248 - kto da więcej...?

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » wt 11 lip 2006, 23:16

293 km/h dzisiaj na autostradzie do Poznania. Tylko nie na VFR, ale te? Honda - CBR 1000 RR.

Pozdrawiam
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » wt 11 lip 2006, 23:54

swidrant :P , zawsze mnie ciekawi?o jak moto sie zachowuje przy takiej pr?dkosci ?? jakies specjalne odczucia ?

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » śr 12 lip 2006, 08:23

Pawel pisze:293 km/h dzisiaj na autostradzie do Poznania.
I ty chcia?e? ?ebym z tob? jecha?? :mrgreen: . Nawet odpychanie si? nogami nie pomog?oby mojej vfr nad??y? :mrgreen: :D .

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » śr 12 lip 2006, 18:41

Motocykl zachowuje si? bardzo dobrze, stabilnie, absolutnie bez problem?w. Jedyna co doskwiera to wiatr - wychodz? wszelkie niedoskona?o?ci w ubiorze, moja tekstylna kurtka wprawdzie spinana ze spodniami, ale i tak r?kawy nie?le mnie "ubiczowa?y".

Inna sprawa - ocena odleg?o?ci, trzeba bra? poprawk? jak si? widzi dwa tiry zaczynaj?ce si? wyprzedza?. Na szcz??cie CBR ma wspania?e hamulce i trwa to chwik?, a bebechy a? unosz? si? do gard?a.

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » śr 12 lip 2006, 22:48

a ?e tak polece z off topem a jak z pozycj? za kier?? :P

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » śr 12 lip 2006, 23:55

No i tutaj Cie UxY zaskocz? !!! Rewelacja! Wzi??em Hond? na tak? tras? w?a?nie po to, by sprawdzi?, czy dam rad? na "sporcie" wytrzyma? wi?cej ni? 100 km. Zrobi?em 700 w jeden dzie? i nic mnie nie bola?o. Doskonale zestrojone zawieszenie nie powodowa?o kopniak?w w ty?ek na kr?tkich nier?wno?ciach. W miastach ci??ko, ale od oko?o 160 km/h mo?na tak ustawi? si? na motocyklu, ?e cia?o robi si? lekkie i ci??ar nie spoczywa na r?kach. Tylko mnie bola? kark po tym szybkim przelocie po autostradzie. Nied?ugo sprawdz? XX`a, wtedy si? przekonam czego naprawd? chc? po VFR. Czy "sporta" czy szybkiego "sport - turystyka". Za pierwszym przekonuje mnie niska masa i pe?na regulacja zawieszenia. Oczywi?cie zdam relacj? :-).

Pawel

PS. Litr?wki s? du?o bardziej przyjazne ni? 600. Yamah? R6 wspominam jako w?ciek?e i narowiste bydle, trzepi?ce kierownic? bo nie ma amora skr?tu seryjnie (a szkoda), podczas gdy GSX-R 1000 czy wpomniany Blady okazuj? sie fajnymi sprz?tami r?wnie? do spokojnej jazdy. Ju? od najni?szych obrot?w maj? do?? mocy do sprawnego wyprzedzania bez zrzucania dwa biegi w d??. Nie ma te? efektu "turbo" jak w 600 kt?ra nie jedzie, na nagle dostaje piedoln***cie przy 10 tys. obr.

Nadal lubi? swoj? VFR - ci??sza, wolniejsza, ma gorsze hamulce, ale ... My wiemy o co chodzi - V4 to jest to :-). Poje?dzi?em na niej dzisiaj i nie czuj? dyskomfortu, czy nag?ej potrzeby zmiany motocykla. Palma mi nie odbija :-).
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » pn 04 wrz 2006, 14:00

240 km/h ale rozsądek nie pozwolił mi więcej choć VFR-ka chciała jeszcze ;-) -autostrada Kraków-Katowice (trzeba wziąc poprawkę na przekłamania licznika)

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » pn 04 wrz 2006, 14:25

u mnie bylo 252 (wg licznika) w dosc chlodny dzien,a jak wiemy im zimniejsze pow tym lepiej dla silnika
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
badek
teksciarz
teksciarz
Posty: 128
Rejestracja: pn 11 wrz 2006, 08:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: badek » pn 11 wrz 2006, 15:37

Mój rekord to 260 km/h licznikowo i wiecej nie chce iść :mrgreen: z sakwami 235 km/h i wymieka :???:

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » pn 11 wrz 2006, 15:59

badek
kumpel ma taka jak Twoja 800 z BOS'em i KN i na maxymalnej jest to samo co u mnie :] leb w leb
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
badek
teksciarz
teksciarz
Posty: 128
Rejestracja: pn 11 wrz 2006, 08:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: badek » śr 13 wrz 2006, 08:02

ja mam K&N... wiesz, dla predkości maksymalnej bardzo duże znaczenie mają wszystkie czynniki wokoło : np. rodzaj asfaltu i wiatr. Jak masz wiatr w oczy to predkośc maksymalna wyraźnie spada. A np. na popularnej gierkówce (A1) zawsze miałem ok. 250 km/h i nie pójdzie wiecej, asfalt jakis sliski czy co .... a na A4 czy dwupasie z bielska do katowic dochodzi do 260 km/h :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » ndz 24 wrz 2006, 21:14

Siemka.

No to dolaczam sie do tematu :] , dzis na pasie mialem wkoncu wszystko zeby sprawdzic max mojej kozy, wiatr nie wielki, pogoda ladna, droga szeroka i rowna, moj moto w stanie 100% fabrycznym, wszystko w oryginale, zestaw napedowy tez oprocz rozmiaru tylniej opony, z tego co widac na nakreconym przeze mnie filmiku to kreci sie w calym zakresie obrotow, za chwile byloby odciecie, no wiec moja maszyna idzie lekko ponad 240 km/h , dla porownania moja cbrka kreci sie na 280 pare , a max jaki jechalem to ponad 305 na cbr 1100 xx, niestety zx12 nie chcieli mi dac potestowac :/

film mozecie pobrac >> http://www.motobracia.pl/vfr/vfr750.htm

oczywiscie da sie to mocno naciagnac, wystarczy zmienic zebatki, a efekt bedzie inny, chcialem jedynie tu pokazac jak idzie fabryczna VFR jaka mam

pozdrawiam
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » ndz 24 wrz 2006, 21:24

Bartek Ty wariacie ,ale szybko sie bujneła :)

Awatar użytkownika
su4beusz
pisarz
pisarz
Posty: 215
Rejestracja: pn 18 sie 2008, 20:22
Imię: Mateusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: su4beusz » wt 19 sie 2008, 22:22

ja pocisnalem ostatnio 220 na autostradzie kolo Krk w strone wieliczki. vfrka chciala wiecej i chyba mogla bo zostalo jeszcze pare tysiecy do wyczerpania ale rozsadek i nie powiem strach (niedawno przesiadlem sie z bandita 600 i jeszcze nie czuje sie do konca pewnie) wziely gory i podnioslem glowe - od razy 40 mniej.

mysle ze z 250 pojdzie bez problemu...
if my calculations are correct, when this baby hits 80mph we're gonna see some seriuos SHIT :D
http://www.bikepics.com/members/su4beusz/

Awatar użytkownika
su4beusz
pisarz
pisarz
Posty: 215
Rejestracja: pn 18 sie 2008, 20:22
Imię: Mateusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: su4beusz » wt 19 sie 2008, 22:23

Fabiq pisze: a max jaki jechalem to ponad 305 na cbr 1100 xx, pozdrawiam

a, ze tak spytam skad wiesz, ze 305 skoro podobno wiekszosc liczniko wskazuje predkosc do 300?
if my calculations are correct, when this baby hits 80mph we're gonna see some seriuos SHIT :D
http://www.bikepics.com/members/su4beusz/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości