grrrrr :/

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

grrrrr :/

Post autor: UxY » wt 20 cze 2006, 21:55

Witam

Mia?em dzi? ca?kiem bardzo mnie wkurzaj?c? akcje,
Zmini?em klocki dzis wiec postanowi?em przejecha? troche km zeby je dotrze?, [przyjecha? kumpel na CB 750 '78 wiec lecim. Ostatnimi czasu uwielbiam latac po lesie wiec szybko asfalcikiem w okoliczne tereny znajomych endurak?w. Sprzed przy wje?dzi to lasu zacza? cos odwala?, tak ja by chodzi? na trzech garach potem zamula? ale my?le "stal dwa tygodnie moze co? sie tam przepali i bedzie good" lecielismy tak szutrowo? drog? potem zjechali?my w pole gdzie Enduraki maja tor zatrzymali?my sie patzr?c jak Kurowski uczy kogo? tam ?miga? w terenie. Min??o troche czasu wiec siadamy na rumaki i powr?t do domu, wyje?dzaj?c z pola na szutrow? droge VFR zacze?a zn?w cos muli?, wyjecha?em tylko na droge i bach....zgas?a...rozrusznik...kr?ci kr?ci kr?ci nic, przekr?cam manetke rozusznik co? odpali?o i trzyma 1 tys obrot?w przy maksymalnie wychylonej manetce (a silnik rozgrzany)...zsiad?em rozebra?em sie kolega podjecha?...przekrecilsmy kranik na pozycje off, sprzet pomieli? rozrusznikiem waln?? hardcorowo czarnym dymem zacza? napiepsac i dzia???...kranik na "on" i dzia?a ale jako? tak dziwnie, dobra jedziemy. Po drodze troche ja przeci?gn??em w wy?sze oboroty i niby dzia?a, ale powiem szczerze ze nie wiem czy jutro rano odpali :/ ehhh pierwszy razm moja VFR mnie zawiod?a i jestem bardzo niepocieszony.


Pozdro.

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » śr 21 cze 2006, 08:12

Co? mi to wygl?da na brak pr?da. Czarny dym wskazuje na niedopalon? wach?. Czyli czeka ci? sprawdzanie po kolei:
- fajki/przewody wys. nap.
- cewki
- modu? zap?onowy (to chyba najgorsze).
By? mo?e poluzowa?o si? jakie? po??czenie elektryczne. Nie wpadaj w panik? UxY.

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » śr 21 cze 2006, 09:31

Jak zwykle Vladd pierwszy :P :) , u mnie ze wzgl?du na przer?bk? troche chor?b wieku dzieci?cego musia?a przejsc i nie ??czy?y mi kiedy? wtyki od przednich cewek zap?onu i sytuacja wygl?da?a identycznie jak u Uxego ,cho? tak?e potrafi?a sobie prychn?? i strzeli?.Uxy zajed? do Petera, z Mosuem Ci przej?? kabelki itp.Nie masz si? co martwi? mamy leciwe sprz?ty a tak awaria to NIE awaria.


PzDR seba

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » śr 21 cze 2006, 21:26

bry

Ch?opaki dzis przeje?dzi?em ca?y dzie? i nic, znajomi powiedzieli mi ze moze po d?ugim postoju zablokowa? sie jakis zaw?r iglicowy :P czy co? tam w iglic? :P bo byc moze jest jak w CB 750K na jakiej? gumce i jak d?ugo stoi i paliwo wyparuje to moze sie przeyklei? i cos takiego wyst??puje ze sie przelewa.


Sorry za niedok?adno?? ale budowa ga?nik?w to nie moja psaja :P

Awatar użytkownika
maciek
klepacz
klepacz
Posty: 573
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 09:05
Imię: Maciej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: maciek » czw 22 cze 2006, 09:22

Grunt, ?e dzia?a :D
maciek | była VFR800FI | Fotografia www.piech-dubis.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości