Mechanik w okolicach Kluczborka

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
DawidFH
Posty: 5
Rejestracja: śr 27 maja 2015, 15:36
Imię: Dawid
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna

Mechanik w okolicach Kluczborka

Post autor: DawidFH » śr 27 maja 2015, 16:05

Witam, zna ktoś sprawdzonego mechanika w okolicach Kluczborka[opolskie]?
Kupiłem VFR niedawno i silnik trochę stuka, nie pytam tutaj, co to może być tylko chcę się tego pozbyć ;) No i wyregulować wszystko w silniku, w samochodach z V-tec ponoć trzeba regulować rozrząd co 20 000 km...
Jak już pytam, to zapytam[gdyż do majętnych nie należę], ile taka regulacja może kosztować? Przy założeniu, że poprzedni właściciel chuchał i dmuchał, i zostawił mi trochę kwadratowe kapcie ;)
W Kluczborku jest Grisza, mistrz w mechanice motocyklowej, problem w tym, że kolejka do Niego sięga do Opola, powiedział wprost, że nie ma czasu :(

z góry dzięki

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Mechanik w okolicach Kluczborka

Post autor: zaba80r » śr 27 maja 2015, 16:22

Mój typ na Opole to z forum Arnold choć chlopina zaczął poważną pracę to też ma różnie z czasem. ..... szvagier z Puzon em też by dali radę. Pisz do nich na priv. Pzdr
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Wonski
Posty: 14
Rejestracja: pt 20 wrz 2013, 23:07
Imię: MICHAŁ
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Mechanik w okolicach Kluczborka

Post autor: Wonski » pt 29 maja 2015, 12:51

To spytaj Grisze o Bolek i Lolek motocykle z Dobrodzienia. Moja jest u nich serwisowana

Awatar użytkownika
Banan
Posty: 6
Rejestracja: pt 27 sty 2012, 12:02
Imię: Gracjan
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Mechanik w okolicach Kluczborka

Post autor: Banan » pn 29 cze 2015, 00:25

hej, koło Namysłowa w Wilkowie 5 km w stronę Oleśnicy jest serwis motocykli Hornet. Zadzwoń albo podjedź i sie dowiedz. Ja w swojej niuni jeszcze jeszcze nic tam nie robiłem tylko części kupowałem a podstawowe rzeczy robię w garażu. Ale warto zapytać i się dowiedzieć. Pozdro z Namysłowa :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości