OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: jagna » śr 28 cze 2017, 18:48

Wierz mi, lub nie ale V-tec choć był czerwony, doskwierał mi znacznie bardziej w gorące dni.
Zet niestety nie ma wielu fajnych rzeczy, które miał V-tec - baku na 22 litry, szerokiej owiewki, pięknych wydechów, wygodnej kanapy itd.. :biggrin
Ale ma też parę rzeczy, których Witek nie miał -tańsze owiewki, mniejszą wagę, nawet opony do niego są tańsze :-)

Po umyciu przeszło zarówno kufrom w zecie jak i hamulcom w CBFie :lol:

Kwietnia i marca jeszcze nie testowałam, ale samochodem z klimą byłam kiedyś w sierpniu i skończyło się tak, że okupowaliśmy głównie plażę, bo każda próba zwiedzenia czegokolwiek to był droga przez mękę, bo jak jest 40 stopni to w miasteczkach jest 50 a powrót do samochodu, który kilka godzin stał w takim upale to żadna frajda.
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
saywer
teksciarz
teksciarz
Posty: 129
Rejestracja: ndz 11 kwie 2010, 19:17
Imię: Paweł
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: saywer » śr 28 cze 2017, 20:35

No właśnie. Tak się zastanawiam, po tej wyprawie masz już jakieś poważniejsze przemyślenia na temat nowego moto. Jak jest w porównaniu do Vitka ? Lepiej czy gorzej?

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: jagna » śr 28 cze 2017, 21:12

Niewiele się zmieniło, oprócz tego, że pogodziłam się z wydechami i nawet siedzenie już mi tak nie doskwiera.
Na offie Zet ma przewagę ale przy mocniejszych wiatrach i na autostradach to Witek znacznie lepiej się sprawdzał, bo oprócz szyby był znacznie stabilniejszy. Dużą przewagą jest to że jeździ na niskich obrotach i można w korku czy na gruzie jechać na dwójce.
Ma węższe siedzenie i mogę nawet w tenisówkach spokojnie pomykać, bo bardziej sięgam nogami, na siłownię nie muszę już chodzić, bo jest lżejszy i ma rzędówkę, komputer ma ze spalaniem, więc nie jeździ człowiek na takich lękach jak do stacji jeszcze 30 a rezerwa mruga już od 40.
Fajne moto w sumie. Ale jak widzę V-teca w moim ulubionym kolorze gdzieś, to bym się zamieniła :)
Choć podejrzewam, że jak zrobię nim 80tys, to będę o nim myślała tak jak o Witku teraz.
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
adrianoo
pisarz
pisarz
Posty: 420
Rejestracja: pt 25 mar 2016, 18:41
Model VFR: 800 vtec
Imię: Adrian
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Józefosław

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: adrianoo » śr 28 cze 2017, 21:33

Może uzbiera się ekipa na wyjazd "Twoim śladem" i spróbuję pobić rekord "Balkanskich Porażek" :biggrin

A tak na serio to gratulejszyn wyjazdu i relacji - extra :wink:

Ps. Co do fauny to się nie przejmuj, nasza reaguje tak samo - jakbym widział mojego kocura po przyjeździe do domu - brytyjski foch 8)
"braku chemii fizyką nie nadrobisz"

Styrek24
Posty: 17
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 23:24
Model VFR: 800
Imię: Łukasz
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: Styrek24 » czw 29 cze 2017, 11:27

Adriano, może nie dokładnie tym śladem ale na wrzesień szykujemy się do wycieczki do Rumunii na trasę Transfogarską do samego morza. Może jesteś chętny. Poza mną będzie na pewno jeszcze XX

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: jagna » czw 29 cze 2017, 20:33

adrianoo pisze:
śr 28 cze 2017, 21:33
Może uzbiera się ekipa na wyjazd "Twoim śladem" i spróbuję pobić rekord "Balkanskich Porażek" :biggrin

Chętnie poczytam relację, najlepiej na bieżąco, bo po to już dużo rzeczy się zapomina :biggrin

Dzisiaj na FB widziałam, że ktoś rozwalił się w Chorwacji, też dwa moto i też nie wiedzą jak do tego doszło. Straty są poważniejsze, bo czekali na lawetę 5 godzin - znaczy są już próby zamachu na moją pozycję lidera :lol:

p.s.
To nie był koci foch, to było "wynocha z łóżka, teraz jest nasze", jeszcze tydzień po powrocie musiałam walczyć o prawo do poduszki :wink:
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

robert13
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 09 cze 2017, 14:14
Model VFR: v-tec '04
Imię: robert
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: robert13 » ndz 03 wrz 2017, 16:03

Znalazłem Twoja relacje z Balkanow wczoraj późnym wieczorem , no i kij ze spaniem , przeczytałem i obejrzałem całość na raz . Zdjęcia przepiękne , a tekst..mistrzostwo świata , a kto wie czy i nie jego okolic . Obym wreszcie dojrzał do takiej wyprawy , przede wszystkim mentalnie , bo to co nazbieramy w głowie , jest tak naprawdę .
Bardzo gratuluje , i także samo pozdrawiam .

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: jagna » pn 04 wrz 2017, 22:54

Dzięki :)
Podpowiem, że dopóki będziesz myślał o tym w kategoriach wyprawy a nie wycieczki to ciężko się będzie zmobilizować :wink: Z podróżowaniem jest jak z całą resztą - najtrudniejszy jest pierwszy raz :lol:
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

kazik12311
bywalec
bywalec
Posty: 36
Rejestracja: pn 17 paź 2016, 12:05
Model VFR: vtec 800
Imię: lukasz
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: kotlina klodzka

Re: OLIMP 2017 czyli bałkańskie porażki.

Post autor: kazik12311 » wt 05 wrz 2017, 19:07

czytalem ponad godz i juz tak dawno nie czytalem z taka ciekawoscia jak teraz :)
pozdrowka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości