ jesteś i nie chce mi się już z Tobą dyskutować ale wiem już czemu tak piszesz bo pewnie na każdym rogu w ryj byś dostał a ja nie mam takich problemów
Endriu,nie nerwowo bo to tylko podjusza niektórych,kto nie chce to niech nie uzupełnia swojego profilu , ale takie osoby powinny mieć bardzo ograniczone możliwości na forum do minimum. Takie jest moje zdanie. :wink:
Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » czw 04 sie 2016, 13:43

siwyR6 pisze:Endriu,nie nerwowo bo to tylko podjusza niektórych,kto nie chce to niech nie uzupełnia swojego profilu , ale takie osoby powinny mieć bardzo ograniczone możliwości na forum do minimum. Takie jest moje zdanie. :wink:
to pójdźmy dalej i osoby które nie posiadają VFR-ki powinny być usunięte z forum. W końcu to forum VFR
Bury pisze: ja nie mam takich problemów
to się ciesz, póki nie masz. Ja wychodzę z założenia, że strzeżonego Pan Bóg strzeże, a mało to u nas ludzi którzy dostarczą Ci problemów? Całkiem bezinteresownie, nawet na tym forum. Jest ono jednak publiczne więc.

I co ma do tego to czy jestem Gamoń i czy mnie biją, jak fakt jest taki, że takie mamy prawo? Tak samo wystarczy zgłosić blachy np Twojego moto i powiedzieć, że stworzyłeś zagrożenie w ruchu lądowym. Potem Ty masz problem, żeby udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. Ba można to zrobić nawet anonimowo jako roztrzęsiony świadek :P Może i jestem gamoń ale Ty nie widziałeś chyba ludzkiej pomysłowości.

Ja sobie cenię prywatność, a Ty jak chcesz możesz być celebrytą :p jak sobie chcesz tylko bez presji i wymuszania.

PS Czy Wy nie widzicie jaką to paranoją trąci? Już bym użył politycznego porównania, ale PETER... Bez polityki ;) wiem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości