uzupełnienie profilu

Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia w sprawie działania forum.
Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » czw 04 sie 2016, 13:59

co za typ nie wierze
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » czw 04 sie 2016, 14:13

:mrgreen: spoko nie mam nic do ateistów :P, ale żeby tak publicznie się przyznawać? to juz nie modne. Teraz lepiej uwierz ;P :biggrin :lol :evil :pwned


Sorry za OFFTOP

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » czw 04 sie 2016, 14:35

własnie dlatego nie wszystkie tematy powinny być dostępne dla użytkowników a już tym bardziej dla takich gamoni jak Magik

niech ktoś zamknie ten temat bo widzę że to bez sensu
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
KidRackBrawura
pisarz
pisarz
Posty: 313
Rejestracja: pt 14 sty 2011, 18:50
Model VFR: Fi '01
Imię: Tomasz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tuliszków

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: KidRackBrawura » czw 04 sie 2016, 15:02

Chłopaki wyluzujcie... Magik chyba ma jakąś awersję po gównoburzy z którymś z adminów sprzed jakiegoś czasu, a Bury też się niepotrzebnie nakrecasz chyba. Trzeebaa się wyluzować ;]
Co do samego tematu to wymóg uzupełniania danych jest bezsensowny - będziecie robić jakąś weryfikację czy Janusz to czasem nie Jarek... i to z Przedcza a nie z Kłodawy? Kto chce to poda, kto nie chce to i tak wpisze co bądź. Natomiast jeśli to możliwe, żeby nowozarejestrowany użytkownik miał dostęp tylko do powitalni, to ja byłbym za.
It`s that old running wide problem again.
If in doubt, flat out.

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » czw 04 sie 2016, 19:02

KidRackBrawura pisze:Chłopaki wyluzujcie... Magik chyba ma jakąś awersję po gównoburzy z którymś z adminów sprzed jakiegoś czasu, a Bury też się niepotrzebnie nakrecasz chyba. Trzeebaa się wyluzować ;]
Co do samego tematu to wymóg uzupełniania danych jest bezsensowny - będziecie robić jakąś weryfikację czy Janusz to czasem nie Jarek... i to z Przedcza a nie z Kłodawy? Kto chce to poda, kto nie chce to i tak wpisze co bądź. Natomiast jeśli to możliwe, żeby nowozarejestrowany użytkownik miał dostęp tylko do powitalni, to ja byłbym za.
Szkoda że nie ma przycisku lubię to. Cały czas usiłuje to wbić niektórym do świadomości to co powiedziałeś :piwko :piwko
A co do gównoburzy nie sądziłem że ktoś to zauważył :-P cóż mam alergie na zakute łby, ale to raczej życiowa alergia.

Awatar użytkownika
Prasku89
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 78
Rejestracja: śr 27 lip 2016, 11:59
Model VFR: 750 RC36 II
Imię: Aga
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Prasku89 » czw 04 sie 2016, 21:04

Regulamin forum jest, przywitać się wypada a nawet trzeba. Wchodząc komuś do domu też się przecież witamy.
Uzupełnienie profilu- nie każdy chce podawać swoje dane, twierdzi że wystarczy podać sam login- ile ludzi na świecie, tyle opinii na ten temat. Jednak podać imię można i czym sie jeździ.
Piszecie żeby ograniczyć widoczność postów, ja już i tak nie wszystko widzę, nie wszędzie mam dostęp. Jako że ja baba jestem i jednak sprawy mechaniczne i naprawcze zostawiam prawdziwym mężczyznom to czytanie forum sporo mi daje i ciągle się ucze.
A Rh D-

1. GSXF 600
2. GS 500E FiveStar
3. VFR 750 RC24
4. VFR 750 RC36II

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Tomek Grudziądz » czw 04 sie 2016, 21:49

KidRackBrawura pisze: Natomiast jeśli to możliwe, żeby nowozarejestrowany użytkownik miał dostęp tylko do powitalni, to ja byłbym za.
I tej wersji się trzymajmy tak jak pisałem wcześniej .
KidRackBrawura pisze: Magik chyba ma jakąś awersję po gównoburzy z którymś z adminów sprzed jakiegoś czasu
Wiem o co chodziło i ban się należał.Imię w profilu mówi samo za siebie.
Ale nie to jest tematem dyskusji. :offtopic
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » czw 04 sie 2016, 22:28

Tomek Grudziądz pisze:Wiem o co chodziło i ban się należał.I
Chyba jednak nie wiesz, ale to nie ten temat Więc jak to moja babcia mawiała Nie wiesz to nie mów....

PS jak chcesz się czepiać imienia to może kawał " nie chciałaś, to masz"

Edit: Ktoś jeszcze ma jakieś wycieczki personalne, może na rodzinę siadziecie? Teraz imię się nie podoba, to po cholere przymus wypełniania, żeby jeden z drugim się czepiał?
Cóż to nie temat nie lubimy magik bo nas krytykuje. Więc odpuścić i jak już wspomniałem Buremu. Masz do mnie problem zapraszam na PW, albo na browar to jest wlasciwsze miejsce na prywate. Pozdro 600

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Tomek Grudziądz » czw 04 sie 2016, 23:21

Wiesz co? nie dziwię się że nigdy Ciebie nie ma na żadnej imprezie forumowej.Z tego co widzę po Twoich postach na forum to były by to z Twojej strony dwa wyjazdy-pierwszy i ostatni.
magik pisze: " nie chciałaś, to masz"
Ty nie będziesz chciał a dostaniesz może nie w dupę ale w pysk.
Cwaniak jesteś Ty bo tylko głupoty piszesz na forum.Tak jak Bury zauważył
Bury pisze: a już tym bardziej dla takich gamoni jak Magik
Amen.
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: emil » czw 04 sie 2016, 23:30

Tomek Grudziądz pisze: Wiem o co chodziło i ban się należał.Imię w profilu mówi samo za siebie.
Tomek - jakby ban się należał, to by był został, ale nie tak to działa. Od pewnych spraw jest PW albo i spotkanie na żywo, a nie gadki na forum i pokazywanie swej "siły" we internecie, bo tak to byle leszcz potrafi.

I nie chcę tu stawać po czyjejś stronie, bo znacznie lepiej znam Magika niż Ciebie np., i wiem, że czasem bywa chamem i gburem, ale ja to toleruję, bo to jego sprawa jak się do innych czasem zwraca. Jak mnie .q.w., też mu to mówię.

Co do czepiania się imion, musiałbyś przenieść się w czasoprzestrzeni i zawitać na Śląsk, dowiedziałbyś się, że np. Zabrze obecne było pod zaborem Hindenburgiem a Katowice Stalinogrodem, z czego części osób do dziś nie o to chodzi, że jest z tego dumna, co po prostu korzysta z nazewnictwa wynikającego z historii. Podobnie jest z imionami - jakbyś sobie wpisał Thomas, a ktoś by się do tego czepiał. Ale Ty z tego powodu piszesz, że imię świadczy samo za siebie. Trochę taka ocena z góry?


Żeby nie było offtopu - to nie o to chodzi, że ktoś ma pusty profil, ale chyba ludzie zaczynają się cofać w rozwoju i im się wydaje, że jak wchodzą na twór, zwany forum, to są anonimami i piszą cokolwiek gdziekolwiek jak na google, a odpowiadają im automaty. Kultura poszła w tą stronę, że każdy (choć są wyjątki) ma wszystko gdzieś, ale potem to jest jego problem, by uzyskać pomoc od nas, skoro od samego początku miał nas w dupie.

Dawno mówiłem, że dostęp do forum powinno się ograniczać, nie tylko dla działu Chwalimy się i któregoś tam, ale do wielu więcej. Czytać tak, pisać NIE! Nie chcesz uczestniczyć = traktuj jak bazę danych. Chcesz = dostosuj się. To nie my się mamy dostosowywać, my jesteśmy u siebie.

Technicznie jest to możliwe, Admin musiałby stworzyć grupę z ograniczeniami konkretnymi dla takich typów, pytanie czy tego chce? Trzeba by było jakieś konkrety spłodzić, jakiś znowu regulamin członków danej grupy, który powinien być widoczny bez logowania, coby tacy niedoszli mogli za wczasu się zorientować, na co mogą natrafić, a nie potem zdziwieni, albo wręcz pyskują (bo i takich chamów się spotyka).

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: magik » czw 04 sie 2016, 23:43

Po raz kolejny... Temat nie jest o mnie! Koniec kropka
Może dwa pierwsze posty były nie jasne. OK
Ale widzę że wam w raz z kryzysem wieku średniego przyszedł kryzys czytania ze zrozumieniem.

Więc
Pkt pierwszy poronionym pomysłem jest obowiązek wypełniania info w profilu! Z różnych przyczyn które nie tylko ja wymieniłem.

Pkt drugi obowiązek powitalni może da się zrealizować i to jest. OK.

I tyle mojego zdania w temacie.

Resztę.... Do kosza bo dyskutowanie z wami i tak nie ma sensu. M.in o to chodziło z tą "elita". Groźby pod moim adresem możesz sobie darować bo nie robią na mnie wrażenia. Nie tacy obiecywali. Co do zlotów cóż byłem i miło wspominam i żałuję że nie byłem dłużej. To tak jako ciekawostka. I choć nie mam potrzeby integracji to poznałem wtedy fajnch ludzi, cóż może to nie była "elita" ale za to szło pogadać.

i wiem, że czasem bywa chamem i gburem, ale ja to toleruję, bo to jego sprawa jak się do innych czasem zwraca. Jak mnie .q.w., też mu to mówię.
Jak słodko aż mi się cieplej na sercu zrobiło. Tak bywam, przyznaję się. ostatnio często, ale to przez to że co raz więcej idiotow mnie otacza. Mam na nich alergie.
Sorry za OT
Ostatnio zmieniony czw 04 sie 2016, 23:54 przez magik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Tomek Grudziądz » czw 04 sie 2016, 23:46

emil pisze: Tomek - jakby ban się należał, to by był został, ale nie tak to działa. Od pewnych spraw jest PW albo i spotkanie na żywo, a nie gadki na forum i pokazywanie swej "siły" we internecie, bo tak to byle leszcz potrafi.
Właśnie.
emil pisze: I nie chcę tu stawać po czyjejś stronie, bo znacznie lepiej znam Magika niż Ciebie np., i wiem, że czasem bywa chamem i gburem, ale ja to toleruję, bo to jego sprawa jak się do innych czasem zwraca. Jak mnie .q.w., też mu to mówię.
Po Jego postach widzę że zawsze jest chamem i gburem.
emil pisze:Co do czepiania się imion, musiałbyś przenieść się w czasoprzestrzeni i zawitać na Śląsk, dowiedziałbyś się, że np. Zabrze obecne było pod zaborem Hindenburgiem a Katowice Stalinogrodem, z czego części osób do dziś nie o to chodzi, że jest z tego dumna, co po prostu korzysta z nazewnictwa wynikającego z historii.
Znam trochę historię.Ja się nie utożsamiam z Krzyżakami choć w niektórych regionach tak na nas mówią
emil pisze:Dawno mówiłem, że dostęp do forum powinno się ograniczać, nie tylko dla działu Chwalimy się i któregoś tam, ale do wielu więcej. Czytać tak, pisać NIE! Nie chcesz uczestniczyć = traktuj jak bazę danych. Chcesz = dostosuj się. To nie my się mamy dostosowywać, my jesteśmy u siebie.
.
Dlatego powtarzam ustawić forum (jeśli to możliwe) żeby przekierowywało bezpośrednio do powitalni.
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: emil » czw 04 sie 2016, 23:51

Tego nie wiem. Na bank da się zrobić, żeby mogli tylko tam pisać, ale czy tak, że widzą resztą a piszą tylko tam - nie wiem. Pytanie do Mryfa.

Awatar użytkownika
śliniak290
klepacz
klepacz
Posty: 1842
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 09:41
Model VFR: VFR1200F
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: śliniak290 » pt 05 sie 2016, 07:01

magik pisze:Może dwa pierwsze posty były nie jasne. OK
Ale widzę że wam w raz z kryzysem wieku średniego przyszedł kryzys czytania ze zrozumieniem
Piszesz że to koniec , i co to za tekst.
Nie wszyscy są młodzi, inteligentni i bystrzy jak ty :P .
Ale lepiej się dogadują :D
I tak można bez końca, to nie na temat.
Brawo Ty
Najpierw naucz śmiać się z siebie , a potem śmiej się z innych !!!

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Model VFR: CBR1100XX
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: uzupełnienie profilu

Post autor: Bury » pt 05 sie 2016, 12:03

Emil jak go znasz to j.b.n. go za mnie a ja Ci potem oddam bo już mnie irytuje gamoń lokalny z historycznym imieniem jak śledz dalekomorski bo z tym jego elitowaniem to już przegina

i w pełni się zgadzam z tym żeby uzytkownik nie mógł pisać a jedynie tylko czytać ;)
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości