Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia w sprawie działania forum.
Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: magik » ndz 12 sty 2014, 18:27

Zwracam się z uprzejmą prośbą, o wyjaśnienie pewnego, nowego, zjawiska na tym forum.

O tuż jestem bardzo ciekawy, co leży u podłoża irytującego, nachalnego, archeologicznego zachowania pewnych moderatorów.

Początkowo, mając na względzie pozytywną motywacje oraz tematy wygrzebywane z czeluści"giełdy", myślałem iż to służy porządkowaniu forum.

Jednakże, gdy od paru dni , w ilości hurtowej, w zakładce nowe posty widnieją archiwalne tematy z działu"witam", a autorem tego irytującego dowcipu jest jeden z moderatorów. Moje przeświadczenie o pozytywnych przyczynach tego postępowania legło w gruzach. Jedyne co mi się nasuwa na myśl to to, że chcą sobie nabić liczbę postów.

Dlatego proszę Administrację o wyjaśnienie tego syfu uprzykrzajacego korzystanie z forum. Chyba, ze jest to odgórne polecenie poprawy statystyk forumowych w nowym roku, to się nie wtrącam.

Awatar użytkownika
vicctor
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 50
Rejestracja: ndz 13 sty 2013, 22:00
Model VFR: 800fi
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: vicctor » ndz 12 sty 2014, 21:55

Ja się przyłączam. Często korzystam z funkcji "nowe posty" i przez bałagan z masą wątków postów w których nikt nic nie robił od lat czyta się to fatalnie.
Może to nie akcja zamierzona, ale jakiś bug w phpBB - forum chodzi na wersji z 2007 roku, to trochę stara wersja. Może czas na jakiś upgrade?
Brak mi koncepcji na fajną stopkę. Ale pracuję nad tym zagadnieniem.

Awatar użytkownika
pawels
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 98
Rejestracja: pt 25 lis 2011, 19:10
Model VFR: 800 FI 00/01
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Brodnica

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: pawels » ndz 12 sty 2014, 22:17

Również mam podobne zdanie. Często korzystam z opcji nowe posty, ponieważ jestem bardziej aktywnym czytelnikiem jak pisarzem na forum.
To nie jest pierwszy raz jak widzę kolejno wpisy tej samej osoby, która albo chce nabić licznik swoich postów, albo nudzi się późnym wieczorem.
Powitalnia to taki "grzeczny dział", ale każdy musi się witać z każdym?
Jestem już długo zalogowany na pewnym forum samochodowym i tak, gdy ktoś się wita prezentuje swoją maszyną i to zakłada własny topic, w którym robi co chce (opisuje swoją przygodę z samochodem, modyfikacje, naprawy itp.) Osoby, które wypowiadają się w czyimś temacie robią to treściwie, merytorycznie.
Na forum VFR takie rozważania często pojawiają się w dziale giełda, co akurat moim zdaniem nie jest odpowiednim miejscem.

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Model VFR: 800 FI '01
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: Arnold » ndz 12 sty 2014, 22:23

Pierwsza rzecz. Posty w Powitalni nie liczą się do licznika postów.
Druga rzecz jak ktoś nie chce czytać co się dzieje w Powitalni może wyłączyć ten dział z nowych postów.
Trzecia rzecz, że pisanie w olbrzymiej ilości tematów "świeżaków" tego samego "Witam", jest robione na pałe byle odbębnić powitanie i jest to według mnie mało kulturalne.
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Model VFR: inne :)
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: Achmed » pn 13 sty 2014, 00:45

Może lubię "hurtowo" witać nowych? Ktoś ma z tym problem? Można wyłączyć powiadomienie lub ignorować posty danej osoby.

Magik a może stworzysz regulamin działu powitalnia ? Np max dwa powitania dziennie albo czas na powitanie 3 dni od powstania postu ?

Arnold skąd wiesz że to jest robione " na pałę " ? Zaręczam że nie poświęcasz tyle czasu na czytanie postów co ja.

Po kolejne, proponuję odrobinę odwagi i pisanie personalnie do kogo coś cierpimy, bo do stwierdzenia "jeden z moderatorów" możemy dopisać " i jeden z użytkowników"

I to jest właśnie nabijanie postów :wink:
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Model VFR: 46
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: kubatron2 » pn 13 sty 2014, 17:32

panowie bez jaj jaki to jest problem??ja tez włanczam opcje ,,nowe posty,,ale czytam te które mnie interesuja te z powitalni czasem tak czasem nie ale ze wyskakuja jako ,,nowe posty,,i co z tego co mi sie pixele poprzepalają w monitorze bo mi wyskoczyło za duzo ,,nowych postów,,chłopy idz ta se na piwko na spokojnie.i obysmy mieli tylko takie ,,poważne,, problemy na forum strzała

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: magik » pn 13 sty 2014, 17:45

Achmed pisze:Może lubię "hurtowo" witać nowych? Ktoś ma z tym problem? Można wyłączyć powiadomienie lub ignorować posty danej osoby.

Magik a może stworzysz regulamin działu powitalnia ? Np max dwa powitania dziennie albo czas na powitanie 3 dni od powstania postu ?Arnold skąd wiesz że to jest robione " na pałę " ? Zaręczam że nie poświęcasz tyle czasu na czytanie postów co ja.

Po kolejne, proponuję odrobinę odwagi i pisanie personalnie do kogo coś cierpimy, bo do stwierdzenia "jeden z moderatorów" możemy dopisać " i jeden z użytkowników"
I to jest właśnie nabijanie postów :wink:
Achmedzie drogi nie zachwuj się jak wściekły wnuk binladena i poluzyj tam kaj Cię Cisnie, bo to nie tylko o Ciebie chodzi. Emil w giełdzie dzien/dwa wcześniej też urządził akcję archeologiczną.

Jedynie jego akcja ma jakieś logiczne uzasadnienie, a Twoja przypomina dziecinną zabawę. Widzisz ku stron problem jest w tym, że zamist strony nieprzeczytanych postów jest ich 4 i gdzieś pośród tego przepadają wątki merytoryczne. Tylko to, albo aż to jest problemem.


PS Achmed jak tak bardzo pragniesz witać nowych to czemu robisz to z takim opóźnieniem? (taka drobna złośliwość z mojej strony ;) )

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Model VFR: 800 FI '01
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: Arnold » pn 13 sty 2014, 18:27

Jest jeszcze opcja, że wbijasz do działu "powitalnia" i tam dajesz "oznacz jako przeczytane" i zostają Ci w nowych postach wszystkie inne. ;)
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Model VFR: inne :)
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: Achmed » pn 13 sty 2014, 22:36

magik pisze:Achmedzie drogi nie zachwuj się jak wściekły wnuk binladena i poluzyj tam kaj Cię Cisnie
Biladen przy mnie to mały miki, a jedyne co mnie ciśnie to brak czasu, zamiast bić tu pianę mógłbym powitać ze 20 nowych :P
magik pisze: Achmed jak tak bardzo pragniesz witać nowych to czemu robisz to z takim opóźnieniem? (taka drobna złośliwość z mojej strony )
Bo lubię a co nie mogę?

Magik jak żeś się uchował od 2010 że Cię w realu nie widziałem ( chyba że byłem mocno "zmęczony" to sorki) bo dyskutujesz jakbyś zapomniał o zasadzie nr 1.


Zasada forumowa nr 1: admin i mod zawsze mają racje, nie dyskutuj z nimi bo i tak z góry jesteś skazany na porażkę :)

Arnolda słuchaj on zdaje się mieć to czego tobie brakuje (zna zasady) :ok
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: magik » pn 13 sty 2014, 23:11

To nie o zasady chodzi, Arnold ma cierpliwość, której mnie z wiekiem, coraz bardziej, brakuje.

Widzisz od 2010 nie miałem problemu z czytaniem forum. Jednakże w ostatnich dniach mój spokój i cierpliwość zostały mocno nadwyrężone, a mój monitor padł ofiarą niecnego ataku terorystycznego przeprowadzonego przez "zielonych fanatyków korespondencji hurtowej" :P

PS rozumiem, ze to taki Twój nowy fetysz od paru dni. Owszem nie za robię Ci tego, natomiast będę głośno mówił że mu to przeszkadza. Nawet jeśli spróbujesz nadużyć stanowiska w celu represjonowania mojej skromnej osoby :P

A jak już będę bliski rozpaczy, to pójdę za przykładem administracji i zacznę się witać ze wszystkimi od 2010 tylko czas na to znajdę :P

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Model VFR: RC46
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: siwyR6 » wt 14 sty 2014, 08:10

magik pisze:To nie o zasady chodzi, Arnold ma cierpliwość, której mnie z wiekiem, coraz bardziej, brakuje.
Magik,bez obrazy ale może dopada Cię kryzys wieku średniego :stroke . Nie ma się co spinać bo zawsze jest się do czego przyczepić, każdemu się nie da dogodzić przecież :P
Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: emil » wt 14 sty 2014, 21:05

Magik, czemu nie zapytasz o to Żetona? Przecież jesteś tu od 2010, na pewno więc zauważyłeś sukcesywne powitania nowych :roll:

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Model VFR: inne :)
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: Achmed » śr 15 sty 2014, 16:48

O kurdesku zaraza jakaś, po 10 powitań na raz, może to jakoś kasować albo coś bo jak ty biedny Magiku to przeżyjesz :biggrin
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Model VFR: 800 FI
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: zaba80r » pt 23 sty 2015, 12:38

....tak może w off topie ale z tego działu. ... Najczęściej czytam forum na kom. W Pracy ale od jakiegoś czasu naciskając opcje "nowe posty", bądź "portal" nie ładuje mi stron???. Samsung galaxy s.... android? ?? Ktoś też tak ma?? Jako niezalogowany problem znika, ale nie widzę 3/4 informacji. Pozdrawiam
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

andreas
teksciarz
teksciarz
Posty: 158
Rejestracja: sob 31 mar 2012, 11:30
Model VFR: rc-46
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stare Pole/DK-22

Re: Co jest grane.....? bo napewno nie WOSP

Post autor: andreas » pt 23 sty 2015, 22:59

zaba80r pisze:....tak może w off topie ale z tego działu. ...od jakiegoś czasu naciskając opcje "portal" nie ładuje mi stron???.
Mi też nie ładuje z PC-ta nawet :roll:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości